Skocz do zawartości

Przejściówki


Gość Kasandra

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najlepsze, bezlagowe są przejściówki pelican

482075050_b4a3afea37_o.jpg

 

Są praktycznie pozbawione jakichkolwiek wad, brak jakichkolwiek opóźnień przy inpucie, zarówno w przypadku arcade sticka jak i pada. Jedyny problem z nimi jest taki, że nie można ich już nigdzie kupić... oczywiście pozostają aukcje internetowe, gdzie czasami takie przejściówki się pojawiają, ale za kosmiczną cenę.

 

Jeśli chodzi o przejściówkę pod sticka, to całkiem nieźle spisuje się czarny converter venom (no photo, sorry); nie laguje, ale po trzech sekundach trzymania "w lewo" gubi sygnał... mi to nigdy nie przeszkodziło, ale wiadomo, może to być kłopotliwe. Tę przejściówkę nabyłem w media markcie, cena ok. 50zł

(są jeszcze niebieskie venomy, ale o nich raczej nie ma co myśleć; na padach lagi, na sticku nie można grać, bo nie działa gałka; brak kompatybilności z kontrolerami cyfrowymi, te przejściówki nadają się jedynie do pc)

 

Jeśli chodzi o pady, to bardzo dobrze spisują się przejściówki firmy przejściówki :P , o takie:

coverter.jpg

Nie wiem jak jest ze stickami, bo nigdy nie grałem na kombie AS+ta przejściówka, w każdym razie do padów są jak najbardziej ok. Do kupienia we wszelkich media marktach, empikach, ultimach czy innych gekonach :P

 

Na innych nie miałem okazji zagrać, więc niech ktoś inny się wypowie :whistling:

 

Odnośnik do komentarza

Ktoś w TcT gra na białym padzie? Bo ja z takowym miałem problemy na Pelicanie. Gizi może to potwierdzić (chodzi o grudniowy turniej).

 

Do sticków nadają się praktycznie wyłącznie przejściówki PS2 -> PS3, dlatego, że one zmieniają input z cyfrowego na analogowy (lub odwrotnie) - proszę nie bić, bo nie wiem jak to dokładnie wygląda i nazywa się, ale chyba ogólna idea jest jasna ;) Np. grając na przejściówce pod PC trzeba na włączyć analogi (chodzi o pad do PS One, ale pewnie w innych przypadkach też tak jest), bo inaczej krzyżak będzie miał duże opóźnienie.

 

Ja osobiście polecam przejściówkę BigBen (taka sama, jak Venom), na której jeszcze się nie zawiodłem. Gajda i kilka innych osób potwierdzić jej jakość. No a promocja do dodatkowa motywacja do zakupu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Kupiłem wczoraj w Saturnie we Wrocławiu jedyną dostępną przejściówkę.

Nie wiem co to za firma (na opakowaniu było tylko Converter PS2->PS3), ale przejsciowka sprawuje się dobrze na PC.

Nie ma lagów, sprawdzałem na SFIII:3rd Strike po kaliierze.

Kurde zaje.bisty motyw z graniem online w SFIII :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Nie grałem nigdy w Melty Blood. Nie wiem z czym to się je.

Dla mnie z 2d liczy się tylko 3rd Strike.

Chociaż jakby mnie ktoś nauczył grać w jakąs inną wycinank to moze bym pograł.

 

Odnośnik do komentarza

Łykaj Melty Blooda: Act Cadenze Kasiu :P . To jest też na PS2 wiec i offline możemy pyknąć. Taki mniej zeschizowany, ale równie dynamiczny GGXX.

 

Żeby nie było OT - ja mam przejściówkę od jakiejś kierownicy multiplatformowej - pod PC nie ma żadnych lagów (no chyba, ze się gra online - wtedy lekki delay to norma). Jak by działała pod PS3 - nie mam pojęcia.

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Zakupiłem sobie takiego AS http://images.ampednews.com/news/features/...t%20Fighter.jpg

z taką przejściówką do PS3 http://www.video-play.pl/images/xbox360/KO...R-PS2_PS3_1.jpg

 

Konwerter działa bez zarzutu z PS3, na PC nie sprawdzałem! Zero lagów itp.

 

Mam jednak pytania!

 

1: Czy jest możliwość podłączenie tego Sticka pod DC? Widziałem przejściówkę z PS2 do DC np. http://www.consoleplus.co.uk/images/cp_dc_tcp_l.jpg. Chyba występują 3 rodzaje tych konwerterów tej firmy. Mam nadzieję, że obejdzie się bez lutowania itp.

 

2: Ciekawi mnie dziura z portem na przedniej stronie obudowy. Widoczna jest na zdjęciu!

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza

hyhy

przypomniał mi sie starsza pani od biologi z mojego city na czas mycia akwariow w pracowni wsadziła chomika do szczura po czym była afera ze jacys uczniowie satanisci zabili homtaro nozyczkami

innym jej firmowym textem było "warjujecie jakbyscie sie najdali grzybow echolokacyjnych"

 

a tak zeby oftopu nie było stik ma ponoc duze problemy na przejsciowkach PS2 to PC i Xbox to PC gała wykrywana jest jako POV! lol i start i seclect tez jest wirtualny

jest to juz niestety potwierdzone przez pierwszych kupcow a i wychodzi na to ze to reedycja a nie stare zapasy, jecsez chłopaki zobacz jak z joy to key

Edytowane przez kowal
Odnośnik do komentarza

W moim przypadku problemy z PC to nie problem. Kupiłem go z myślą o konsolach (PS3, DC). Co do dreamcasta to brałem w ciemno. Oficjalnie nie pisze nigdzie, że owy stick jest z nim kompatybilny.

 

Co do tych chomików i szczura to wibracja byłaby na pewno owocna w drgania. Nie zastosuję tego patentu ze względu krótko trwałą wibrację ;)

 

Zna ktoś odp. na 1 pytanie?

1: Czy jest możliwość podłączenie tego Sticka pod DC? Widziałem przejściówkę z PS2 do DC np. http://www.consoleplus.co.uk/images/cp_dc_tcp_l.jpg. Chyba występują 3 rodzaje tych konwerterów tej firmy. Mam nadzieję, że obejdzie się bez lutowania itp.
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
Gość Siwy_

chce kupic jakas bezlagowa przejsciowke do ps3 i pc (do grania na sticku na ps3 i padzie od ps2 w grach na pc), ktore polecicie z tych ktore sa na allegro ?

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jest problem z przejsciowkami po update'ie do firmware'u 2.70 lub wyzszego. Otoz sporo z przejsciowek przestalo dzialac a Sony w oficjalnych odpowiedziach napisalo, ze nie ma zamiaru tego poprawiac. Interesuje mnie czy mozna w polsce kupic jakies przejsciowki ktore dzialaja po tym update'ie.

 

Czy ktos chce zamawian InPiny?

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

yo, jak sprawują się takie przejściówki Dragopn Plus z PS3 link??, na SRK ludzie piszą że działają OK bez lagowo ale chcę zapytać tutaj może ktoś ma i używa lub miał i nie poleca.

 

Druga sprawa na tej aukcji LINK jest chyba najlepsza przejściówka ile może być warta? Ile zalicytować żeby nie przepłacić?

Odnośnik do komentarza

Kurde, ja też mam pelicana i właśnie przy tym firmwarze który podawał Nemo, przestał mi działać lewy kierunek (na krzyżaku). Wiem że z przejściówką wszystko dobrze, bo na pececie ładnie działa każdy przycisk. ehhh, ale przynajmniej służyła mi dzielnie przez te półtora roku ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.