Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No może i się zagalopowałem, ale to co wczoraj zobaczyłem, to mnie normalnie załamało. Utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że oglądanie naszych klubów to zadanie dla pasjonatów, maniaków co to mają dużo czasu i małe wymagania. No przecież oni nie potrafią kopnąć sensownie z odległości kilkunastu metrów, a spoza pola karnego to już jest dla nich wyczyn z pogranicza zjawisk nadprzyrodzonych. Jak któryś dobrze kopnie spoza szesnastki to leci z tym zaraz do "Strefy 11" i robią cały sezon o tym z badaniem drzewa genealogicznego zawodnika, jego dzieciństwa, diety i na którym boku śpi, że to wszystko razem daje mu nadludzką możliwość strzału z niewiarygodnej odległości dwudziestu metrów. Wiem, że to nieładnie znęcać się nad piłkarzami, żyjącymi w piłkarskim XIX wieku, ale na ME wyczerpałem cały zapas wyrozumiałości.

Odnośnik do komentarza

wczorajszy mecz to była kolejna parodia piłki nożnej. Obydwie drużyny pokazały, jak nie trafiać w piłkę. Zieńczuk pokazał, że na mecze reprezentacji nie powinien nawet jeździć jako kibic, a Wisła jest tak uzbrojona na Ligę Mistrzów jak nigdy, znaczy jedynym wzmocnieniem jest fakt odejścia Dudki. Żal.pl, szanse na przejście Bejtaru oceniam na 30 %. Jeżeli chodzi o transfery Polskich drużyn i Polskich piłkarzy, to jest to tylko chory wymysł dziennikarzy, żeby mieli czym zapełnić strony swoich nędznych pisemek. Niema sobie co tym zawracać głowy, gdyby chociaż 50 % transferów wymyślonych przez dziennikarzy doszło do skutku, to Wisła i Legia już dawno awansowały by do grup LM czy UEFA

Odnośnik do komentarza

Nie z takch opresji Wisla wychodzila (Real Saragossa, Schalke, Parma) i mysle, ze dla Beitaru wynik 2:1 jest slabiutki. Przeciez wystarczy wygrac 1:0 czyli zrobic taki sam wynik jak wczoraj do 60 min- dodajmy jeszcze atut wlasnego boiska i mojego gardlo na stadionie :) . Ale faktem jest, ze Beitar jest cienki jak dupa weza i szkoda, ze mistrz Polski przynajmniej nie zremisowal.

Odnośnik do komentarza

W rewanżu wiśle pomoże już na 99% napastnik CSKA Sofia - Nei.

Napastnik CSKA Sofia za 850 tys. euro przenosi się do zespołu mistrza Polski. W Krakowie spodziewany jest jeszcze w tym tygodniu i jeśli podpisze kontrakt, będzie jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w polskiej lidze.

Piłkarz przejść jeszcze musi tylko badania.

Odnośnik do komentarza

Wyniki drugiej rundy

 

29 - 30 lipca

 

Inter Baku 1-1 Partizan

Brann 1-0 Ventspils

Drogheda 1-2 Dynamo Kijów

Tampere 1-3 Artmedia

Sheriff 0-1 Sparta

Fenerbahçe 2-0 MTK

Beitar 2-1 Wisła

Aalborg 5-0 Modrica

Goteborg 1-1 Basel

Anderlecht 1-2 BATE

Anorthosis 3-0 Rapid

Rangers 0-0 Kaunas

Panathinaikos 3-0 Dinamo Tbilisi

Domżale 0-3 Dynamo Z.

 

 

Odnośnik do komentarza
A jeśli Wisła przejdzie Beitar, to w trzeciej rundzie już czeka FC Barcelona...

 

Jedyne co jest pozytywne w tej wiadomości to to, że do Polski (jeżeli Wisła przejdzie do następnej rundy) przyjedzie jakiś klasowy rywal.

 

 

 

Wyniki losowania 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów:

 

Standard Liege - FC Liverpool

Twente Enschede- Arsenal Londyn

Schalke Gelsenkirchen - Atletico Madryt

AC Fiorentina - Slavia Praga

Juventus Turyn - Tampere United/Artmedia Bratysława

Anorthosis/Rapid Wien - Olympiakos Pireus

Vitoria - Goteberg/Basel

Szachtar Donieck - NK Domżale/Dinamo Zagrzeb

Aalborg/Modrica - Rangers/FBK Kowno

FC Barcelona - Beitar Jerusalem/Wisla Kraków

Levski Sofia - Anderlecht/BATE Borysow

Inter Baki/Partizan Belgrad - Fenerbahçe Stambuł/MTK Budapeszt

Spartak Moskwa - Drogheda/Dynamo Kijów

SK Brann/Ventspils - Olympique Marsylia

Galatasaray Stambuł - Steaua Bukareszt

Panathinaikos/Dinamo Tblisi - Sheriff/Sparta Praga

Odnośnik do komentarza

Wyniki meczów z 05.08.2008:

 

FK Ventspils - Brann Bergen 2:1 (2:0); Pierwszy mecz 0:1; Awans: Brann

 

FBK Kowno - Glasgow Rangers 2:1 (1:1); Pierwszy mecz 0:0; Awans: Kowno !!!

 

Druga runda i już niespodzianka.

