Skocz do zawartości

Final Fantasy Type-0


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

SE oficjalnie ogłosiło ze FF Agito XIII wyjdzie na PSP. Do tej pory gra powstawała wyłącznie na telefony komórkowe (nie wiadomo czy dalej na nie powstaje).

Trzeba mieć nadzieje, że grafika nie będzie żywcem wziętą z komórek :)

 

http://finalfantasy-xiii.net/2008/08/02/fi...ing-to-psp.html

 

 

FFVIII_Agito_Logo.jpg

TUTAJ JEST TROCHĘ NA TEMAT GRY

 

 

Jedyna pokazana do tej pory postać z Agito 13

a02.jpg

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

- They moved it to the PSP because they couldn't wait for cellphones to get more advanced lolz

 

- The battle will be heavy on action but still sort of turn based. It will use an advanced version of Crisis Core's high speed ATB system.

 

- Crisis Core was 1 player, but this time there will be multiple characters in the party.

 

- Right now it supports Infrastructure multiplayer for up to 3 players.

 

- Summons are part of the character growth system, and can also be controlled by players after summoning.

 

- The game will support both Ad-hoc and Infrastructure.

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=331546

Odnośnik do komentarza

Nie jestem zwolennikiem gier multi. Bardziej mnie martwi czy gra będzie posiadała jakąś godną uwagi fabułę, czy też będzie to taki fajnalowy Monster Hunter (który swoją drogą mnie w ogóle nie zaciekawił).

 

Nie chciałbym aby zrobili ten sam błąd co w MGS:PO, nastawiając grę bardziej na multi niż single.

Odnośnik do komentarza

Podzielam opinię Suavka, dla mnie w grach rpg liczy się przede wszystkim dobra fabuła, a nie jakieś głupie multi. Oby tylko Agito posiadało jakąś wciągającą i ciekawą fabułę,bo od czasu wydania FF X, tendencja jeśli chodzi o ten najważniejszy element gier rpg jest spadkowa. Multi w grach rpg to dla mnie dodatek, który nie koniecznie musi być. Jak będę chciał sobie pograć po sieci to sobie włączę jakąś strzelaninę lub też jakiegoś pseudo rpg zwanego też MMORPG...

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Nie chciałbym aby zrobili ten sam błąd co w MGS:PO, nastawiając grę bardziej na multi niż single.

Dobre porównanie, bo Portable Ops miał akurat tłumaczyć fabularnie to czego nie zrobiłą do końca 3-ka, a Kojima niestety tego nie osiągnął (chyba że to miał być marketing). Narazie jednak nie ma sensu pisać takich hipotez bo atutem FF XIII ma być właśnie ,,Fabula Nova Crystalis" zawarta w 3 grach oznakowanych tym numerkiem. Qrcze nie mam jeszcze PSP ale chyba czas najwyższy się w niego zaopatrzyć, jak ja się cieszę że ta gra nie będzie jednak jakąś komórkową kaszaną :).

 

 

pseudo rpg zwanego też MMORPG...

Jak wymagasz od rpg przede wszystkim fabuły, to nazywałbym to grą ,,fabularną" , nie powiesz przecież mmo fabularne :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

No dobra panie Czekolada, nie będziemy robić offtopu ^_^ .

Co do Agito, to fajnie, że wychodzi na PSP, bo ta platforma nie ma do zaoferowania jakiejś ogromnej biblioteki tytułów z tego gatunku, w porównaniu z DS'em, to PSP wypada kiepsko. Oby tylko otrzymaliśmy tytuł na zadowalającym poziomie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...