Skocz do zawartości

Jaki arcade stick warto kupic?


Gizi

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie kupiłem takiego sticka:

http://www.allegro.pl/item430777772_profes...ps2_ps3_pc.html

Czy ktoś kto miał z nim styczność może mi coś o nim powiedzieć?

Posiadam już sticka asciiware(scierwo) i starego wysłużonego siicka Namco ale po przetestowaniu tego nowego dochodze do wniosku że stick namco to przy tym kupa...no może dobra kupa ale różnica jest naprawde duża, co innego że mój namco ma 12 lat i jest strasznie zjechany i tu rodzi sie pytanie ...Czy ten stick jest naprawde w miare dobry? bo jak dla mnie to gałke ma naprawde przednią(jak na masówke) , na kwadracie bardzo miękką ale i dobrze sprężynującą, ale ciężko mi ocenić przyciski i zastanawiam sie czy będzie to trwała konstrukcja???Czy jest podatny na modernizacje???może np. kowal(lub ktoś inny kumaty) sie z nim spotkał, niech coś o nim powie???

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza
Własnie kupiłem takiego sticka:

http://www.allegro.pl/item430777772_profes...ps2_ps3_pc.html

Czy ktoś kto miał z nim styczność może mi coś o nim powiedzieć?

Posiadam już sticka asciiware(kupa) i starego wysłużonego siicka Namco ale po przetestowaniu tego nowego dochodze do wniosku że stick namco to przy tym kupa...no może dobra kupa ale różnica jest naprawde duża, co innego że mój nakco ma 12 lat i jest strasznie zjechany i tu rodzi sie pytanie ...Czy ten stick jest naprawde w miare dobry? bo jak dla mnie to gałke ma naprawde przednią(jak na masówke) , na kwadracie bardzo miękką ale i dobrze sprężynującą, ale ciężko mi ocenić przyciski i zastanawiam sie czy będzie to trwała konstrukcja???Czy jest podatny na modernizacje???może np. kowal(lub ktoś inny kumaty) sie z nim spotkał, niech coś o nim powie???

 

Nie wiem co to jest, ale na zdjęciu wygląda całkiem ok.

W najgorszym wypadku jest to kopia hori, które jest kopią sanwy.

 

Najważniejsze, by się dobrze grało.

Modernizacja na pierwszy rzut oka wydaje się prosta, bo to standardowe wymiary przycisków i gałki.

Nie wiem jak z wysokością pudła.

 

Jeśli jednak się dobrze na tym gra, to po co modować?

 

Osobiście mam sprzęt hori i sanwę. Różnica jest głównie w wytrzymałości, bo nowy sprzęt zachowuje się bardzo do siebie podobnie.

Odnośnik do komentarza

nie ma problemu z wymiana. PCB jest bardzo przyjazne na lutowanie od joya przewody sa wyprowadzone gotowe a od przyciskow mozan bodajze wyprowadzic od rauz z pinow bo PCB ma 2 czesci i prawdopodobnie ta druga mozna urwac bo to same sciezki a łaczenie jets własnie an pinach i na nie pewnie da sie dac konektory albo anwet tasme od dysku i gotowe wsjo.

stik nie jets dobry jets po prostu tani ale przyciski ma na gumkach a gała chodzi srednio sobie. na pewno gorzej od Namco choc to wszystko lezy od rzut kamieniem od siebie

sam myslełem aby to kupic i przerobic ale mi szkoda kasy bo sie okazało ze z gory nie ma blachy pudło jets tylko blacha z dołu a i te stiki były po 100zł sprzedawane u innego sprzedawcy, jeden ze znajomych jednak na niego psioczy ze ma problem ze skosami jakby ogranicznik za bardzo zakrywał plungery na microstykach i dopiero na max wychyleniu przy koncu je aktywował ale to jego pierwszy stik wiec mzoe jeszcze grac nie umie.

 

poz tym tutaj tak naprawde nikt nie wie jak chodzi namco bo nikt nie ma na chwile obecna nowego xD stiki co kraza maja własnie po 12-15 lat a czasem i po 3 włascicieli wiec nie ma co oceniac jak co łazi

 

klon sawny był tylko w ASCII SvC i bodajze w stiku dedykowanym GG i zeby było smieszniej łaził bardzo dobrze a anwet z był ciut szybszy:P

to co w hori to trudno nazwac klonem raczej nawiazuje do sanwy ale fatk ze spora czesc elementow jets kompatybilna z JLF (drazek, actuator, pivot, sprezyny)

Edytowane przez kowal
Odnośnik do komentarza

Kowal pls patrz co piszesz- nie ma zdania aby nie bylo pelno bledow - slowa jets, anwet, mozan wtf?