Kowno w III rundzie zagra najprawdopodobniej z duńskim Aalborgiem ,który wygrał pierwsze spotkanie 5:0 z Modrica.

A więc albo Kowno albo Aalborg zagra w LM.

Edytowane przez Cris
Odnośnik do komentarza

pfffff...... No pogratulować, pogratulować. Spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba. To co wcześniej wypisywałem okazało się wierutną bzdurą, bo sytuacja odwróciła się nie tylko o 180%, ale o "tysiącpińcetmilionówstopni". Dzisiaj dwie klasy wyżej od Beitaru. Łobodziński znowu beznadziejnie, za to świetnie ten... no... ten tam co na lewej pomocy biegał. Brawo.

 

P.S. Czy tylko u mnie taki dziwny jasny obraz transmisji...

Odnośnik do komentarza

POGROM!!!!

Dawno nie widziałem tak świetnego meczu w wykonaniu polskich drużyn.Piękne bramki (Cantoro) asysty (Łobodziński z przewrotki , aż złapałem się za głowę) i gra kombinacyjna.Taką piłkę aż chce się oglądać!

Teraz czekamy na Barcelonę :)

Oczywiście w dwumeczu murowanym faworytem jest zespół z Hiszpanii, ale mam nadzieję , że łatwo skóry nie sprzedamy i obejrzymy ciekawe spotkania.

Na pociechę jakby co będzie puchar UEFA.

 

Nawet wielka Barcelona , naszej Wisły nie pokona

Zbyt piękne aby było możliwe :)

 

 

Wisła 5:0 Beitar

 

 

e: hakenbusz.... Boguski,trzeba zapamiętać to nazwisko , będzie chłopak robił karierę.

Edytowane przez Cris
Odnośnik do komentarza

Wszystkie wyniki II rundy

Wisła Kraków 5:0 (3:0) Beitar Jerozolima

FBK Kowno 2:1 (1:1) Glasgow Rangers

FK Ventspils 2:1 (2:0) Brann Bergen

Partizan Belgrad 2:0 (0:0) Inter Baku

Artmedia 4:2 (3:0) Tampere United

Rapid Wiedeń 3:1 (1:1) Anorthosis Famugusta

Dinamo Zagrzeb 3:2 (1:1) NK Domżale

Dinamo Tbilisi 0:0 Panathinaikos Ateny

FC Base l 4:2 (1:1) IFK Goeteborg

Sparta Praga 2:0 (1:0) Sheriff Tiraspol

Dynamo Kijów 2:2 (1:1) Drogheda United

BATE Borysow 2:2 (1:1) Anderlecht Bruksela

MTK Budapeszt 0:5 (0:1) Fenerbahce Stambuł

Modrica Maksima 1:2 (0:1) Aalborg BK

 

 

III runda

Anorthosis Famagusta FC (CYP) v Olympiacos CFP (GRE)

Vitória SC (POR) v FC Basel 1893 (SUI)

FC Shakhtar Donetsk (UKR) v NK Dinamo Zagreb (CRO)

FC Schalke 04 (GER) v Club Atlético de Madrid (ESP)

Aalborg BK (DEN) v FBK Kaunas (LTU)

FC Barcelona (ESP) v Wisla Kraków (POL)

PFC Levski Sofia (BUL) v FC BATE Borisov (BLR)

R. Standard de Liège (BEL) v Liverpool FC (ENG)

FK Partizan (SRB) v Fenerbahçe SK (TUR)

FC Twente (NED) v Arsenal FC (ENG)

FC Spartak Moskva (RUS) v FC Dynamo Kyiv (UKR)

Juventus (ITA) v FC Artmedia Petržalka (SVK)

SK Brann (NOR) v Olympique de Marseille (FRA)

ACF Fiorentina (ITA) v SK Slavia Praha (CZE)

Galatasaray AS (TUR) v FC Steaua Bucureşti (ROU)

Panathinaikos FC (GRE) v AC Sparta Praha (CZE)

 

 

Pierwsze mecze 12/13 sierpnia , rewanże 26/27 sierpnia

Edytowane przez Cris
Odnośnik do komentarza

Piekny mecz, wspaniala oprawa, najlepszy doping (trybuna D mistrz)! Junior Diaz jak dla mnie najlepszy na boisku. Ilez to radosci daje mi moj ukochany klub, jestem dumnym krakowianinem i kibicem Wisly. Na stadionie mega atmosfera mimo zburzonej trybuny C (smiesznie to wygladalo- koparki a i jeszcze MaxFliz sie zalapal na reklame :)) . Teraz bilet na Barce pewnie za 150zl :ninja:

http://www.youtube.com/watch?v=Qf8Ge2fUVtc - fala od dolu

 

Edytowane przez daras
Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj na B, piękny doping nawet z tej trybuny gdzie ja siedziałem, ale w końcu dużo ludzi się tak jak ja przesiadło z C na B, więc niema się co dziwić ;) Jednak Beitar popełnił z Wisłą jeden błąd, który popełnia co druga polska drużyna przyjeżdżająca do Krakowa - przyjechała się tu bronić i jak Polonie, Jagiellonie, Widzewy dostała bagaż bramek ;)

 

Co do meczu z Barcą, to słowa wielkiego piłkarza Wisły najlepiej prezentują co kibice chcą od naszych piłkarzy;)

 

Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki.

 

Henryk Reyman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...