Skocz do zawartości

Muzyka podczas jazdy. :]


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko wiesz Ejcu, w tych składankach jest muzyka fajnie zmiksowana, bez paplaniny niepotrzebnej tak jak w szajskim Energy 2000. Poza tym kto powiedział, że kupuję? ;P

 

Poza tym radio Planeta nie działa wszędzie (tylko w okolicach niektórych miast) i na dodatek każda stacja tego radia puszcza inną muzykę. Do tego często też wtedy w radiu lubią puścić to, czego nie wmiksują - takie Sugababes, Dodę i inne "nowości", których nie trawię. No i niestety teraz katowicki oddział prowadzi radio jako komercyjne, zanim wykupiono je to radio tworzono z pasji. A szkoda...

 

I czy to jest badziewie (mixy)? To zależy od gustu. Bo np. dla jednej osoby Feel może być najlepszą muzyką na świecie, a z kolei dla mnie jest to totalne dno i mi jest wstyd za to, że ich wokalista urodził się w tyskim szpitalu.

Nie, to nie zależy od gustu. Znów przydałby się cytat z Grzehaa.

Gardzę Tobą, gdyż słuchasz muzyki dla plebsu. Ale nie bierz tego do siebie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, to nie zależy od gustu. Znów przydałby się cytat z Grzehaa.

Gardzę Tobą, gdyż słuchasz muzyki dla plebsu. Ale nie bierz tego do siebie.

 

No to skoro uważasz, że to nie zależy od gustu, jaką muzyke lubi się słuchać w aucie to zaimponuj swoją wiedzą i napisz od czego to zależy według ciebie. Bo powiedzieć "Nie" umiesz, ale nie umiesz zarzucić własnych argumentów itd. :shifty:

 

Ale kurcze teza, że muzyka klubowa i miksowana jest dla plebsu to sorry, ale ośmieszasz sam siebie i pokazujesz twój brak tolerancji :lol: ;P Nie podążam za modą jaką jest np. Nirvana itd. i nie jeżdżę po osobach lubiących muzyke, której ja nie lubię. Bo jak mówi porzekadło - traktuj ludzi tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Co chce przez to powiedzieć? Ejcu jeśli nie lubisz czyjeś muzyki to możesz to normalnie napisać, a nie zaraz próbować jechać po muzyce i osobach jej słuchających ;P

Edytowane przez TyskiPL
Odnośnik do komentarza
Widzisz ejcu, jak jeszcze dużo o życiu się musisz nauczyć.

:(

Proszę Cię, znajdź ten cytat, o którym pisałem wcześniej.

 

 

 

A o tolerancji już była mowa w wielu tematach. Nikt mi nie będzie narzucał co mam tolerować, a czego nie. Tolerancja to wymysł poprawności politycznej, bo tak naprawdę wszyscy mają to głęboko w (pipi)e. Rzekłem.

Odnośnik do komentarza
ejcu ma racje a tyski blefuje i slucha muzyki dla plebsu i dresiarzy

 

A z ciebie co, jakiś lizus forumowy, że popierasz Ejcu mimo tego, że nie zarzucił on swoich argumentów, a ty sam tym bardziej nie umiesz takich podać? I powiedz mi, gdzie niby blefuje?

 

Napisałem - jeżeli według was to, czego słuchamy nie zależy od naszego gustu to proszę bardzo, pochwalcie się wiedzą i uświadomcie mnie, od czego zależy to, jaką muzykę lubimy, czego słuchamy itd.? Od czego zależy np. to, czy wolimy zagrać w grę pokroju Motorstorma, czy w grę pokroju GTA? Bo jeśli nie od gustu i tego, co lubimy, to od czego?

 

Wy tacy mądrzy, a na moje pytanie odpowiedzieć nie umiecie. Idiotyczne jest odrzucanie ludzi lub jego tez tylko z powodu muzyki, jakiej słucha. Żenują mnie ludzie, którzy śmieją się z drugiej osoby tylko dlatego, bo słucha ona np. rocka zamiast Pussycat Dolls i na odwrót, albo nie słucha Nirvany, a woli country. Ja rozumiem, jak można nie lubić np. osobę innej orientacji albo osobę, która nam dopiekła lub ma charakter nam nie pasujący. Ale żeby nie lubić osoby, której się nie zna tylko z powodu muzyki? Żenujące.

Odnośnik do komentarza

żenujący są osoby które słysząc pierwszy raz utworek jakiś tam gdzieś tam pie.rdolą że jest do kitu, a po dwóch miesiącach jeśli ten utworek jest na listach przebojów jakiegoś syfiastego radia to później się podniecają tym. Zauważyłęm że wiara jest taka tępa jesli chodzi o słuchanie muzyki że masakra, wystarczy że stacje radiowe narzucą swoja muzyke i potem będą grać cały czas to samo tylko w innej kolejności i plebs to kocha.