Ja tam juz nie czaje - jak dawalem linka do tego sticka to byl syf jak inny koles kupuje to jest ok eh...

 

Jesli chodzi o wymiane i jakies lutowanie to lipa:( Zamierzam kupic sticzka ale nadal nie wiem jakiego - nikt nic konkretnego nie podal (zerolinkow itp.)

 

Odnośnie wymiany przyciskowi modowania - moze ktos podrzucic link do opisu jak to sie robi (wymiana + modding).

 

Moze tak: czy kupić ten co kolega powyżej czy ten preferowany do Soul Calibura?

 

 

Każdy prawie ma sticka ale nikt nie poda jak takowy i skąd oraz za ile kupić hmm;/ Psioczycie że jakieś lipne są to dajdzie linka do sklepu/aukcji z lepszym bo ogólnie jak czytam kowala czy innych "pro" to tylko się przechwalają jaka to sanwa/hori cool itp.

 

 

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-zl-49-en-70-1rrr.html widać cena jest 90$ ale nie doszedłem na razie ile mnie przesyłka wyniesie, ile będę czekał czy lepsza jest o wiele od tych dedykowanych do SC4.

Nie mam karty kredytowej, mam karte platnicza pkobp (bede mial tez ekarte z mbanku niedlugo).

 

Inna sprawa to cło itd. Czy mógłby ktoś mi wyliczyć ile za tego pada zapłacę?

Edytowane przez muadib83
Odnośnik do komentarza

facet nie potrafisz nawet towaru do koszyka wsadzic i wysyłki sprawdzic a wielce kupowac chcesz

sam se licz i nie płacz a nie to kupuj na allegro

poza tym kazdy tu mowi o cenie do jakosci wiadomo ze wszystkie Hori nie liczac seri HRAP to syfy ale czasem warto po prostu kupic bo jest taniej i tak kupił Velurian. jak ktos padaje syfa za 200-280zł to jaki sens go kupowac jak lepszy HRAP kosztuje 300-400zł? to jak juz kupowac syfa to takiego za 100-150zł przynjamnije pudło zostaje i PCB. trybisz?

patrz co czytasz Velurian pyta o modowanie tego stika a nie o to czy jest dobry

 

linkow to jets dosc a ze decyzji nie potrafisz podjac to twoj problem a nie odpisujacych zapytaj w popcornie to ci napisza co kupic, ile dasz i czy ci sie bedzie dobrze grało w soulcalibura - ja pierdykam, zostan lepiej na padzie bo z kilometra widac ze i tak tego nie kupisz a jak kupisz to bedziesz kwiczał ze ci dalej zle

 

a cło zalezy od celnika czy miał dobry dzien i mu sie chce sprawdzac i clic

 

Odnośnik do komentarza

Na duze rzeczy clo jest czesto bo to duze paczki sa, ktore te dziady zawsze otworza. Do tego wlasnie dolar sporo urosl - juz jest ponad 2.30 wiec jak zamawiac to szybko.

 

Jesli chodzi o czesci to mozliwe ze ja bede mial na zbyciu pare kompletow galka sanwa + 6 przyciskow seimitsu na dniach, dam znac jak cos.

Odnośnik do komentarza

Coz linki sa z japonii/chin i jakis dziwnych sklepow gdzie jak clow walnal to zaplace 500zl za pudelko. Wiesz HRAP niewiele mi mowi ale widać ze niektorzy niewiedza ze nie da sie ich zrozumiec. Tego sticka z linka i tak nie ma wiec gadanie o super stickach skas tam nie ma sensu bo to bajka. Z poziomu tego co tu piszecie widac ze nawet pewnie nie macie AS lub za 50zl kupionego a gadacie bez sensu. Jesli nawet w azji nie ma sklepu ze stickiem o jakim piszecie to takowy NIE ISTNIEJE chyba ze w marzeniach waszych.

