Skocz do zawartości

Polskie morze


Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Gdzie mam się udać nad POLSKIE MORZE?

Międzyzdrojami już rzygom, w Świnoujściu byłem ostatnio, kobita mówi coś o Kołobrzegu... wolę na forumku spytać. No i jadę, kiedy będzie full ludu, 15-ego w czwartek. 

Gdzieś są plaże nudystów? :)

Przeglądam booking.com, według kryteriów, 2 osoby, śniadanie wliczone, max 1500 zł, za te dni. Większość pozajmowana, albo wspólna łazienka :/

Odnośnik do komentarza

Sopot super miejscówka, dużo ciekawych miejsc... ale do obczaje ia jesienią, teraz tam jest rzeźnia. Ludzi tyle, że samochody poparkowane, gdzie popadnie. W zeszły weekend posypało się mandatów za ponad 10k.

 

 

Z takich odludnych miejsc to znam np Julianowo, kilka bud na krzyż, fajne tereny i otwarte morze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No lepiej na jakieś spokojne miejsce uderzyć, na pewno odpada coś w stylu Władysławowa bo to festiwal tandety.

Kierując się ku półwyspowi można zajechać na chałupy albo kuźnicę, dużo bardziej spokojne miejscowości, a i poplażować się da.

No i dla grzybiego plaża nudystów XD

Na bookingu może być już ciężko jeśli chodzi o ten termin, u mnie w hotelu weekend 15 - 18.08 wyprzedał się praktycznie do końca w połowie lipca.

Trzeba by było się otworzyć na prywatne kwatery na portalach typu noclegowo.pl czy cuś takiego.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Tokar napisał:

Szybko się wzięliście za planowanie xd

Ojtam. Tydzien temu dopiero wplacalem zaliczke na wyjazd do Dębków (Dębek?) na drugą połowę sierpnia i byly co najmniej 3 opcje wolne na kilka obdzwonionych domków.

 

Na jednej ulicy jest miliard kwater, wiec cos sie znajdzie. No i szukalem czegos relatywnie blisko od A1/Gdanska, zeby podroz trwala mozliwie najkrocej.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

Gdzie w koncu wybrales grzybiarz? :)

tak mnie baba w(pipi)ia, że chyba wybiorę PS4, 4k HDR, Detroit i wygodna kanapa. Plus łycha z colą.

Dla mnie to jest odpoczynek, a nie pakowanie się między ludzi w "długi weekend". Już zmarnowałem swoje wolne na tydzień u niej. 

---

Ach, jestem wypity i wkur.wiony.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Wojtas1986 napisał:

@Mejm co Corwa łeba mała ? Xd

piekny kawalerze 

Bylem jesienia to tlumow nie bylo xD Ale powierzchniowo chyba mniejsza od Rewala. Bo co tam jest, ten mini port z przyleglosciami? Las jest zeybisty, ten na wschod bo grzybow mozna nazbierac. W tym na zachod tez ale trzeba uwazac na straznikow bo to teren parku narodowego. Skapnalem sie pozniej xD

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Wojtas1986 napisał:

Grzybi naqurwiaj do Sarbinowa , mała wiocha, dobra ryba ,spoko plaża a jakby co na melo do mielna blisko :kaz:

 

18 godzin temu, Mejm napisał:

Sarbinowo tez wiocha ale podobno zdarzaja sie kolonie z dziecmi z niepelnosprawnosciami wiec moze byc (eznajac grzybiarza) roznie. Łeba jeszcze mala, Trzesacz, Łazy.

 

Gdzie w koncu wybrales grzybiarz? :)

 

Sarbinowo :)

Nie, nie chodzi o dzieci z niepełnosprawnościami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...