Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia

(Dz. U. nr 32 poz. 262 z dnia 26 lutego 2003 r. z późniejszymi zmianami)

 

Oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej:

 

Liczba świateł: liczba taka, aby zapewniała dobre oświetlenie tablicy rejestracyjnej

 

Barwa świateł : tylko biała

 

Inne wymagania: w sposób zapewniający oświetlenie miejsca umieszczenia tylnej tablicy rejestracyjnej

 

Własności świetlne: powinno zapewniać możliwość odczytania znaków na tablicy rejestracyjnej w nocy przy dobrej przejrzystości powietrza z odległości co najmniej 20 m

 

Inne warunki: nie może być bezpośrednio widoczne z tyłu pojazdu z odległości większej od 25 m

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Są samochody, w których seryjnie nie były montowane pasy bezpieczeństwa (np. starsze Żuki) - posiadając takie auto nie musimy więc zapinać pasów, nie jest też konieczny ich montaż. Być może z oświetleniem tablic jest analogicznie.

Odnośnik do komentarza
Gość ojejku
Są samochody, w których seryjnie nie były montowane pasy bezpieczeństwa (np. starsze Żuki) - posiadając takie auto nie musimy więc zapinać pasów, nie jest też konieczny ich montaż. Być może z oświetleniem tablic jest analogicznie.

o też się ostatnio zdziwiłem jak śmigałem vw t3. rocznik '80. no to się pytam właściciela gdzie ma pasy, bo jakoś tak dziwnie. a on, że fabrycznie nie dawali i nie trzeba. no i to prawda jednak.

Odnośnik do komentarza

Czym najlepiej pozbyc sie rys z szyby bocznej kierowcy? Jakis czas temu chyba dostal sie miedzy uszczelki piasek i w efekcie czego pol szyby jest zarysowane dlugimi prawie na cala dlugosc szyby zarysowaniami. Co prawda z wewnatrz az tak to nie przeszkadza, choc z zewnatrz taka szyba wyglada wprost paskudnie...

Edytowane przez Desser
Odnośnik do komentarza
Gość hawudepe dla ścierwa!!&#

Nie zdejmą, bo nie będę się prosił. Nawet nie wiem od kogo mam warny. Od Mendrka i Strzyoika na pewno, także zapomnij. Jestem skazany na banicję ;/

Przysłowiowy ch.uj!

Odnośnik do komentarza

Mam centralny zamek ale krecony kluczykiem. Jaki alarm polecacie i za ile, i ile kosztuje jego instalacja. Chce kupic alarm w pudelku i zawiezc go jakims specom co by go zainstalowali. Na allegro jest jaki STIG, w sumie nazwa firmy ch ujowa ale czytalem gdzies, ze dzialaja te jego alarmy. Ktos cos wie ?

Odnośnik do komentarza
Mam centralny zamek ale krecony kluczykiem. Jaki alarm polecacie i za ile, i ile kosztuje jego instalacja. Chce kupic alarm w pudelku i zawiezc go jakims specom co by go zainstalowali. Na allegro jest jaki STIG, w sumie nazwa firmy ch ujowa ale czytalem gdzies, ze dzialaja te jego alarmy. Ktos cos wie ?

 

Podłączenie jest naprawdę proste, o alarmie za dużo się nie wypowiem, nie sprawdzałem w praktyce.

Odnośnik do komentarza

Drodzy koledzy,

 

poszukuję nazwy pewnego pojazdu. Jest to połączenie małego kitcara z motocyklem. Pamiętam, że przez kilka sekund było go widać w Biker Boys albo Torque. Jest to 3-kołowiec, przednie zawieszenie- samochodowe, z tylu natomiast wachacz i zawiecha motocyklowa. Silnik najprawdopodobniej też z przecinaka.

 

Edit

Znalazłem http://www.najauto.pl/ogloszenie/13464/cam...-rex-campagna-/

 

119tys - poyebao

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...