Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Którą grę wybrać? ver. NDS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
261 odpowiedzi w tym temacie

#21 RoL

RoL
  • Użytkownicy
  • 1705 postów
  • Skądz przystanku

Napisano 23 May 2008 - 09:57

The Frogman Show DS
http://www.gametrail...ayer/25729.html
  • 0

#22 marcin0903

marcin0903
  • Użytkownicy
  • 1405 postów

Napisano 26 May 2008 - 19:53

Jaką grę polecicie na starcik, chodzi mi o to by doskonale wykorzystywała potęgę DSa no i była świetna - o tym chyba nie trzeba wspominać, myślę nad Mario Kartem, Zeldą Phantom Hourglass, Ninja Gaiden Dragon Sword i New Super Mario Bros.

Użytkownik marcin0903 edytował ten post 26 May 2008 - 20:04

• 0

#23 Gosiek

Gosiek
  • Użytkownicy
  • 84 postów
  • SkądSarmatia

Napisano 26 May 2008 - 20:08

W Zeldę na DSa nie grałam (chociaż jej poprzedniczki z GBA wspominam całkiem miło, jednak bez rewelacji), ale obie pozostałe gry mam i polecam. NSBM to świetna platformówka - dla mnie kwintesencja tego typu gier ze stajni Nintendo. Z kolei Mario Kart to równie dobra wyścigówka, klasa sama w sobie i do tego ma duże możliwości gry multiplayer. Ja bym wybrała jedną z nich - w zależności od tego, który typ gier bardziej lubisz.

Chociaż obie gry praktycznie nie korzystają z ekranu dotykowego, więc jeżeli szukasz tytułu, który kładzie większy nacisk na użycie touch screena i stylusa, to trzeba się rozejrzeć za czymś innym. Polecam też przejrzenie tematu Top 5 na DSa, znajdziesz tam sporo dobrych tytułów, czasem z krótkimi opisami.
  • 0

#24 marcin0903

marcin0903
  • Użytkownicy
  • 1405 postów

Napisano 26 May 2008 - 20:16

Chyba będę próbował Zeldę, choć jeszcze zobaczę jak mi się spodoba Twilight Princess (jeszcze nie grałem, właśnie dostałem), a jeśli nie Zeldę to w Mario Karta będę strzelał smile.gif - sentyment z N64 jak grałem z kolegami, nie ma to jak najechać na bananana i klnąć tongue.gif.
  • 0

#25 RoL

RoL
  • Użytkownicy
  • 1705 postów
  • Skądz przystanku

Napisano 26 May 2008 - 20:55

Polecam The World Ends With You. Bez dwoch zdan, jest to jedna z najlepszych gier na DSa. Wspanialy soundtrack, oryginalny design, ciekawa fabula, niepowtarzalny klimat i dynamiczne, widowiskowe walki sprawiaja, ze nie mozna przejsc obok tej gry obojetnie. W grze prawie caly czas bedziesz uzywal touch screena, a podczas walk musisz na biezaco sledzic akcje na obu ekranikach jednoczesnie (sterujesz 2 postaciami na raz - jedna na gornym ekranie, druga na dolnym).
  • 0

#26 marcin0903

marcin0903
  • Użytkownicy
  • 1405 postów

Napisano 27 May 2008 - 06:55

Chyba jednak wezmę Zeldę, jest to 5 bodajże gra na DSa, wg. rankingu, gamerankings, w 100% wykorzystuje możliwości DSa - tak piszą w reckach, na ile to prawda przekonam się biggrin.gif
  • 0

#27 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 17227 postów

Napisano 27 May 2008 - 10:11

A ja Zeldę odradzam. Fajna gierka, fajnie się gra, ale nudzi się strasznie. Pływasz tylko od wyspy do wyspy i przechodzisz kolejne dungeony. Takie Minish Cap na GBA było IMO dużo lepsze.

Podnieciłem się tą grą na początku, ale po ochłonięciu troszkę mało oferuje. I skoro już jest 3d, to czemu widok z góry...?
Polecam Mario Kart, Super Mario 64 DS albo The World Ends With You.

Może słabo korzysta z DS'a, ale bardzo polecam Phoenix Wright Ace Attorney (pierwsza cześc właśnie).

Użytkownik raven_raven edytował ten post 28 May 2008 - 14:32

• 0

#28 Gość_coopa_*

Gość_coopa_*
  • Goście

Napisano 27 May 2008 - 17:43

Użytkownik coopa edytował ten post 25 June 2011 - 04:04

• 0

#29 marcin0903

marcin0903
  • Użytkownicy
  • 1405 postów

Napisano 28 May 2008 - 16:06

Phoenix Wrighta będę łykał w 2 kolejności, z tego co czytałem jest to taka zabawa w sędziego smile.gif tak?
  • 0

#30 Di

Di

Objection!

