Skocz do zawartości

PSP News + komentarze


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dwie nowe funkcje dla PSP zapowiedziane

SCEJ zorganizowało dzisiaj konferencje, na której przedstawiła plany dot. PSP do końca aktualnego roku. Zgodnie z nimi, PSP-3000 na terenie Japonii pojawi się 16 Października, a wraz z nią bezpośredni dostęp do sieci PSN, w tym przypadku możliwość podłączenia się przez PSP do Sklepu PlayStation i ściągnięcia odrazu na konsole wszelkich udostępnionych produktów.

 

Druga nowinką, jest możliwość grania w gry zawierające tryb ad-hoc, tak jak by posiadały wbudowany tryb Infrastructure, jednak nie obejdzie się to bez dodatkowe sprzętu, w tym przypadkiem role tą spełniać będzie konsola PS3. Fani Monster Hunter'a mogą już zacierać ręce, gdyż owa gra otrzyma jako pierwsza tą możliwość.

 

 

 

Na konferencji ponadto poinformowano, że do końca roku pojawią się trzy limitowane zestawy z nowym PSP. Pierwszy z Gundam vs Gundam - 20 Listopada. Drugi z Patapon 2 - 28 Listopada i ostatni z Dissidia Final Fantasy 18 - Grudnia. Ich cena będzie się wahać w granicach od 23 tys do 25 tys jenów.

 

Wracając jeszcze na chwilę do "PSN Store Download Service" i "PS3 Free Online Network Service" dla PSP, nie wspomniano jednak, czy usługi będą kompatybilne ze starszymi wersjami konsoli (PSP-1000 i PSP-2000).

 

nius zajumany z: http://psp-team.pl/newsy/psp/dwie-nowe-fun...owiedziane.html

 

heh, Yano kupujesz ps3 czy wii?? ;D

 

Odnośnik do komentarza

Na pewno od razu oba :).

 

Wiecie co? Wkur.wiają mnie już smutni panowie z Sony niemiłosiernie. Ile jeszcze będzie wersji konsoli? Co jeszcze będzie dla PSP po podłączeniu do PS3?

 

DLACZEGO DO JASNEJ CHOLERY nie można grać sobie przez neta normalnie przez kompa po podłączeniu PSP przez USB? Czemu oni zawsze muszą wymyślać durne rzeczy zamiast zrobić to najprościej jak się da? Dlaczego nie można np. jednocześnie słuchać muzyki i grzebać w opcjach? Albo słuchać muzyki swojej zamiast tej z gry? Dlaczego cały czas wymyślają jakiś syf i ulepszają te PSP zamiast po prostu wydać masę dobrych gier, tak jak na PS2, bym nie wiedział czy zdążę to wszystko choćby zobaczyć do 2020 roku?

 

DLACZEGO?

 

I ile razy jeszcze wydymają ich karmicieli, czyli posiadaczy PSP Fat (najbardziej poszkodowani) i PSP Slim? Dlaczego wychodzi już 3 wersja PSP, która będzie posiadać chociażby TV OUT dla SDTV. A zapewne w obu PSP da się wszystko załatwić kilkoma linijkami kodu. Mam te Wasze nowe ulepszenia, Sony, głeboko w :dupa: . Kurde, żałuję, że z tych 90 zł które ostatnio na gry wydałem poszło kilkanaście % do Sony na ich złodziejskie plany.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Druga nowinką, jest możliwość grania w gry zawierające tryb ad-hoc, tak jak by posiadały wbudowany tryb Infrastructure, jednak nie obejdzie się to bez dodatkowe sprzętu, w tym przypadkiem role tą spełniać będzie konsola PS3. Fani Monster Hunter'a mogą już zacierać ręce, gdyż owa gra otrzyma jako pierwsza tą możliwość.

 

 

heh, Yano kupujesz ps3 czy wii?? ;D

taa w koncu mam powod zeby kupic ps3 xD

 

ale na serio to i tak kaplica bo podobno ps3 nie wspolpracuje z psp ktora ma CFW wiec mi sie i tak nie przyda (przeorbilem tylko po to zeby grac w MHP2G)

 

poza tym jednak taniej wydjzie kupic urzadzenie wifi i grac na xlinku :P

 

 

co do pytania to ogolnie mam zamiar kupic ps3, ale czekam jeszcze na jakies gierki bo narazie interesują mnie tylko ze 3-4 :P

a wii nie chce kupowac ale jesli MH3 okaże sie za(pipi)isty to bede musiał :P

 

Odnośnik do komentarza

Hahaha, biedny Yano :). Ciekawe jak to jest grać już ponad 1500 h w jedną grę (no dobra, kolejne części) ;).

 

IMO dymają nas jak chcą, super, będę grać przez PS3 jak przez Infrastructure... kupuje WiFi connectora i bez problemu mam to samo za 40 zł ;f.

Odnośnik do komentarza

Nie widzi mi się ta gra na PSP.

 

Na PS3 jej moc polegała na grafice. Piękne odwzorowanie kanionów, idealne błoto, w którym zostają real-time'owe koleiny, zniszczeniach, wybuchach, przepychankach, widokach, rozmazaniach... nie wyobrażam sobie tej gry na PSP słabszym od PS2 :/.

Odnośnik do komentarza

Niby racja, ale gdzieś ta moc musi uciekać, bo gdyby dało się tak ładnie portować gry to po co nam PS3, jakby na PS2 dało radę takie coś zrobić.

 

Może być z tego konkret gra (szkoda tylko, że gałka jest taka dupna), boję się tylko, na jakie cięcia się zdecyduje developer.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...