Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Którą grę wybrać? ver. NDS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
261 odpowiedzi w tym temacie

#41 Pelipe

Pelipe
  • Użytkownicy
  • 2202 postów

Napisano 04 June 2008 - 13:29

Zależy co lubisz. PW mi się akurat nie spodobał, gra jest statyczna. Tzn. nie chodzi mi o fabułę, tylko mechanikę. Przygodówki Visual Novel nie dają mi jakiś pozytywnych emocji, są obojętne dla mnie.
Jakbym miał brać 3 gry na start to byłyby to Zelda, Ninja Gaiden i AW: Days of Ruin.
Wszystko zależy od Ciebie.
Mario Kart też jest super, ale Online wg. prawie nie grywalny. Denerwuje mnie dłuuuuugie szukanie przeciwników.
  • 0

#42 ironspider

ironspider
  • Użytkownicy
  • 47 postów
  • SkądŁęczna

Napisano 04 June 2008 - 13:53

wstyd przyznac ale mi zazwyczaj jedna sprawa zajmowala "troche" wiecej czasu. (polnoc, PW gram,gram,gram, patrze po piątej rano a ja jeszcze tej sprawy nieprzeszedlem tongue.gif ) PW to gra warta uwagi. No i gry muzyczne, typu EBA, albo Ossu!(jak chcesz sie bawic w import) Z bijatyk Jump!Ultimate!Stars (niestety zeby grac w ta gre trzeba lubic naruto,dragon ball itp. tongue.gif )
  • 0

#43 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 16578 postów

Napisano 04 June 2008 - 15:28

O włąśnie, dobrze, że pelipe wspomniałeś.

Advance Wars, nieważne które, to wielkie gry na DS'a i musisz je mieć. Nigdy sie nie nudzą, a jak wciągną to nawet nie będziesz wiedział kiedy Ci 2 godzinki uciekną wink.gif.
  • 0

#44 Gosiek

Gosiek
  • Użytkownicy
  • 84 postów
  • SkądSarmatia

Napisano 04 June 2008 - 21:09

CYTAT(marcin0903 @ 4 06 2008, 11:25) Wyświetl post
. Aha i jeszcze gdzie kupić PW, w rozsądnej cenie, obojętnie jaką część, bo na allegro jest, ale wysyłka od 5 do 20 dni, śmiech na sali smile.gif

Części od 2 do 4 można bez problemów dostać na play-asia, nakład jedynki niestety już im się skończył. Jeżeli nie przeraża Cię import gier, to warto się zainteresować tym sklepem, bo cena nawet z przesyłką jest zbliżona (a często niższa) do tego, co oferują sprzedawcy na allegro.

• 0

#45 CoATI

CoATI
  • Senior Member
  • 6240 postów
  • Tlencoati@o2.pl
  • SkądUstroń
  • PSN IDCoatiXan

Napisano 16 June 2008 - 18:38

ok mam 2 DS'y xD

w co zagrac na poczatek... nie chce sie zbyt szybko zrazic xD gram w wszystko pomijajac RPG wink.gif
  • 0

#46 RoL

RoL
  • Użytkownicy
  • 1705 postów
  • Skądz przystanku

Napisano 16 June 2008 - 18:50

No to na poczatek polecam serie Phoenix Wright i Castlevania (z tym, ze ta ma elementy RPG), ewentualnie Legend of Zelda: Phantom Hourglass.
Jesli lubisz gry logiczne, to koniecznie sprawdz Picross DS i Meteos. Picross, to IMO jedna z najlepszych gier logicznych w historii.
  • 0

#47 Gość_coopa_*

Gość_coopa_*
  • Goście

Napisano 16 June 2008 - 18:58

Użytkownik coopa edytował ten post 25 June 2011 - 03:39

• 0

#48 CoATI

CoATI
  • Senior Member
  • 6240 postów
  • Tlencoati@o2.pl
  • SkądUstroń
  • PSN IDCoatiXan

Napisano 16 June 2008 - 20:45

ok. dzieki smile.gif ale na pierwszy ogien i tak poszlo feel the magic wink.gif
  • 0

#49 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 16578 postów

Napisano 16 June 2008 - 20:53

PHOENIX WRIGHT ACE ATORNEY!

Dowiesz się, czemu DS'a kupiłem pierwszego Cołti wink.gif.

Użytkownik raven_raven edytował ten post 17 June 2008 - 07:16

• 0

#50 Gosiek

Gosiek
  • Użytkownicy
  • 84 postów
  • SkądSarmatia

Napisano 16 June 2008 - 22:37

CYTAT(Coati @ 16 06 2008, 21:45) Wyświetl post
ale na pierwszy ogien i tak poszlo feel the magic wink.gif

Ja bym się kłóciła, czy to najlepszy wybór. tongue.gif Produkcja taka sobie, chociaż niektóre minigierki ma całkiem przyjemne i nawet wciągające. Ale w skali od 1 do 10, nie dałabym jej więcej niż 5. Jeżeli bawią Cię minigry, to zdecydowanie lepiej wypada WarioWare Touched, a najlepiej prezentuje się jego poprzednik z GBA - Wario Ware, Inc: Mega Microgame$.