 

Decyduje sie na tego http://www.amazon.com/Playstation-Soul-Cal...5960&sr=8-1

 

jesli mi go sprzedawca w normalnej cenie sprowadzi jak nie to wezme ten sam ale bez nadruku sc 4 czyli http://www.allegro.pl/item400761192_arcade...hori.html#photo

 

Widze ze tu ludzi juz pokrecilo - tak jakby gadac ze tv za 10 000 to syf bo jest o wiele lepszy za 50 000zł gdzieś tam na świecie

Odnośnik do komentarza
Coz linki sa z japonii/chin i jakis dziwnych sklepow gdzie jak clow walnal to zaplace 500zl za pudelko. Wiesz HRAP niewiele mi mowi ale widać ze niektorzy niewiedza ze nie da sie ich zrozumiec. Tego sticka z linka i tak nie ma wiec gadanie o super stickach skas tam nie ma sensu bo to bajka. Z poziomu tego co tu piszecie widac ze nawet pewnie nie macie AS lub za 50zl kupionego a gadacie bez sensu. Jesli nawet w azji nie ma sklepu ze stickiem o jakim piszecie to takowy NIE ISTNIEJE chyba ze w marzeniach waszych.

 

Decyduje sie na tego http://www.amazon.com/Playstation-Soul-Cal...5960&sr=8-1

 

jesli mi go sprzedawca w normalnej cenie sprowadzi jak nie to wezme ten sam ale bez nadruku sc 4 czyli http://www.allegro.pl/item400761192_arcade...hori.html#photo

 

Widze ze tu ludzi juz pokrecilo - tak jakby gadac ze tv za 10 000 to syf bo jest o wiele lepszy za 50 000zł gdzieś tam na świecie

wtf? kurde, no nie moge... no nie wiem co powiedzieć... ale musiałem tu coś napisać...

 

...sorry.

Odnośnik do komentarza
sam myslełem aby to kupic i przerobic ale mi szkoda kasy bo sie okazało ze z gory nie ma blachy pudło jets tylko blacha z dołu a i te stiki były po 100zł sprzedawane u innego sprzedawcy, jeden ze znajomych jednak na niego psioczy ze ma problem ze skosami jakby ogranicznik za bardzo zakrywał plungery na microstykach i dopiero na max wychyleniu przy koncu je aktywował ale to jego pierwszy stik wiec mzoe jeszcze grac nie umie.

Dementuje, skosy działają jak dla mnie perfect, gałka w porównaniu do tego starego namco- jest dużo delikatniejsza, nie spręzynuje "na siłe" ale z wyczuciem

Odnośnik do komentarza
Coz linki sa z japonii/chin i jakis dziwnych sklepow gdzie jak clow walnal to zaplace 500zl za pudelko. Wiesz HRAP niewiele mi mowi ale widać ze niektorzy niewiedza ze nie da sie ich zrozumiec. Tego sticka z linka i tak nie ma wiec gadanie o super stickach skas tam nie ma sensu bo to bajka. Z poziomu tego co tu piszecie widac ze nawet pewnie nie macie AS lub za 50zl kupionego a gadacie bez sensu. Jesli nawet w azji nie ma sklepu ze stickiem o jakim piszecie to takowy NIE ISTNIEJE chyba ze w marzeniach waszych.

 

Decyduje sie na tego http://www.amazon.com/Playstation-Soul-Cal...5960&sr=8-1

 

jesli mi go sprzedawca w normalnej cenie sprowadzi jak nie to wezme ten sam ale bez nadruku sc 4 czyli http://www.allegro.pl/item400761192_arcade...hori.html#photo

 

Widze ze tu ludzi juz pokrecilo - tak jakby gadac ze tv za 10 000 to syf bo jest o wiele lepszy za 50 000zł gdzieś tam na świecie

 

Ku.rwa chłopie.

Większość tutaj to poważni ludzie od wielu lat zarabiający na własne utrzymanie i stać ich na sticki.

Wiele osób same sobie modowało sticki. Sam zlutowałem 4.

Aktualnie mam 6 sticków, z czego 3 są na sanwie.

Kowal zrobił masę sticków, w tym wiele zostało kupionych przez użytkowników tego forum.

 

 

Kupić sticka najłatwiej na allegro, ebayu lub amazon.co.uk. Czasami ktoś z tego forum też ma na sprzedaż.

Coś mi się jednak wydaje, że nie będziesz potrafił na tym grać. Może się mylę, ale takie mam wrażenie.

Co ja gadam "grać". Ty nawet kupić go nie potrafisz.

 

No i proszę o trochę szacunku dla starszych.

