Skocz do zawartości

Eternal darkness


Zigur

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z jednym z bossów, a raczej miałem bo już tej gry nie mam ale cały czas męczy mnie ten boss. Chodzi mi o tego z którym musieliśmy się zmieżyć w Kosciele/Katedrze przechodząc żołnierzem (czy kim on tam był...). Generalnie wiem, że trzeba mu rozwalić język (wersja czerwona), to coś zwisające(?) (wersja niebieska i nie pamiętam co było z wersją zieloną (taki lewitujący kolo bez głowy). Po rozwaleniu owej części jego ciała promień za naszymi plecami przybliżał się a boss przywoływał sobie pomocników. No i tu już się blokowałem zabijałem natrętów a potem prółem do bossa i nic. Jak go pokonać?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mam problem z jednym z bossów, a raczej miałem bo już tej gry nie mam ale cały czas męczy mnie ten boss. Chodzi mi o tego z którym musieliśmy się zmieżyć w Kosciele/Katedrze przechodząc żołnierzem (czy kim on tam był...). Generalnie wiem, że trzeba mu rozwalić język (wersja czerwona), to coś zwisające(?) (wersja niebieska i nie pamiętam co było z wersją zieloną (taki lewitujący kolo bez głowy). Po rozwaleniu owej części jego ciała promień za naszymi plecami przybliżał się a boss przywoływał sobie pomocników. No i tu już się blokowałem zabijałem natrętów a potem prółem do bossa i nic. Jak go pokonać?

 

 

im bliżej bossa jesteś, tym słabsze ataki musisz wykonywać, bo mocniejsze p[o prostu nie zdążą się "wykonać"

ogólnie to chodzi o to, żeby walnąć zaklęciem akurat w momencie, kiedy przeciwnik się ładuje energią - świeci innymi słowy, tylko wtedy zadajesz mu obrażenia

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Witam

 

A ja mam inny problem. Zaciąłem się w 8 epizodzie - muszę wskrzesić zombiaka aby się drzwi otworzyły...ale nie mam jednej runy którą to ominąłem w 6 epizodzie :/ Da się jakoś wrócić ????

 

 

opisz dokładnie o co chodzi, bo nie przypominam sobie żeby trzeba było w tej grze kogoś wskrzeszać, a tym bardziej żeby można było coś opuścić i pomimo tego przejść dalej

Odnośnik do komentarza
ale jak to zrobić???

 

jest to epizod jak jest się roberto bianchim i potrzeba tego czaru by zombie ponownie weszło na włącznik drzwi i pułapkę...

tam potrzeba czaru przywołania na drugim poziomie użyć, czyli zaklęcie na przywołanie tych małych pierdółek co teleportują+dorzuć na pozycję 2 i 5 run "Pargon"

Edytowane przez dziki_dziku
Odnośnik do komentarza
Niestety nie, próbowałem w ten sposób. Wg gamefaqs trzeba przywołać coś większego :)

 

EDIT: ok już mam, trzeba było samemu to zaklęcie o przywołaniu zombiaka zrobić na 5 poziomie a nie wiedziałem, która to runa ARETAK :)

 

Dzięki Wam za pomoc!!!!

 

 

może i źle to opisałem, ale wg tego co Ty napisałeś, to musiałbyś wezwać "Horrora", czyli stwora z zaklęcia 7-punktowego, a nie zombiaka

 

 

 

mały tip dla grających:

polecam pobawić się runami, ponieważ zdecydowaną większość zaklęć można zdobyć i używać dużo wcześniej, wystarczy że mamy runy i "circle of power"

poza tym świetne sa zaklęcia z "Mantorokiem" na pozycji dominującej, dzięki nim można sobie parę rzeczy ułatwić (choć nie wszystkie zaklęcia da się z tym runem wykonać)

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Musiałbym w końcu dorwać tę grę. Mam trochę opory przed odpaleniem Gacka bo boję się, że za którymś razem nie odpali albo padnie podczas gry, a jest to konsola, przy której spędziłem najpiękniejsze chwile w życiu gracza. A i tak zostały mi jeszcze takie pozycje do ogrania jak ED, RE0 czy Viewtiful Joe...

Odnośnik do komentarza

Musiałbym w końcu dorwać tę grę. Mam trochę opory przed odpaleniem Gacka bo boję się, że za którymś razem nie odpali albo padnie podczas gry, a jest to konsola, przy której spędziłem najpiękniejsze chwile w życiu gracza. A i tak zostały mi jeszcze takie pozycje do ogrania jak ED, RE0 czy Viewtiful Joe...

Mogę się mylić, ale czy konsole Nintendo nie są nieśmiertelne?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.