Odnośnik do komentarza
ejcu ma racje a tyski blefuje i slucha muzyki dla plebsu i dresiarzy

A z ciebie co, jakiś lizus forumowy, że popierasz Ejcu mimo tego, że nie zarzucił on swoich argumentów, a ty sam tym bardziej nie umiesz takich podać? I powiedz mi, gdzie niby blefuje?

 

jezus maria, no sorry, ale ty serio jestes taki glupi czy to ja i dalem sie nabrac na prowo?

 

Wy tacy mądrzy, a na moje pytanie odpowiedzieć nie umiecie.

nooo i konta w banku mamy, c'nie? ;]

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Planeta_Super_Mix

 

wystarczy rzucic okiem i juz masz odpowiedz na pytanie - imo w 99% to jest muzyka dla plebsu i niedorozwojow.

 

5b98290e6d148224.jpg

 

no kur.wa xD

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
o boże tyski, naprawde lubisz crazy froga i c-bool'a? To lepiej idź stąd.

 

Tak, lepiej pójdę, bo widze, że gadka na temat tolerancji itd. nie dociera do was. No cóż, może kiedyś dojrzejecie do poważnych rozmów. A póki co nie mam zamiaru szarpać sobie nerwów ;P

 

Ale to nie jest temat o tolerancji, tylko o muzyce :/ FAIL

Odnośnik do komentarza
o boże tyski, naprawde lubisz crazy froga i c-bool'a? To lepiej idź stąd.

 

Tak, lepiej pójdę, bo widze, że gadka na temat tolerancji itd. nie dociera do was. No cóż, może kiedyś dojrzejecie do poważnych rozmów. A póki co nie mam zamiaru szarpać sobie nerwów ;P

wydaje mi sie że jedynym miejscem gdzie mógłbyś poważnie na temat tej muzyki pogadać to chyba forum bravo, ewnetualnie forum fotki z rozgrzanymi 14tkami, myśle ze będą na tyle dojrzałe by o tej muzyce pogadać. Jestem na tyle tolerancyjny że jeszcze Cie nie zjechałem jak psa i dałem szanse pójść.

Odnośnik do komentarza

xD

Dawno nie używałem tej emotikony (!)

 

Tyski, gusty są różne, szkoda tylko, że Twój jest chu.jowy.

 

Z obserwacji wiem, że tylko ograniczeni ludzie jarają się muzyką z popowych stacji radiowych pokroju eremef maks, radio kreska czy planeta efem. Ludzie bez własnego zdania. A najlepsi są tacy właśnie, co wrzucają te światowe przeboje ("u bejbe, bejbe", "hałkenajlowju", itp. no kur.wa xD) na plejery mp3 czy telefony i se słuchają.

Komuś się to podoba? W moich oczach jest retardem, mam pełne prawo nim gardzić, co też czynię z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
xD

Dawno nie używałem tej emotikony (!)

 

Tyski, gusty są różne, szkoda tylko, że Twój jest chu.jowy.

 

Z obserwacji wiem, że tylko ograniczeni ludzie jarają się muzyką z popowych stacji radiowych pokroju eremef maks, radio kreska czy planeta efem. Ludzie bez własnego zdania. A najlepsi są tacy właśnie, co wrzucają te światowe przeboje ("u bejbe, bejbe", "hałkenajlowju", itp. no kur.wa xD) na plejery mp3 czy telefony i se słuchają.

Komuś się to podoba? W moich oczach jest retardem, mam pełne prawo nim gardzić, co też czynię z przyjemnością.

niestety musze przyznać racje, w sumie to ja o tym wiem.

Odnośnik do komentarza
o boże tyski, naprawde lubisz crazy froga i c-bool'a? To lepiej idź stąd.

 

Tak, lepiej pójdę, bo widze, że gadka na temat tolerancji itd. nie dociera do was. No cóż, może kiedyś dojrzejecie do poważnych rozmów. A póki co nie mam zamiaru szarpać sobie nerwów ;P

 

Miales juz sobie isc.

 

 

 

Tak wiec spier dalaj na planete ef em.

Odnośnik do komentarza

Gust gustem, ale nie przesadzajmy z tolerancją- Tyski, napisałeś swoje typy muzyczne, więc automatycznie wystawiłeś je do oceny innym- Ejcu stwierdził, że są hooyowe i spoko, jego zdanie, które akurat podzielam, bo nazwiska/ksywy typu cbool,kalwi,remi,scooter,crazy frog mrożą mnie niesamowicie - IMO bezwartościowa muzyka dla gimnazjalistek i przypałów- na tym polega właśnie "tolerancja", że mimo, faktu że wg mnie słuchasz gówna, jeśli staniesz furą obok mnie na światłach, z odpalonym na full hiciorem któregoś z powyższych lamusów, to np. nie wyskoczę z auta z kluczykami w ręku i nie zacznę ci skrobać po samochodzie, tylko conajwyżej z politowaniem pokręce głową...tyle.

(I żeby nie było- nie podzielam zdania Ejca, tylko dlatego, że ma Ostatnią Nadzieję Białych, do której od bajtla mam słabość, w avku)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...