Odnośnik do komentarza

C1rex jesli sam je robisz to fajnie, ale gadanie kowala że nie mogę się zdecydować to jakiś debilizm. Zdecydować na co? Każdy tylko gada że takie i takie są super albo inne są słabe. Jedyne co wiem że są drogie. Jedyny link jaki ktoś podrzucił to do sticka z azji ale którego nie można kupić. Jeśli istnieją sticki gówniane + takie które sami robicie to i nie ma sensu taki temat bo wyboru nie ma na prawdę.

 

Aby były sticki na allegro/ebay/amazonie uk to bym takowy kupił ale od dłuższego casu nic nie ma. Napisałem do sprzedawców co sie tym zajmują i każdy odpowiedział że nie przewiduje sprowadzania sticków na Ps3.

 

Owszem stick jest w amazonie ale w usa a z USA nie wysyłają sticków do Polski i klops:/

Odnośnik do komentarza
sam myslełem aby to kupic i przerobic ale mi szkoda kasy bo sie okazało ze z gory nie ma blachy pudło jets tylko blacha z dołu a i te stiki były po 100zł sprzedawane u innego sprzedawcy, jeden ze znajomych jednak na niego psioczy ze ma problem ze skosami jakby ogranicznik za bardzo zakrywał plungery na microstykach i dopiero na max wychyleniu przy koncu je aktywował ale to jego pierwszy stik wiec mzoe jeszcze grac nie umie.

Dementuje, skosy działają jak dla mnie perfect, gałka w porównaniu do tego starego namco- jest dużo delikatniejsza, nie spręzynuje "na siłe" ale z wyczuciem

koles grał wczesniej całe zycie na klawiaturze i mozliwe ze gra wbijacac proste kierunki szybko QCF robi jak na klawie odzielnie wbijajac szybko D,P i nie jedziej łukami:P skosy mu zle łapie bo w ogole ich nie wbija gra jak na joyu 4way:P keyinput mu wykazywał ze gubi skos. nie mam tego stika ale foty co mam pokazuja ze baza to kopia tych z hori wiec nie powinno byc problemow z skosami. ale trudno pwoiedziec jak sie nie widzi cudzych rak.

 

 

a ty młody nie smiej sie z ludzi ze stikami za 50zł bo przynajmniej je kupili wiec i tak sa o krok do przodu wzgledem ciebie 8)

po drugie google wystarczyło HRAP wpsiac aby wiedziec co to jest a nie to HRAP +Arcade stick i mozna czytac do białego rana bo nic innego raczej nie wyskoczy w googlu. i jest HRAP do PS3 i to kilka wersji miedzy innymi w sklepach do ktorych sam linki podałes (playasia) w tym extra wersja specjanie dla Amazona o jejabu juz nie pisze bo tam lezy wszystko ale tam tez trzeba umiec wyszukiwarke obsługiwac. moze daj ogłoszenie na samarytanin.pl "kupice mi pada do soucalibura najlepiej od celnika co ma PS3 i nie odpisujcie mi przypadkiem debilizmow"

Odnośnik do komentarza

Hmm stick za 50zł to do przodu? szczerze to sisaxis kladzie takiego sticka na lapatki:p Za 50zl mozna kupic taki z gumowymi przyciskami- a komu jak komu chyba wam nie musze tlumaczyc jaki to crap:D Z amazonu usa nic nie da rady sciagnac bo sie pytalem ludzi co sprowadaja. W uk jest jeden ale drogo wyjdzie a jest slaby. Moze customa bym wzial ale tez nie teraz bo mnie nie stac - najlepiej wzialbym ten z SC 4 (moge wziasc taki jak jakas osoba kilka postow wczesniej za 139zl ale wyglada to lipnie;/). Coz poczekam na tego do sc4 za 200zl wezme go i bedzie git

 

Juz kilka miechow temu zakladalem kilka tematow na forum ze kupic arcade sticka ale nikt nic nie pisal wiec zrezygnowalem z tej formy kupna.

 

Nigdy nic nei sprowadzalem sam z innego kraju a z moim szczesciem to walna mi max clo i sie nie wyplace. Nie mam karty takiej aby placic w sklepach w innych krajach chodz mam miec niedlugo Ekarte.

