Skocz do zawartości

Gadżety


Dud.ek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie gadżeciki w swoich furach. Jestescie zwolennikami dodatkowego oświetlenia (swiecące gałki, listwy led) dodającego do lansu +20, czy raczej wolicie wnętrze standardowe bez zbędnych dupereli? Używacie dodatkowych uchwytów na fona/gps?

 

Sam inwestuje tylko w odświeżacze które zaczepia sie na kratce od wlotu powietrza, zapach nie drażniący człowieka często lemon. Ewentualnie zawiśnie na lusterku wstecznym jakaś choinka.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jak na razie niewiele. Mam z tyłu leksusy, nakładki na pedały, taką kolorową biegałkę. No i w sumie chyba tyle. A, jeszcze chromowana naklejka na wlot paliwa. No niewiele, planuję dokupić parę gadżetów jeszcze. Końcówkę na tłumik z pierdziałką, brewki na światła. No po prostu auto musi ładnie wyglądać :)

O, jeszcze poluje na kołpaki-spinnery. Fajne są.

Odnośnik do komentarza

Raz przechodziłem obok samochodu, który na lusterku miał zawieszoną płytkę z demami z niemieckiego PC Gamera.

 

Jak będę miał swoje autko, to wiadomo, że będzie tak wyglądać, że będą mnie prosić o użyczenie go do Fast und Furious 5, a EA będzie błagać o sesję moszjon kepczer do nowego NFS Podziemie.

Odnośnik do komentarza

Ja planuje skonstruowac i zamontowac pakiet oswietleniowy jesli fundusze pozwola. Podswietlenie bagaznika, diody pod lusterkami, diody w drzwiach, w klapie bagaznika, malych schowkach typu podlokietnik, popielniczka. Czesc patentow montuje sie w nowych furach typu audi, volkswagen i fajnie sie to sprawdza. Bez przesadyzmu, tylko tam gdzie sie przydaje. Zadnego podswietlania podlogi, pedalow, dywanikow ani zaglowkow jak to nowoczesni golfiarze robia.

Odnośnik do komentarza
Ja planuje skonstruowac i zamontowac pakiet oswietleniowy jesli fundusze pozwola.

 

Kilka metrow kabla dwuzylowego, garsc diod i rezystorow - 20zl? Chyba ze zamontujesz super fluxy to ze 30zl musisz odlozyc.

 

Czesc patentow montuje sie w nowych furach typu audi, volkswagen

 

Racja, w tych nowszych, konkretnie od 1991 (w Audi B4 montowano nawet gniazda zapalniczki kolo silnika i w bagaju, fajny patent)

 

 

 

 

Najlepszym gadzetem i tak jest GPS, a jeszcze lepiej combo GPS+CB.

Odnośnik do komentarza

Zapomnialem o jednym gadzecie ktory zamontowalem :

 

http://www.bikepics.com/pictures/1216966/

 

http://w3.bikepics.com/pics/2008/03/11/bik...213276-full.jpg

 

Obudowanie rozrusznika puszką od RedBulla, taki dodatkowy zastrzyk mocy hehe. Do Z1000 pasuje bo to seryjny streetfighter i takie bajerki to nic niewzyklego, ten zreszta nie jest zbyt widoczny a zawsze robi pozytywne wrazenie.

Odnośnik do komentarza
A z tym 30zl to mnie rozbawiles.

 

To przybliz mi mniej wiecej co chcesz zrobic, bo naprawde nie widze nic kosztownego w montazu kilku diod.

 

Procz diod, musza do tego byc obudowy/klosze, koszty materialow do wykonania/zamontowania, przeciez nie przykleje 5 diod pod lusterko tylko musze zrobic otwor i tam wpasowac cala lampke. Tak samo w innych miejscach i jeszcze polaczyc to z centralnym zamkiem aby zapalalo sie przy zdalnym otwieraniu. Z boku to tak wyglada, kilka zloty i niby gotowe. Chcialem za 30zl stuningowac sobie komputer w domu i zatrzymalem sie na 110zl a konca nie widac - tak jest ze wszystkim, nawet z takimi (pipi)ami.

 

Odnośnik do komentarza
  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.