Skocz do zawartości

Za granicami kraju


Rekomendowane odpowiedzi

Mało danych podałeś więc opisze pokrótcę.

Węgry cenowo są nieco droższe niż Polska, natomiast dobrze się zakręcając majątku nie wydasz Pytanie jak z miejscem bo jest lato a Balaton to oblegana opcja. Jadąc własną furą możesz szukać noclegu bądź też nawet namiotować co jest bardzo tanie. Ja jadąc w tym kierunku na pewno nie ominąłbym Budapesztu. Wspaniałe miasto, warto mu poświęcić nawet 3 dni. Będąc tam warto wybrać się, jeśli oczywiście ci się chcę do Serbii. Kraj jest niesamowicie tanie, ceny alkoholi, potraw w restauracji itd są tak tanie że aż się pytałem czy to naprawdę tyle kosztuje i czy nie ma ukrytych jakichś opłat. Największym, najbliższym ośrodkiem jest Nowy Sad. Ciekawy choćby ze względu na kontrasty totalnie zrujnowanych odludnych dzielnic, zburzonych w czasie wojny w 1999 roku mostów, po kapitalne stare miasto i rynek, pełne turystów.

Zarówno Węgrzy i Serbowie są bardzo miłymi ludźmi, przyjaznymi dla Polaków no i mówią po angielsku :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale chyba we wrześniu pogoda na Węgrzech jest podobna do Polski więc gwarancji pluskania nie ma za bardzo. Może Bułgaria i jej złote piaski?

 

Ja tam na Węgrzech to nawet w październiku się kąpałem :), choć w tych cieplejszych wodach ale i tak było super. A Co do Bułgarii

 

"Wrzesień to jeden z najlepszych miesięcy na wakacje w Bułgarii. Dni są długie i słoneczne, ale nie jest tak gorąco jak w lipcu i sierpniu. Temperatura wody przekracza 23ºC, a temperatura powietrza wynosi 24ºC. Deszczowych dni we wrzesniu jest nie wiecej niż 6, a temperatura w nocy nie jest niższa niż 15 stopni. Jednakże średnia maksymalna temperatura w Bułgarii we wrześniu 2013 roku wynosiła 24,5°C, a minimalna 12,1°C. Deszczowe dni wystąpiły aż 11 raz w 2013 roku, ale za to słońce świeciło przez 7 godzin dziennie. Przeważnie we wrześniu pogoda w Bułgarii wciąż jest piękna, nadal jest ciepło i dość rzadko pada deszcz. "

Odnośnik do komentarza

dzieki Butt o mniej wiecej taka opinie mi chodzilo :) zatem bede pod koniec sierpnia ogladac prognozy pogody i jesli beda pomysle rozwaze wegry autkiem (ogladam teraz te tihany i wyglada bardzo spox), moze w miedzy czasie wpadnie jakies turbo last minute z wyjazdem na drugi dzien

Odnośnik do komentarza

Ficuś a ta Bułgaria to czemu w ogóle nie jest rozpatrywana przez Ciebie ? Bo dalej autem z Mirdku? Tak to spełnia idealnie twoje kryteria. Dość tanio i duża szansa na dobrą pogodę we wrześniu.

U moich starsze-dzieciatych znajomych to bardzo popularny i chwalony ostatnio kierunek bo przy 2-3 dzieci takich 10+ lat to wyjazdy całą rodziną (2+ 2) w wakacje (lipiec-sierpień) do np takiej Turcji to ok 11-13 tys (w zależności od standardu) na tydzień...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...