 

 

W ostqatecznosci moglbym wziasc ten za 139zl:/ ale jakos wolalbym doplacic i wziasc cos co ma jakis wyglad

 

 

 

Sorka masz racje Kowal - nawet nie przejrzalem tej stronki w playasia

 

Jest ten sc 4 ale o wiele drozej niz w amazonie z USA:

 

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-zl-77-...ck-70-2nxf.html

 

Jest tez cos takiego:

 

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-m-77-4...ck-70-2sxy.html

 

Co porazicie z tych dwoch? Uwzgledniajac roznice cenowa

 

Jeszcze jedno pytanie - jakie jest max cło? Policze sobie wtedy stick + przesylka + max cło i jesli cena bedzie do zaakceptowania to wezme

 

Moze ktos zna jakis tanszy sklep? 69$ stick tutaj kiedy w amazonie usa jest za 45$ tyle ze oni nie wysylaja stickow do Polski

Edytowane przez muadib83
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Może ja się wypowiem w kwestii stickow.

Sam próbuję od miesiąca sprowadzic 2 sticki Hori do X360 (SCIV- oficjalne) z paly-asia.com

Nie poelcam tego sklepu, pierwsza transakcja była zrobiona przez mojego wójka z Niemiec, który akurat był w Polsce i ma PayPala.

Zamowił na moje nazwisko i adres. Jako że nie zgadzało sie miejsce zamieszkania i miejsce skąd dokonano przelewu PauPal anulował transakcję i nie wysłał kasy do play-asia. Wyjaśnienie trwało długo, ale w końcu wysłali pieniądze, ale na play-asia nie chcieli ich przyjąć.

Wójek wrócił do Niemiec, założył nowe konto na play-asia i kupił te same dwa sticki, w adresie wysyłki podal mój adres w Polsce.

Potwierdzenie wpływu gotówki przyszło tego samego dnia, zamówienie dostalo status "Paid by PayPal" i kazali mi czekać. Czekałem cierpliwie dwa tygodnie, aby się doczekać statusu Canceled.

Pier...le ten sklep.

Więcej nic z tamtad nie zamówię.

Tym bardziej że dolar podskoczył.

Gów.niana firma.

Nie odpowiadają na maile i mają w du.pie klienta.

 

W tym czasie były na allegro te same sticki, ale ja cierpliwie czekalem na te z p-a. Teraz już ich nie ma.

 

Odnośnik do komentarza

na akihabara sa HRAPy i jest taniej niz na playasia ale wysyłka drozsza

plus na akihabara ze kontakt stały i na mailu i na forum SRK w temacie o sklepie

minus jets taki ze jak nie maja czegos "in stock" to trzeba czekac do wyznaczonej daty preorder na wysyłke

ale to wszystko pisze najlepiej wyczekac do 3 dni przy wyznaczonej dacie i wtedy zamowic potem przewaznie w ciagu tygodnia oni maja towar i rozsyłaja.

co do playasia to fakt ze tam jets random mozna miec po 3 dniach albo po 3 miesiacach

 

co do stikow HORI na allegro to czesto te Hori to podroby z chin za 20$ wiem bo kumpel był na koncercie w chinach i kupował po tyle własnie nie do odroznienia na pierwszy rzut oka z Fighting Stickiem i jego klonami typu DOA czy SoulCalibur stick itp. roznia sie tylko mikrostykami w gałce nie ma matsushity tylko jakies syfy i czasem przyciski nieznacznie sie roznia to jets naprawde dziwne ze do polski trafiaja stiki Hori ale nigdy nie sprowadzono HRAPa nie sadze ze przez cene ale przez zrodło ktorym najwyrazniej nie jest Hori

 

i tyle kupiłbym syfa MayFlasha z allegro tego PS2, USB, PS3 pograł z poł roku potem modował w zaleznosci co pierwsze padnie ale gałe bym wymienił pierwsza bo najwazniejsza

Odnośnik do komentarza

Maja taka polityke w play-asia ze nie chca wysylac na inne adresy ze wzgledu na kradzione karty i numery kart. Jak z p-a zamowilem towaru na ok 6000 zl i wszystko bylo ok (mam swoja karte, swojego pay-pala i nie ma z tym zadnego problemu, a twoj wujek mogl dodac NOWY adres w pay-palu i by na niego wyslali tylko na jego nazwisko a ty bys odebral, ja juz tak robilem.

 

A ze dolar podskoczyl to rzeczywiscie lipton. Juz raczej nie spadnie.

