Skocz do zawartości

Chrono Trigger na DS'a!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To zależy, niektórzy sellerzy co wysyłają z HK są ok, ale tych z UK jeśli nie zaznaczaja, że wysyłaja z HK to bym sobie darował ..... raz tak dostałem SC4 z HK, a miał być z UK....

 

Ogólnie jeśli sprzedawca, czarno na białym stwierdza, że wysyłka z Chin/HK to jest pewny, poza tym masz komentarze, więc zajrzyj tam ;p

Odnośnik do komentarza
To zależy, niektórzy sellerzy co wysyłają z HK są ok, ale tych z UK jeśli nie zaznaczaja, że wysyłaja z HK to bym sobie darował ..... raz tak dostałem SC4 z HK, a miał być z UK....

 

Ogólnie jeśli sprzedawca, czarno na białym stwierdza, że wysyłka z Chin/HK to jest pewny, poza tym masz komentarze, więc zajrzyj tam ;p

 

dzięki za odp, komenty patrzyłem, jedno mnie tylko zastanawia- koleś nigdzie nie pisze, że to oryginał no i ta cena taka podejrzanie atrakcyjna :devil: napisałem mail'a odnośnie pochodzenia gierki, zobaczymy co odpiszę i może zaryzykuję :)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Lol na pierwszy rzut oka widać, że to tania podróba. Jeśli ktoś się zastanawia to jest potencjalnym frajerem do oskubania. Lepiej szybko zdać sobie prawdę niż łudzić się i później płakać.

 

Spokojnie nikt nie będzie płakał, masz obycie na ebay'u to cool, potrafisz na pierwszy rzut oka ocenić wiarygodność to double cool ja jestem zielony jeśli chodzi o ten serwis (chodź cena, jak już pisałem, daje dużo do myślenia). Swoją drogą to za cholerę nie kumam systemu oceniania na ebay'u -> koleś ma same pozytywy, nikt nie potrafi odróżnić pirata od oryginały, czy po prostu wszyscy kupujący spodziewali się podróbki?

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No i się skusił, a pierwszą grą został FF4 :)

 

Chrono natomiast jest absolutnie magiczny. Sposób, wa jaki wyprzedził on swoje czasy aż przeraża - tylu GENIALNYCH i MÓZGO(pipi)NYCH patentów do dzisiaj ma bardzo mało gier... a dzisiejsze cofanie się o 10 sekund w czasie w celu uniknięcia śmierci to przy CT smiech na sali!

 

C

U

D

O

!

Edytowane przez /Kradz!ej/
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Świetna gra. Była kiedyś promocja w sklepie cenegi i udało mi się go wyszarpać za jakieś 100zł. Jeszcze co prawda nie ukończyłem, a grałem sporą ilość czasu i zrobiłem sobie dłuższą przerwę, ale dzisiaj wróciłem i ponownie zostałem oczarowany tą magią płynącą z tego tytułu. Gato Song wymiata!

Odnośnik do komentarza
  • 12 lat później...

2022 rok - pierwszy raz odpaliłem Chrono Trigger, bo w czasach Snesa nie wiedziałem nawet jak zapisać grę xD.

 

Wersją Steam, marcowy patch dodał nawet wsparcie ultrawide i gram na 34' ultrawide. 

 

Ta gra to coś niesamowitego. Gralem w różne stare gry z tamtego okresu, ale nie w RPGi, byłem za młody. Pokemony 96' to jedyny jRPG z tamtych czasów, ktore ograłem. Takze teraz nadrabiam. Jeżeli FF VI (teraz dodatkowo w wersji pixel remaster) jest tak samo dobry, to nie mam pytań i nie dziwię się komentarzom, mimo, że wciąż lubie jRPGi, że to w latach 90tych była ich złota era. 

 

Nic bym w tej grze nie zmienił, system walki, postacie, poziom trudności, atmosfera, pacing. 10/10 po kilku godzinach jestem oczarowany grą z 1995 roku xD. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj skończyłem Chrono Triggera, właściwie od razu też drugi ending (developerski) poszedł :D. 30h to wszystko zajęło, 30h bez cienia nudy, jrpegowego grindu, czegokolwiek co negatywnie wpływa na odbiór.  No ta gra jest niemożliwa, OST będzie jeszcze długo słuchane. Najlepszy jrpg jaki kiedykolwiek powstał, nie ma złudzeń. Jest jeszcze drugi jprg z takim pacingiem, to.... FF VII Remake xD. To jest niemożliwe, że większość jrpgów po Chrono Triggerze było tak rozgrzebanych i rozparcelowanych. Klasyk przez duże K i wzór jak powinno się robić gry jrpg. 10/10, ideał. 

 

 

Teraz lece po drugiego snesowego kasyka, czyli FF VI, w wersji pixel remaster :D. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.