Skocz do zawartości

Beyond Good & Evil 2


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gram.pl/news_6gffGe2_Beyond_Goo..._produkcji.html

 

Jak dla mnie najlepsza informacja od czasu całej ery next-genów. Pre-prod. trwa już rok, wystarczy zielonego światło od Ubi i dostaniemy BGE2 na PS3 i Xboxa. Wspaniała wiadomość, odkąd skończyłem jedynkę mam niesamowitą chęć poznania dalszej części tej niesamowitej historii.

A jak znowu się słabo sprzeda to tracę wiarę w rynek, o!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oby to była prawda. BG&E była genialna i należała niestety do grona tytułów świetnych za którymi nie idzie sprzedaż (Ico, SoC...)

Widać ludzie wolą tępe sieczki i kolejne odsłony Fify...

 

I mają być zwierzaki! Bez tego nie ma takiej zabawy.

Gra była (jest) rewelacyjna i mam nadzieję, że dwójka pobije oprawą i klimatem protoplastę.

Jakaś oficjalna stronka już jest?...

Odnośnik do komentarza

Dopóki Ubisoft nie da "zielonego światła", a tym samym proces produkcji na dobre się nie rozkręci to raczej oficjalnej strony nie zobaczymy.

 

BTW. Szukałem sobie gry na Allegro i w jednym opisie znalazłem

 

Beyond Good and Evil PL (2CD) â niesamowita i wciągająca gra o młodej reporterce, która musi włączyć się walki z tajemniczymi najeźdzcami Ziemi, stworzona przez Michela Ancela, tego od gry King Kong

 

<napinka>

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza
Fakt, jedynka była prosciutka, tylko ostatni boss przed odwróćone sterowanie wymagał dłuzszej chwilki. No ale walić, może być łatwiej, niech nie będzie płyciej.

 

To nie znasz tego tricku z odwróceniem pada do góry nogami, takie rzeczy to się już dawno temu stosowało, więc ostatni boss to był pikuś :lol: A dwójka hmm... oby trzymała poziom poprzednika i mamy hit. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...