Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=100

 

niby sladami Marco Polo... niby bedzie mieszanka wspinaczka w dowolnym miejscu i niby skradanie itd...

Niby wszystko już było napisane kilka postów wyżej.

 

A co do samej gry, to nie mam żadnych wątpliwości, że nas powali, w końcu to ND. Tylko czemu Nathan jest w środku śnieżnej scenerii w samej koszulce?

 

 

@wiiboxstation - dobrze, że nie pracujesz w ND

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=100

 

niby sladami Marco Polo... niby bedzie mieszanka wspinaczka w dowolnym miejscu i niby skradanie itd...

Niby wszystko już było napisane kilka postów wyżej.

 

A co do samej gry, to nie mam żadnych wątpliwości, że nas powali, w końcu to ND. Tylko czemu Nathan jest w środku śnieżnej scenerii w samej koszulce?

jak Stallone w "Na krawedzi"... ;)

Odnośnik do komentarza
http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=100

 

niby sladami Marco Polo... niby bedzie mieszanka wspinaczka w dowolnym miejscu i niby skradanie itd...

Niby wszystko już było napisane kilka postów wyżej.

 

A co do samej gry, to nie mam żadnych wątpliwości, że nas powali, w końcu to ND. Tylko czemu Nathan jest w środku śnieżnej scenerii w samej koszulce?

Gorąco mu było...

Odnośnik do komentarza
A mi się marzy multi... Fajnie by było mieć taką wieloosobową rozrywkę ala GOW 2, tylko że w świece Uncharted. Ah... ._.

 

Podpisuje sie pod tym obiema rekami. Matt90 dobrze prawi, bo Uncharted slynie ze swoich inteligentnych acz sterownych przez komputer przeciwnikow, wyobrazcie sobie jednak taka potyczke multi z prawdziwymi graczami. Poezja. Chowanie sie za winklem, szybka seria z MK40, przeskok przez glaz i poslanie kolejnej serii tym razem z Uzi, a na koniec popylanie wsrod fauny i flory jeepem, ktory dosiadasz wraz z kumplem obslugujacym dzialko maszynowe. Roll on Uncharted - zrobimy krwawa laznie 'wsrod zlodziei' :P

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza

Ludzi to juz pojenbalo z tym multi. Wszedzie tylko multi , multi , multi. I tak mamy Gowniany Multi w GTA4, gowniany w FarCry2 Po co to.? Niektore gry nie powinny sie w to pakowac, bo jak kazdego producenta tak i ND zmusi to do postawienia serwerow, a to sa koszta , szczegolnie gdy trzeba to zrobic dla 1 gry, ktora musi byc przygotowana na przyjecie duzo osob w multi. Tacy ludzi pograja w to tydzien albo i nie i wroca to prawdziwych FPS multi albo gier sportwoych.

 

powtarzam jeszcze raz NIEKTORE GRY POWINNY BYC NA SAMOTNA POSIADOWKE PRZED KONSOLA, Na tym polega klimat tej gry, Polega na SAMOTNYM rozwiazywaniu zagadek , szukaniu skarbow. TO nie jest gra o calej druzynie poszukiwaczy. Tylko o samotnym czlowieku, ewentualnie 2 osobowym zespolew, wiec Co-Op jeszcze mozliwy. Natomiast Multi z prawdziwego zdarzenie jest w tej grze Bez sensu.

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza

dla mnie strzelanie w jedynce było dużym plusem,dwójka mogłaby być dłuższa conajmniej 2-3 godziny i w miare ciekawa fabuła przydałaby się,grafa jak bedzie taka jak była to i tak wypas(pokazywałem zawsze co lepsze widoki ziomkom posiadaczom x360 i ich strasznie niszczyły,jeden nawet po oblukaniu pozbył się swojej elity i kupił ps3:)

Odnośnik do komentarza
powtarzam jeszcze raz NIEKTORE GRY POWINNY BYC NA SAMOTNA POSIADOWKE PRZED KONSOLA, Na tym polega klimat tej gry, Polega na SAMOTNYM rozwiazywaniu zagadek , szukaniu skarbow. TO nie jest gra o calej druzynie poszukiwaczy. Tylko o samotnym czlowieku, ewentualnie 2 osobowym zespolew, wiec Co-Op jeszcze mozliwy. Natomiast Multi z prawdziwego zdarzenie jest w tej grze Bez sensu.

 

Zgadzam się z Wełną i całą resztą podobnie myślących osobników ;) Choć dla mnie mogłoby wogóle nie być multi, nie do Gry takiego pokroju. Tu ważna jast historia, sekrety, zagadki, odkrywanie Świata, wirtualnego, wiem, ale......

 

Kurczę, grając w jedynkę, miałem wrażenie jakbym czytał książkę przygodową, albo oglądał film. Nie chcę mieć wrażenia uczestnictwa w teleturnieju, to nie ta bajka.

 

Nie widzę potrzeby wstawiania multi w żadnej postaci. Tyle.

Odnośnik do komentarza
To w Uncharted były zagadki? lol, puzzle z rozwiązaniem po naciśnięciu select to tak..... ;p

W wątku o Uncharted 1 było co najmniej kilka osób, które tych rozwiązań nie umiały przenieść do gry, więc to chyba jednak zagadki :D

 

No coz ewenementy albo mlodsi gracze się zdarzają. Faktem jest ze w jedynce zagadek nie bylo wiec czego bym oczekiwal od nowej czesci to wlasnie wiecej i trudniej ale niekoniecznie przeciwnikow :) Jesli chodzi o multi to napewno byloby fajnie ale zdrugiej strony wole dlugiego, filmowego i dopracowanego singla. Pierwsza czesc Uncharted to dla mnie wciaz jedna z najlepszych gier tej generacji, gra miażdżąca od pierwsej do ostaniej minuty. Np teraz gram w tak zachwalanego Bioshocka i choc gra jest swietna to np dla mnie takie Uncharted i tak jest lepsze;)

 

Generalnie druga czesc musi pozamiatac, a sniezna sceneria mnie za(pipi)iscie cieszy:D

Odnośnik do komentarza
To w Uncharted były zagadki? lol, puzzle z rozwiązaniem po naciśnięciu select to tak..... ;p
Odezwał sie project menager, który wie, że w Uncharted będzie mało i to łatwych zagadek. Ja też uważam, że były banalne, ale jakie by nie były to ja chce nad nimi pomyśleć popatrzeć, podotykać ściany, a nie, że jakiś polak czy hamburger darł się do mikrofonu, że on już skończył i chce iść dalej albo na odwrót. Gra musiałaby być jak gearsy bez patrzenia na widoki, zaglądania w każdy kąt, cieszenia się światem, zostałoby tylko parcie do przodu, inaczej coop by nie miał racji bytu. Btw. do mnie nawet koleś przez allegro dzwonił i pytał się jak przejść ostatni puzzle. No, ale wiem, Sakiu chciał wyjść na cwaniaka i poszpanować, że jego te banalne zagadki nie ruszyły, a tu dupa; weźcie na wstrzymanie i piszcie coś konstruktywnego. Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Ale stabik o co Ci chodzi. Faktem jest ze Uncharted choć genialny to zagadki mial bardzo marne..Chyba mamy prawo wyrazić nadzieje ze druga część polepszy sięw tym zględzie co nie ?? Mysle ze szpanowac to mozna zagadkami z Silent Hilla a tutaj naprawde wszystkie rozwiązania byly podane w dzienniku..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...