• Użytkownicy
  • 3028 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 May 2008 - 16:08

W adwokata.
  • 0

#31 marcin0903

marcin0903
  • Użytkownicy
  • 1405 postów

Napisano 04 June 2008 - 09:35

PW zakupię jak troche stanieje, ale teraz wybieram między Ninja Gaiden Dragon Sword, a Mario Kartem.
Mario Kart - kocham tą grę smile.gif, lecz mam obawy, że się znudzi, może ktoś je rozwiać tongue.gif?
Ninja Gaiden Dragon Sword - praktycznie nic o tym tytule nie wiem, ale posiłkując się trailerami, reckami można uznać, że jest to smaczny kąsek, dodam, że lubię bawić się w Ninjasa i krojić różnych madafaków biggrin.gif
  • 0

#32 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 17227 postów

Napisano 04 June 2008 - 10:00

Więc tak, ja szczerze mówiąć nie wziąłbym ani jednego, ani drugiego.

Mario Kart super gierka, fajnie się jeździ, śliczna grafika i mega-płynność, ale mi się to znudziło. Co prawda są tacy, co po 10 000 meczów już przez Wi-Fi mieli, ale ja takim no-lifem nie jestem. Można grę pokochać, mi się jeżdżenie bez przerwy po tych samych torach nudzi.

Ninja Gaiden Dragon Sword - super gra, zaje.bista grafa, ale cholera, to ma tylko kilka godzin gry i na dobrą sprawę za dużo taktyki w tym nie ma, ot kilka godzin maszowania stylusem po ekranie.

Weź sobie może The World Ends With You albo jakieś M3 wink.gif. Albo Phoenix Wrighta, zobaczysz, po pierwszej części będziesz leżał na glebie z wrażenia i błagał o więcej. A jedynka to jak na razie wg. mnie najlepsza część, więc MUSISZ w tą grę zagrać.

Ja namawiam do Phoenix Wrighta w każdym razie.
  • 0

#33 RoL

RoL
  • Użytkownicy
  • 1705 postów
  • Skądz przystanku

Napisano 04 June 2008 - 10:14

Z tych dwoch gier, to lepiej wez Mario Kart. NG to raczej mocno przehypeowany sredniak, zaden tam wielki hit (przynajmniej ja sie na tej grze zawiodlem).
  • 0

#34 marcin0903

marcin0903
  • Użytkownicy
  • 1405 postów

Napisano 04 June 2008 - 10:25

Dobrze, skoro jesteśmy przy przy NG, to jak ta gra stoi z poziomami trudności? MK odpada, zanudzę się, po rozglądam się za PW i NG. Aha i jeszcze gdzie kupić PW, w rozsądnej cenie, obojętnie jaką część, bo na allegro jest, ale wysyłka od 5 do 20 dni, śmiech na sali smile.gif

Użytkownik marcin0903 edytował ten post 04 June 2008 - 10:32

• 0

#35 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 17227 postów

Napisano 04 June 2008 - 10:40

Kupujesz przede wszystkim je po kolei, wszystkie łączą się w całość, więc musisz przechodzić po kolei.

Ninja Gaiden ma regulowane poziomy trudności, ja jakiś HC nie jeste a na normalnym mi to trudności nie sprawiało, ale są potem jeszcze wyższe, ale z tego co słyszałem, też wcale nie takie trudne.
  • 0

#36 marcin0903

marcin0903
  • Użytkownicy
  • 1405 postów

Napisano 04 June 2008 - 10:56

Chyba wezmę NGS: DS, ze względu na to, że lubię jako tako slashery, a długa gra mi nie jest potrzebna, ogólnie DS mi służy na sesyjki max 1h, a NG można przechodzić w nieskończoność, co do PW, to obawiam się, że nie znam aż tak dobrze angielskiego, żeby rozumieć wszystko.

PS. NG: DS - cóż za zbieg okoliczoności, dobra idę grać w CoDa4 tongue.gif
  • 0

#37 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 17227 postów

Napisano 04 June 2008 - 11:10

Czy ja wiem, czy w nieskończoność? Jako, że system nie jest tu tak złożony i naprawdę masherski... no nie wiem.

W Phoenixie nie trzeba jakiejś wielkiej znajomości anglika, wystarczy średnia znajomość. W razie co zawsze jest słownik, a tak jak w przypadku TWEWY - WARTO!
  • 0

#38 marcin0903

marcin0903
  • Użytkownicy
  • 1405 postów

Napisano 04 June 2008 - 11:34

No przemyślę jeszcze sorawę, a na ile ten PW starcza?
  • 0

#39 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 17227 postów

Napisano 04 June 2008 - 12:42

Zależy od twej inteligencji, ale tak na oko jest 5 spraw, każda jakoś po godzinkę dwie... Jeżeli wszystko od razu będziesz rozwiązywać (a założę się, że nie wink.gif ), nie będziesz używać solucji, to ponad dziesięć godzin. Ale ja piętnaście obstawiam.

Niestety gra jest na jeden raz, ale mówię Ci, godna jak żadna inna. Dla mnie jak na razie najlepsza na NDS'a.
  • 0

#40 Di

Di

Objection!

• Użytkownicy
  • 3028 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 June 2008 - 13:21

Czy jest na jeden raz to nie wiem, bo ja np. od kilku tygodni noszę się z zamiarem powtórnego przejścia wszystkich czterech części.

Jak Ty liczysz godzinę/dwie na każdą sprawę? Pierwsza sprawa to niecała godzina, ale ona jest łatwa i mamy tam tylko etap w sądzie. Od trzeciej sprawy to tak IMO minimum 4 godziny na sprawę.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1