Skocz do zawartości

PSP News + komentarze


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Dwie nowe gry of Level-5

 

Cardboard Senki

http://www.gamekyo.com/newsen29070_level-5...or-the-psp.html

 

o ile dobrze robumiem ten minimalistyczny opis to cos w stylu pokemonow tylko ze zamiast stworkow mamy robota i robiomy nim cos na kartonowych planszach?

czy bedzie sie gralo robotem calyc zas? czy dzieciakiem łazilo po miescie itp, a sekcje robota beda "waleczne" (reszta fabularna i eksploracyjna) ?

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Codemasters robi na PSP remake Cannon Fodder ;] Premiera jakoś w 2009.

 

cannon-fodder-blasting-onto-psp-20060825094600027_640w.jpg

 

cannon-fodder-blasting-onto-psp-20060825094608401_640w.jpg

co to za go.wno? Maja mozliwosci to zrobili by remake na zasadzie podwyzszenia rozdzialki ale nie, wszedzie musi byc 3d. Wyglada jak ku.pa i tym pewnie gra zostanie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jednak nowy wyświetlacz nie jest taki piękny :)

ekranyde3.jpg

 

Jeżeli chodzi o PSP-3000, wiele osób kojarzy nowy model z ulepszonym, nieporównywalnie lepszym ekranikiem. Jednak jak się okazuję, zapewnienia SONY o ostrości i kolorowości, napotkały na pewno przeszkodę (być może nawet wadę fabryczną). Otóż od jakiegoś czasu na oficjalnym forum PlayStation, pojawiają się hordy użytkowników narzekających na nowy sprzęt, a dokładniej na ekran zamontowany w PSP3k.

 

Jak się okazuje, problemem są linie pojawiające się na ekranie podczas wyświetlania gier lub filmów. Pewnie wielu z Was kojarzy zabieg graficzny "scanlines", który pojawił się na automatach i emulatorach takich systemów jak CPS, CPS2, NEO-GEO. Wtedy zabieg ten miał ukryć niedopracowaną grafikę. Jednak w przypadku PSP-3000 sprawia to wrażenie, iż nowy ekran jest tak naprawdę gorszy niżeli ten z jej starszej siostry.

 

Myślicie, że to wszystko? Błąd! Krawędzie obiektów wyświetlanych na ekranie wydają się być postrzępione i wyszczerbione. Wszystko to sprawia, że wyglądają znacznie gorzej niż na starym Slimie. Sony Computer Entertainment America zapytane o przyczynę takiego obrotu rzeczy, stwierdziło, iż na razie przyglądają się problemowi i nie będą wypowiadać się na temat wad sprzętowych. Ładne kwiatki...

 

Akt: Sony Computer Entertainment Japan poinformowało, że wspomniana wyżej wada nowego ekranu, jest jego nową "cechą" i nie ma planach naprawy tego w najbliższych aktualizacjach oprogramowania. Ładne kwiatki po raz drugi...

 

Link do newsa

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

ploty plotami, ale Sony napewno pracuje nad nowym psp... wiec to niekoniecznie musi sie mijac z prawdą.

 

To co opublikowano dzisiejszego ranka na znanym portalu dot. nowinek elektronicznych EETimes.com. Przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Pomimo, że cała sytuacja jest jak na razie plotką, należałoby o nich wspomnieć. Znana firma zajmująca się produkcją mikro-procesorów Imagination Technologies (znana m.in. ze stworzenia procka dla IPhone'a) podpisała właśnie umowę z jedną z największych firm elektronicznych. Przedmiotem umowy miałaby być produkcja najnowszych, bardzo mocnych, mikro-procesorów.

