Skocz do zawartości

Przejściówki


Gość Kasandra

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

nie wiem jak jest po tym upgradzie ale:

najlepszy jest inPin bo ma stałego laga

sama przejsciowka jest bezlagowa ale to termin na te ktore maja laga ponziej 0,5fps i nie ma on juz teoretycznie wpływu na gameplay, jadnak lag jest zawsze inPin tym sie rozni ze ten lag ktory zostaje jets w miare mozliwosci stały a nie randomowy jak na innych.

pelican obecnie jest wartny jakies 30-40$ po tyle chodz nowki w pudełku

uzywka 50% tego wiec do 60zł mozna licytowac

inPian kupiłem od Laughta z korei za 20$ ale brałem tam sporo stufu wiec miałem nizsza cene tak to srednio 25$ trzeba dac za tego shita. pewnie w samej korei to mozna kupic za 10$:XD inPin to ulepszony Venom z tego co sie zorientoałem

Odnośnik do komentarza

No to jak? Nikt nie przetestowal przejsciowek na sofcie powyzej 2.70? Ja mam te male przejsciowki w formie kabelkow http://allegro.pl/item678879376_adapter_pr...pc_lub_ps3.html i one NIE DZIALAJA na tym sofcie :/ No lipa straszna bo ostatnio pozyczylem PS3 zeby pograc z SF4 ze znojomymi i NIC nie dzialalo, na padzie migala dioda od analoga i go nie wykrywalo.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Zdecydowałem się na przejściówkę do PS3 i będę zamawiał te Inpiny od tego koreańczyka z SRK.

2823869064_99065c8159.jpg

Działają ze wszystkim i na 100% działają na najnowszym sofcie, kosztują 20$ ale nie wiem ile może wyjść przesyłka wysłałem mu PMa.

 

 

@post niżej: mam już Wii ale planuje PS3 zakupić w niedalekiej przyszłości (pod koniec roku)

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Daj znac ile by wyszlo o 2 wiecej. Chce tez zamowic i jestem zdecydowany, mam sianko jak cos.

 

Pytanie tylko - po co ci przejsciowki do PS3 skoro miales kupic Wii? Jak cos mam 2 przejsciowki do GC (Wii) do sprzedania.

 

P.S. Widze ze w zupelnie inny desen Gascan pojechales :D Skoro bitki lubisz to dziwie sie sprzedalem xboxa. Na PS3 nic ponad troszke latwiejsze w dostepie kontrolery oraz BlazBlue z importu nie ma :) A z gier zwyklych to nie wiem co cie ciagnie do tej konsoli. Sam chcialem miec wszystkie ale mialem PS3 i po prostu nic na to nie ma, xbox mi sie zepsul i Wii po prostu przy 47" LCD FullHD nie chcialo mi sie odpalac, wyglada do dupy po prostu :/

 

Tatsunoko chodzi ma Emu GC/Wii naprawde niezle i przy mocnym PC mozna je podbic do HD spokojnie:

 

 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Na Pelicanie na sofcie 2.70 na konsoli Snake'a nie działa lewa strona w kontrolerach analogowych. Nie wiem, czy tak jest w każdej po aktualizacji. Pozostałe przejściówki, na których graliśmy w ten weekend - a było ich kilka - nie miały tego problemu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam mam pytanie.

Ostatnio w moje rece wpadla przejsciowka Pelican wiec koniecznie chcialem podlaczyc przez nia sticka Saulabi...

a tu ZONK. Menu w PS3 zachowuje sie jakby dostało napadu padaczkowego, a jak juz odpale np tekkena to nie dzialaja kierunki nic a nic.

Czy da sie cos z tym zrobic czy te gadzety ze soba poprostu nie gadają?

Odnośnik do komentarza

A sprawdzałeś przejściówkę na innym kontrolerze?

 

W przypadku ostatniego softu (albo ostatnich) do PS3 są problemy w przejściówkami. Ja na szarym padzie od PSX-a (bez gałek) nie miałem problemów, ale widziałem, jak na analogowym na tej przejściówce strzałka w lewo nie działała (właśnie o tej aktualizacji).

Odnośnik do komentarza
Witam mam pytanie.

Ostatnio w moje rece wpadla przejsciowka Pelican wiec koniecznie chcialem podlaczyc przez nia sticka Saulabi...

a tu ZONK. Menu w PS3 zachowuje sie jakby dostało napadu padaczkowego, a jak juz odpale np tekkena to nie dzialaja kierunki nic a nic.

Czy da sie cos z tym zrobic czy te gadzety ze soba poprostu nie gadają?

 

U mnie to menu tak dziala przy hori i mayflashu bez zadnych przejsciowek :(

 

No ale moze Chtulu cos pomoze tylko z 3 tygodnie mina az je wysla.

Odnośnik do komentarza

Jest dobra przejsciowka Yobo Joy Box ktora dziala z kazdym softem narazie i dziala z kontrolerami cyfrowymi (sticki, stare pady, maty). Ciezko ja kupic niestety, ja dorwalem 2 sztuki.

 

Tu jest link do zdjecia: http://www.bestgamesource.com/PS3_JOY_BOX_p/ps3-9357.htm

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Sprzedam 4 przejsciowki PS2-X360. Sprzedam w sumie tez XBOXa :) ALe to nie na ten temat :)

 

Przejsciowki sa: 2 te joytrona czyli koreanskie i 2 chinskie. Chinskie 60 zl + przesylka koreanskie 90 + przesylka. Ktos chetny? Mam te kilka padow ktore sa WYMAGANE do dzialania z ta przejsciowka wiec jak cos, mozna u mnie nabyc komplety.

 

Mam tez przejsciowke do XBOXa pozawalajaca grac na myszce i klawiaturze lapiac sterowania z PCta, jest do tego specjalne, dobre oprogramowanie ktore mozna sciagnac. Przesciowka nazywa sie XIM2 i mozna znalezc filmiki na youtubie pokazujace ja w akcji.

 

Posiadam tez przejsciowki XIM1 ktora mozna grac na PS3 z przejsciowka badz XBOXie z przejsciowka. Dziala ona dokladnie na tej samej zasadzie do XIM2 ktory to zostal zrobiony dlatego, ze w tamty czasie istniala tylko JEDNA przejsciowka PS2-X360, mianowicie firmy XCM ktora niestety dziala bardzo slabo.

 

Jesli ktokolwiek jest zainteresowany to polecam poczytac sobie o tych przejsciowkach na stronie: http://xim360.com/

 

Czytajcie na forum, na stronie glownej nic niema.

 

MOGE ROWNIEZ WYMIENIC COS Z TYCH RZECZY NA GRY NA PS3 - FIFA10, SF4.

 

Sprzedam rowniez XBOXa 360, iXtreme 1.6, 175W, plyta Falcon. Nie zarejestrowany jeszcze, dziala na Live bez problemu, gralem wczoraj czy przedwczoraj.

 

Moge tez wymienic XBOXa na PS3 z mozliwa doplata z mojej strony lub dodanie jakichs rzeczy, np ARCADE STICKA SF4 TE.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.