Skocz do zawartości

Rage


Gooral

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie mogłoby, bo to co widzisz na monitorze, to obraz w określonej jakości zarejestrowanej i skonwertowanej do formatu video, który ma swoje własne parametry. Więc możesz sobie oglądać materiał z gry, która leci w 60fps'ach a i tak tego nie "zobaczysz", bo avi jest nagrane zapewne w zakresie 23-25fpsów. Framerate da się ocenić tylko, jeśli masz bezpośredni dostęp do źródła emisji.

To tworcy nie grali w Rage? ;o Myslalem, ze to pokaz dema, a nie filmik.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy
Ja bym nie był taki pewien że to x360, po tym jak panowie z Crytek polecieli w (pipi)a pokazując wersję PC z interfejsem xboxowym :/

 

to wersja na kloca, wcześniej dałem te same fragmenty gameplayu tylko w gorszej jakości i kolesie się chwalili że to na x360 śmiga :)

Odnośnik do komentarza

Zmieńcie ten głupkowaty podtytuł. Uderzenie meteorytu mogło choćby spowodować katastrofę nuklearną, która spowodowała mutację. :potter: Zresztą to jest FPS do cholery i zapowiada się przeza(pipi)iście, a tu ktoś nieobeznany z tematem pomyśli jeszcze, że to jakiś średniak. Sam tak przez dłuższy czas myślałem. ;)

Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz obejrzałem ten material z IGN i jestem pod wrażeniem. Duże tereny, bardzo dobra grafika i 60 fps, no no. Aczkolwiek też mi się wydaje, że jakieś te tekstury słabe :/

 

Zobaczymy, ja na razie nie spodziewam sięhitu, ID Software ostatnio mnie zawiodło przeciętnym Doomem 3 i crapowatym Quake Wars :F

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

kto mi powie co jest takiego zaje.bistego w tej grze, że na IGNach, gamespotach dostaje nagrody? Nawet na GT zwyciężył on jako najlepsza gra na X360 i PS3. No kurde, przecież to zwykły klon Borderlands, strzelanie do mutantów i nic więcej, a wszystko zgarnia ;|

Odnośnik do komentarza

Nie zauważyłem, żeby się wybijało z tłumu. No chyba, że chodzi ci o wybijanie=super grafa. To raczej tak. Crysis też się wybijał - dziś nikt już o nim nie pamięta. Powiem wam szczerze co sądzę o Rage. Ta gra to dla mnie czysta technologia za którą właściciele ID czyli Zeni Max nie muszą płacić by dać ją innym studiom np. Bethesdzie. A samo Rage przypomina bardzo stare gry ID czyli Dooma III i Quake IV.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Footage z PC :/ (przycisk E się pojawia)

 

Ogólnie fajnie się to prezentuje, klimat i gameplay podobny do Borderlands, spodobało mi się na tym filmiku animacja i AI przeciwników.

 

Nie wierzę jednak że to tak będzie wyglądać na konsolach w 60fpsach i 720p

Odnośnik do komentarza

A w co tu nie wierzyć? Póki nie zobaczyłem pzycisku E byłem pewien, ze to z konsol. Grafika to sraszna słabizna. Geometria tyo standard.. ale słabe tekstury i strasznie prymitywne oświetlenie to bieda, nawet jak na 60fps. Ta gra z każdym kolejnym materiałem wygląda coraz słabiej :unsure:

Jeśli przy tej oprawie będzie to stałe 60fps z dobrym AA to ujdzie.. ale w innym wypadku to straszna bieda.

Odnośnik do komentarza

Przecież na zeszłorocznym E3 gość grał na x360 (mówił ze gra chodzila w pełnych 60 klatkach)i niczym się to nie różniło od tego co pokazują teraz choć wiadomo że na filmikach nie widać różnicy miedzy pc a x360 w kwestii grafiki nie ma się co spierać każdy lubi co innego dla mnie jest ona naprawdę fajna a biorąc po uwagę fak że to będzie chodzić 60 klatkach to nie ma czego wymagać bo tak naprawdę ile gier śmiga w pełnych 60fps? i jest ładniejsze od Rage yyyyyy...????

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...