A co do wymienionego już Picrossa to zdecydowanie pozycja obowiązkowa - jedna z najlepszych gier na DS-a, wciąga jak bagno, i prezentuje naprawdę wysoki poziom łamigłówek. Z puzzli polecałabym jeszcze Polarium - pozornie proste, ale może sprawiać sporą frajdę, zwłaszcza przy rozwiązywaniu zestawu układanek "na każdy dzień".

Użytkownik Gosiek edytował ten post 16 June 2008 - 22:38

• 0

#51 Heihajin

Heihajin
  • Użytkownicy
  • 138 postów
  • SkądŁuć

Napisano 13 July 2008 - 16:05

Też chciałbym prosić o pomoc w wyborze pierwszej gry na NDSa, którego wkrótce mam zamiar kupić. Lubie wszystkie gatunki poza tymi skrajnie popierdółkowatymi. Mam chrapkę na Phantom Hourglass i TWEWY, ale póki co potrzebuję jakiejś dłuuugiej gry z licznymi pobocznymi zadaniami, żeby starczała na cały sierpień spędzony na łonie natury wink.gif Co moglibyście polecić? happy.gif
  • 0

#52 Grabol

Grabol
  • Użytkownicy
  • 99 postów
  • GG1879995
  • SkądWarszawa
  • PSN IDgrabolek

Napisano 14 July 2008 - 00:28

CYTAT(Heihajin @ 13 07 2008, 17:05) Wyświetl post
Też chciałbym prosić o pomoc w wyborze pierwszej gry na NDSa, którego wkrótce mam zamiar kupić. Lubie wszystkie gatunki poza tymi skrajnie popierdółkowatymi. Mam chrapkę na Phantom Hourglass i TWEWY, ale póki co potrzebuję jakiejś dłuuugiej gry z licznymi pobocznymi zadaniami, żeby starczała na cały sierpień spędzony na łonie natury wink.gif Co moglibyście polecić? happy.gif

Bierz TWEWY, chwilę potrwa zanim łykniesz system ale z grą można spędzić masę czasu. Ja mam 120h na liczniku. Zelda IMO jest przereklamowana. Na pierwszy rzut oka piękna grafika i świetna rozgrywka, na dłuższą metę nieciekawa i męcząca - odradzam!
  • 0

#53 Ali G

Ali G
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 14 July 2008 - 14:58

gdybym dzisiaj mial kupowac ds to pierwsza gra byla by, bez cienia watpiwosci castlevania - dawno of sorrow, a zaraz po niej portrait of ruin. jak dla mnie bezkonkurencyjne i daja mase zabawy, jeden z najlepszych replay value z jakim sie spotkalem, duzo radosci
  • 0

#54 Gość_coopa_*

Gość_coopa_*
  • Goście

Napisano 14 July 2008 - 17:16

Użytkownik coopa edytował ten post 25 June 2011 - 03:40

• 0

#55 Paweł_PS

Paweł_PS
  • Użytkownicy
  • 58 postów

Napisano 31 July 2008 - 10:55

Szukam gry na PS2 lub NDS w której chodziłoby się po planszy, lub robiło jakieś misje po określonym 'szlaku'- obojętnie, ale żeby można tak było chodzić postacią i zdobywać itemki, bić się z potworami itp.

Słyszałem, że coś takiego to seria FF, ale jeszcze wole Was zapytać ;P

Pytam się także w tym temacie o grę także na PS2, wiem, że to jest forum NDS, ale nie będę robił takiego tematu także w dziale PS2, aby nie 'zaśmiecać' naszego forum....

na przyszlosc zobacz czy podobny temat juz nie istnieje wink.gif - Coati

Użytkownik Coati edytował ten post 31 July 2008 - 13:01

• 0

#56 Soban

Soban
  • Wyrzutki
  • 3176 postów

Napisano 31 July 2008 - 11:32

Orcs&Elves całkiem fajny jest.
  • 0

#57 ogqozo

ogqozo

Użytkownik ogqozo edytował ten tytuł minutę temu

• Senior Member
  • 18838 postów
  • GG9067453
  • SkądJarosław

Napisano 31 July 2008 - 12:25

"Seria Final Fantasy jest czymś w rodzaju Tibii", no wybacz, padłem XD.

No ale dobra, do zbierania przedmiotów i walki z potworami powinny się nadać Final Fantasy III oraz IV, może jeszcze XII i Crystal Chronicles, może Magical Starsign albo Luminous Arc czy Etrian Odyssey. Do chodzenia postacią to nie wiem, w wielu grach to się robi.
  • 0

#58 Paweł_PS

Paweł_PS
  • Użytkownicy
  • 58 postów

Napisano 31 July 2008 - 12:40

Baldur's Gate: Dark Aliance 2

Co sądzicie o tej grze??
  • 0

#59 RoL

RoL
  • Użytkownicy