Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Po przejściu dema- wrażenia jak najbardziej pozytywne! W pełni zgadzam się z oceną wstępną wystawioną w PE,tym bardziej,że jestem wielkim fanem uniwersum Batmana.Klimat- fantastyczny,odpowiednio mroczny i poschizowany,co dodatkowo potęguje znakomita szata graficzna.Walka daje dużo satysfakcji,szczególnie wykańczanie chłopów jednego po drugim z zaskoczenia(podwieszanie za nogi na kamiennych gagrulcach rulez:).

 

Jeśli tylko ukończona wersja będzie dostatecznie długa i odpowiednio zbalansowana pod względem trudności(czytaj-trudna),bedzie hicior.

Odnośnik do komentarza

Aż takiej podniety nie mam, zagrałem i na pewno będzie to najlepszy growy batman. Jednak to co mi najmniej pasuje to monotematyczne wnętrza. Na pewno zagram w fulla, bo gra ma fajny system walki i świetny stealh. W sezonie ogórkowym to będzie hit. Jednak czy w okresie świątecznym też by było wokół niej tyle szumu? śmiem wątpić.

Odnośnik do komentarza
Aż takiej podniety nie mam, zagrałem i na pewno będzie to najlepszy growy batman. Jednak to co mi najmniej pasuje to monotematyczne wnętrza. Na pewno zagram w fulla, bo gra ma fajny system walki i świetny stealh. W sezonie ogórkowym to będzie hit. Jednak czy w okresie świątecznym też by było wokół niej tyle szumu? śmiem wątpić.

Dopisuje sie ale martwie sie czy aby te 2 elementy walka i skradanka (wspianie sie na gargulce, wysadzanie scian,itp) nie staly sie nudne. Spoko gra ale jakis wielki hit na miare MW, ODST,itp to nie bedzie. Zobaczymy czy to nie bedzie komiksowy AC ktory tez byl zayebysy ale potem nudzilo robienie tego samego.

Odnośnik do komentarza

Fajne, komiksowa stylistyka przypasowała, jedynie mnie zastanawia skradankowa częśc tej gry, czajenie sie na przeciwników na gargulcach wygląda na ostre spłycenie całej skradankowości, a do tego to się na razie sprowadza[no ale może to jakaś metoda?]. Zobaczymy jak będzie w pełnej wersji, widać pod krzyżakiem sporo miejsca na dodatkowe zabawki do wyboru[w demie dostępne jest tylko toto do rzucania]

Edytowane przez okoolarnik
Odnośnik do komentarza

demo mnie zaskoczyło, aż takiej przyjemności to się nie spodziewałem - czyżby wreszcie dobra gra z nietoperkiem?

ciekawe jak rozwiążą kwestie detektywistyczne - czy tylko określone sekwencje w określonych momentach (czyt. zero kombinowania) czy też coś w stylu Condemed2 gdzie miało się większe pole do popisu

 

za stówkę z drobnymi to z miejsca wciągnę, pomimo że jest to aktualnie pozycja obowiązkowa to jednak fundusze rozdzielam wedle priorytetów a gry nie są nawet w pierwszej piątce

 

qb3k, gdzie ty tu masz innowacje?

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous
Zastanawia mnie skad taka podnieta. Niczego nowego ta gra nie posiada, graficznie dobrze lecz napakowani kolesie troche przypomina syndrom GOWa. Dobry tytul i tyle.

 

Tam gdzie dla kogoś Batman to coś więcej niż postać w rajtuzach. Ot wielki sentyment i w końcu dobra gra na jego licencji. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Nie wszystko złoto co multi. Ja tego nie widzę, zresztą obecnie to gardzę mutli bo na to czasu nie mam i rad jestem nad tym, że twórcy skupili się na Arkham Asylum bez tej pustej jatki po sieci, bo taka by pewnie była, na siłę.

Edytowane przez Marvelous
Odnośnik do komentarza
Ale ma multi i jest sila tego tytulu. Prosty i grywalny w dodatku tytul sprawdzony ;). A tutaj sam single :/ ktory pewnie bedzie na 6-7h w dodatku sa pewne obawy - syndrom Assasina?. Nie mowie aby dac na sile jak w Riddicku czy innej grze lecz obmyslec 2 druzyny, wiezniowie vs straznicy, ucieka/itp.

Dobrze, że nie ma multi. Za to są challenge roomy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...