Skocz do zawartości

Final Fantasy Type-0


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Niektore wydarzenia w tej grze zrywaja pape z dachu, bardzo zaluje ze ta gra zostala zrobiona z mysla o psp a nie o duzej konsoli. Struktura misji mocno cierpi przez to a szkoda, bo wojna i jej przedstawienie sa wyborne, wczoraj ogladajac 2 cutscenki co chwile sobie powtarzalem "jak oni to na psp zmiescili", chcialbym zobaczyc caly ten zakres na PS3/PS4 zamiast gownianych 13tek.

 

Oblezenia granic, bitwa smokow vs powietrznych statkow wojennych, przyzywanie summonow ktore robia wiecej szkody niz bomba atomowa :banderas:

Momentami to robi mocne wrazenie nawet jako remaster, naprawde smutno mi jak mysle sobie ile potencjalu zmarnowali dajac srajtning priorytet a nie Type 0.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Patrząc na sprzedaż i na rozmowy z Tabatą, to można oczekiwać Type-1 (albo Type-Next). Nie na darmo Visual Works robiło pewien trailer, który sugeruje kontynuację (bardzo fajny making off tego tarilera był na spotkaniu z Kazuyuki Ikumorim - szefem SQ Visual Works). Jeszcze niedawno jeden z wyżej postawionych ludzi w S-E, dał do zrozumienia, że w okolicach E3 zapowiedzą kolejnego rpga na konsole (chociaż na inne IP stawiam)

Np. w Marcu na Amazonie wygląda to tak:
http://www.amazon.com/gp/bestsellers/2015-03/videogames?tag=viglink20241-20

Głównym problemem pewnie jest maksymalne skoncentrowanie się na FF XV, więc jeśli prace nie zaczęły się, to na kolejne Type możemy poczekać  do 2017/2018
 

Odnośnik do komentarza

Niektore wydarzenia w tej grze zrywaja pape z dachu, bardzo zaluje ze ta gra zostala zrobiona z mysla o psp a nie o duzej konsoli. Struktura misji mocno cierpi przez to a szkoda

No niestety port tanim kosztem, biegniesz sobie murem a on jest podzielony na 10 sekcji. Mapa swiata tez podzielona na lokacje.

Ja juz gre koncze, mam nadzieje ze jeszcze new game+  zalicze przed Bloodborne.

Muzyka świetna :banderas:

Edytowane przez Guernica
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Niektore wydarzenia w tej grze zrywaja pape z dachu, bardzo zaluje ze ta gra zostala zrobiona z mysla o psp a nie o duzej konsoli. Struktura misji mocno cierpi przez to a szkoda

No niestety port tanim kosztem, biegniesz sobie murem a on jest podzielony na 10 sekcji. Mapa swiata tez podzielona na lokacje.

Ja juz gre koncze, mam nadzieje ze jeszcze new game+  zalicze przed Bloodborne.

Muzyka świetna :banderas:

 

 

W ile mozna skonczyc glowny watek?

Odnośnik do komentarza

Ja mam ok. 35 godzin i jestem w przedostatnim chapterze, tylko ze ja dosc sporo pobocznych rzeczy robie. Wlasnie w "jaskini" znalazlem ... statek latajacy, lol, prawie cala gre bym przeszedl bez wiedzy ze mozna w tej grze miec statek, a myslalem ze tylko chocobossami mozna smigac szybciej po mapie swiata xD

Odnośnik do komentarza

 

 

Niektore wydarzenia w tej grze zrywaja pape z dachu, bardzo zaluje ze ta gra zostala zrobiona z mysla o psp a nie o duzej konsoli. Struktura misji mocno cierpi przez to a szkoda

No niestety port tanim kosztem, biegniesz sobie murem a on jest podzielony na 10 sekcji. Mapa swiata tez podzielona na lokacje.

Ja juz gre koncze, mam nadzieje ze jeszcze new game+  zalicze przed Bloodborne.

Muzyka świetna :banderas:

 

 

W ile mozna skonczyc glowny watek?

 

Na szybko robiac tylko glowne misje na easy mysle że ze 20h wystarczy. Ja juz powoli koncze, mam prawie wszystkie trofea i dobijam do 40.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Skonczylem przygode z gra, przeszedlem 2 razy zeby odblokowac ukryte zakonczenie i jestem w pelni usatysfakcjonowany ta produkcja, spedzilem z nia ok. 50 godzin (drugie przejscie zajelo mi jakies 5-10 godzin, gralem na easy uber koksami wiec 1 postacia prawie cala gre moglem przeleciec na szybko) oraz osiagnalem Agito :fsg:

Innymi slowy, wbilem platyne, w ogole nie planowalem ale okazalo sie ze brakowalo mi moze z 4 latwe trophy to postanowilem wbic, za dobrze sie z ta gra bawilem aby sobie odpuscic na takim etapie zrobienie 100%.

 

Poczatkowo mialem mieszane uczucia, glownie przez strukture gry, czuc ze pod handheld to bylo robione, po liftingu miejscami gra wyglada super, a miejscami nie, jednak najbardziej podzielone na sporo malych miejscowek misje bolaly, troche mnie to meczylo, ale o dziwo im dluzej gralem tym lepiej bylo, nowe ciosy, skille, magia, coraz ciekawsze interakcje na uczelni oraz ciagle rozwijajaca sie fabula z mocnym zakonczeniem jednak mnie do siebie przekonaly i przymruzylem oko na architekture misji, dawno sie tak dobrze nie bawilem z gra z serii FF, fajnie bylo polatac po mapie swiata statkiem, odwiedzic ukryte lokacje i porobic poboczne questy, czuc tutaj esencje dawniejszych FFow, nawet jesli w troche ubozszej formie, nadal jednak gra ma ta "iskre", w przeciwienstwie do ostatnich odslon z serii.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...