Odnośnik do komentarza
Hmm stick za 50zł to do przodu? szczerze to sisaxis kladzie takiego sticka na lapatki:p Za 50zl mozna kupic taki z gumowymi przyciskami- a komu jak komu chyba wam nie musze tlumaczyc jaki to crap:D

 

Porównywanie pada do sticka ma podobny sens, jak pada do kierownicy w wyścigach. Zupełnie co innego i nie każdy jest w stanie nauczyć się grać kierownicą/stickiem.

 

Kup sobie jakikolwiek stick, który nie ma przycisków na gumkach i sprawdź, czy Ci podchodzi.

Ja się uczyłem grać stickiem okropnie długo.

Różnica na nowym sprzęcie jest minimalna. Dopiero z czasem tańszy sprzęt się szybciej zużywa.

 

 

Wciąż mam jednak wrażenie, że się nie nauczyć na tym grać i będziesz pisał, że pad lepszy.

Odnośnik do komentarza
gralem kiedys na automatach i cholernie mi sie podoba;)

Jeśli grałeś w PL i ci się tak podobało to możesz skoczyć po pierwsze lepsze (pipi)stwo z allegro, bowiem w polskich arkejdach właściciele zazwyczaj mają za kupę gówna pryszczatą klientelę i nie mam mowy o lepszym sprzęcie. Pamiętam jak to w 97'mym (ah piękne czasy) w Burger Kingu na pięterku stały automaty w tym jeden z MK. Działały tylko: prawo, dół i low-punch.

 

A może chcesz sticka bo teraz każdy na tym gra i jest pro :mellow:

 

EDIT: Zamiast kontynuowania tego wątku polecałbym ci przebrowsowanie tego tematu od początku do końca. Jeśli jesteś w miarę kumaty powinieneś dojść do konkretnych wniosków czego ty tak naprawdę potrzebujesz...

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

dzis odpakowałem dopiero tego sticka ASCII FT capcom ver. co kupiłem w Francji

faktycznie jets to bardzo dobry stik i mozna go na rowni postawic z HRAP w srodku bonus w postaci kart z postaciami capcomu w wersji SNK FT pewnie sa z SNK karty

gała klon Sanwy Flash bardzo dobrze wykonana w miejsce podstawki optycznej właza tez mikrostyki wiec mzoan go w kazdej chwili przerobic na JLF gdyby sie nie daj boze cos sfajczyło (puk, puk <_< )

przyciski niezłe jak na OEM na pewno lepsze od tego co jets w HORI i DCsticku a czy lepsze w HRAP to trudno powiedziec ale chyba nie ma sensu go modowac na siłe sanwa czy seimitsu jest dobrze jak jest pozatym nie chce mi sie bo sa zalutowane terminale w PCB. miałem go przerabiac pod PC ale teraz to chyba przejsciowke kupie bo szkoda w nim cokolwiek zmieniac. bradzo udany produkt i obecnie Ultra RARE, polecam jak ktos znajdzie gdzies. 8)

 

dsc0179mh1.th.jpg

nowy2ei3.th.jpg

Edytowane przez kowal
Odnośnik do komentarza

Co do tego sticka (takiego samego chociaż ja kupowałem jeszcze z aukcji za 100zł :]) http://allegro.pl/item430777772_profesjona...ps2_ps3_pc.html

to właśnie jestem w trakcie modowania go.

No więc jest stosunkowo łatwo. Ls-32 pasuje o ile się zeszlifuje plastikowe wejścia na śruby.

A gałka miała mikroprzełączniki Omrona, przypomina mi gałkę z t5 stick'a podróby hori, ogólnie crap chociaż da się na tym pograć.

Z przyciskami jest niestety nieco gorzej, otwory są nieco węższe niż byśmy chcieli jakieś 28mm (chyba usa buttony w to wchodzą).

Przy poszerzaniu ich trzeba uważać w którym kierunku poszerzamy gdyż są małe odległości między otworami i po zmodowaniu, przyciski praktycznie się stykają albo jest między nimi 1/4mm odstępu.

Dam jakieś foty jak skończę.

 

Co do jego opisu ps2/ps3/pc to owszem działa on na wszystkich tych platformach ale na ps3 nie ma obsługi psbutton a input przycisków jest poprzestawiany na jakiś bardzo nietypowy, więc jeżeli ktoś nie gra głównie na ps3 i nie chce kabli przestawiać przy modowaniu zmieniając input dla ps2 i pc to najlepiej do tego stick'a używać przejściówki.

Edytowane przez sajan100
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...