 

Oczywiście ów gigant elektroniczny nie został nazwany, jednak wielu obserwatorów rynku wskazuje, iż to SONY jest zleceniodawcą! Do czego firma SONY mogłaby wykorzystać nowy procesor SGX55x? Naturalnie do kolejnego upgrade'u sprzętowego ;), co oznaczałoby tylko tyle, że SONY już rozpoczęło pracę nad najnowszą wersją PSP (PSP2?!). Oczywiście są to niczym nie potwierdzone spekulacje i raczej nie spodziewajmy się potwierdzenia tych słów w najbliższej przyszłości, gdyż Imagination odmówiło składania jakichkolwiek wyjaśnień...

by: psp-team.pl

Odnośnik do komentarza

 

A to że Sony wycofało PSP 3000 z produkcji to chyba też ściema, co...? :geek:

Dzisiaj byłem w Empiku kupić psp i miałem wybór między 2004 a 3004... po porównaniu ekraników wziąłem 3004 (raptem 50zł droższe.. ) z grą LocoRoco 2, a naprawde ekranik lepszy.. i śmieszne dla mnie jest to, że ludzie rezygnują z nowszej wersji z powodu jakiś pasków których ja doszukiwałem się półtorej minuty...!! Jak to przeczytałem w jakieś recenzji: "dla kogoś kto nie miał psp, 3004 będzie dużo lepszym wyborem od 2004" Faktem jest że ekranik wymiata i jest naprawde ładniejszy od poprzedniej wersji.. a te paski nie dość że widać rzadko kiedy, to jeszcze trzeba się pożądnie przyjrzeć.

 

Teraz tylko czekam aż złamią bo chcę pograć w gierki z PSX'a którego nie miałem, więc miałbym w co grać.. ;)

i z GBA..

Edytowane przez dominas
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

nie wiedzialem gdzie to dać ale chyba ten temat jest ok :P

 

w temacie o umieraniu psp napisalem ze japonczycy mają fajne gry a my nie :P

 

to macie 2 zapowiedzi na ktore starsznie sie napalam i w japoni wyjdą juz "za chwile" a wersja angielska nie jest wcale zapowiedziana (wiec jesli wyjdzie to pewnie za rok..)

 

Harvest Moon : Sugar Village

wyglada na to ze to bedzie jeden z "pełniejszych" harvest moonów a zarazem nie przekombinowany jak in inconent life (chociaż nowosci jak zwykle znikoma ilosc :P)

tutaj trailer http://www.gamekyo.com/videoen14395_harves...ew-trailer.html (jest jeszcze drugi ale o wiele krotszy i niewiele pokazujący;p)

 

 

S.O.S : The Final Escape 3 (znany tez jako disaster report 3, poprzednia część na ps2 nazywala sie raw danger)

swietna przygodówka - survival, gdzie trzeba przeżyć w miescie nawiedzanym przez katastrofy :D

brzmi dziwnie, wykonanie poprzednich części bylo słabe a mimo to gra wciaga i klimat survivalu jest bardzo fajny (chociaz to nie gra dla kazdego)

podobno ma byc multiplayer na 4 graczy - co-op , cała gre przechodizmy w 4 osoby i kazda robi co jej sie podoba :D (chociaz zastanawia mnie co bedzie ze skryptowanymi scenkami w stylu zawalającego sie pomieszczenia, normalnie po np przejsciu przez dzwi widac bylo ze sie zawala wszystko, czy gra bedzie czekala az ostatni gracz ucieknie czy co? XD

a tu trailer

http://www.gamekyo.com/videoen13387_sos-th...irst-video.html

aha - jak by kogos ciekawiło (wiem ze pare osob lubilo raw danger) , to wyszło demko w japonskim pss (dostepne tez na torrentach) , jest po japonsku oczywiscie ale podobno da sie grać;p niestety mi sie wieszalo przy odpalaniu wiec nie pogralem (wieszala mi sie wersja iso, mozliwe ze gdybym pogrzebal w opcjach to coś by to dalo ale olałem ;/) ale informuje ze jest

 

 

EDIIIIIIIIIITTTTTTTTTTT

pojawil sie akurat dzis nowy filmik, pokazuje tez multi ;>

http://www.gamekyo.com/videoen14412_sos-th...ew-trailer.html

oby ta gra wyszla po angielsku i oby obsługiwała internet a nie tylko adhoc (chociaz zawsze zostaje xlink)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.