Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Eternal darkness

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zigur

Zigur
  • Użytkownicy
  • 19 postów
  • SkądKatowice

Napisano 02 September 2008 - 14:37

Mam problem z jednym z bossów, a raczej miałem bo już tej gry nie mam ale cały czas męczy mnie ten boss. Chodzi mi o tego z którym musieliśmy się zmieżyć w Kosciele/Katedrze przechodząc żołnierzem (czy kim on tam był...). Generalnie wiem, że trzeba mu rozwalić język (wersja czerwona), to coś zwisające(?) (wersja niebieska i nie pamiętam co było z wersją zieloną (taki lewitujący kolo bez głowy). Po rozwaleniu owej części jego ciała promień za naszymi plecami przybliżał się a boss przywoływał sobie pomocników. No i tu już się blokowałem zabijałem natrętów a potem prółem do bossa i nic. Jak go pokonać?
  • 0

#2 dziki_dziku

dziki_dziku
  • Użytkownicy
  • 104 postów
  • GG1262313
  • SkądPoznań

Napisano 05 September 2008 - 17:02

CYTAT(Zigur @ 2 09 2008, 15:37) Wyświetl post
Mam problem z jednym z bossów, a raczej miałem bo już tej gry nie mam ale cały czas męczy mnie ten boss. Chodzi mi o tego z którym musieliśmy się zmieżyć w Kosciele/Katedrze przechodząc żołnierzem (czy kim on tam był...). Generalnie wiem, że trzeba mu rozwalić język (wersja czerwona), to coś zwisające(?) (wersja niebieska i nie pamiętam co było z wersją zieloną (taki lewitujący kolo bez głowy). Po rozwaleniu owej części jego ciała promień za naszymi plecami przybliżał się a boss przywoływał sobie pomocników. No i tu już się blokowałem zabijałem natrętów a potem prółem do bossa i nic. Jak go pokonać?

im bliżej bossa jesteś, tym słabsze ataki musisz wykonywać, bo mocniejsze p[o prostu nie zdążą się "wykonać"
ogólnie to chodzi o to, żeby walnąć zaklęciem akurat w momencie, kiedy przeciwnik się ładuje energią - świeci innymi słowy, tylko wtedy zadajesz mu obrażenia
  • 0

#3 bart-blank

bart-blank
  • Użytkownicy
  • 280 postów
  • Skądwawa

Napisano 28 September 2008 - 08:54

Witam

A ja mam inny problem. Zaciąłem się w 8 epizodzie - muszę wskrzesić zombiaka aby się drzwi otworzyły...ale nie mam jednej runy którą to ominąłem w 6 epizodzie confused.gif Da się jakoś wrócić ????
  • 0

#4 dziki_dziku

dziki_dziku
  • Użytkownicy
  • 104 postów
  • GG1262313
  • SkądPoznań

Napisano 28 September 2008 - 12:55

CYTAT(bart-blank @ 28 09 2008, 09:54) Wyświetl post
Witam

A ja mam inny problem. Zaciąłem się w 8 epizodzie - muszę wskrzesić zombiaka aby się drzwi otworzyły...ale nie mam jednej runy którą to ominąłem w 6 epizodzie confused.gif Da się jakoś wrócić ????

opisz dokładnie o co chodzi, bo nie przypominam sobie żeby trzeba było w tej grze kogoś wskrzeszać, a tym bardziej żeby można było coś opuścić i pomimo tego przejść dalej
  • 0

#5 barcelona fan

barcelona fan
  • Użytkownicy
  • 658 postów

Napisano 28 September 2008 - 18:02

Z tego co pamiętam to za pomocą Tome of Darkness dało się powtarzać epizody.Aż zobacze z ciekawości bo mam save'a jeszcze chyba tongue.gif.
  • 0

#6 barcelona fan

barcelona fan
  • Użytkownicy
  • 658 postów

Napisano 28 September 2008 - 18:13

Z tego co pamiętam to za pomocą Tome of Darkness dało się powtarzać epizody.Aż zobacze z ciekawości bo mam save'a jeszcze chyba tongue.gif.
  • 0

#7 bart-blank

bart-blank
  • Użytkownicy
  • 280 postów
  • Skądwawa

Napisano 28 September 2008 - 18:29

ale jak to zrobić???

jest to epizod jak jest się roberto bianchim i potrzeba tego czaru by zombie ponownie weszło na włącznik drzwi i pułapkę...
  • 0

#8 dziki_dziku

dziki_dziku
  • Użytkownicy
  • 104 postów
  • GG1262313
  • SkądPoznań

Napisano 28 September 2008 - 18:35

CYTAT(bart-blank @ 28 09 2008, 19:29) Wyświetl post
ale jak to zrobić???

jest to epizod jak jest się roberto bianchim i potrzeba tego czaru by zombie ponownie weszło na włącznik drzwi i pułapkę...

tam potrzeba czaru przywołania na drugim poziomie użyć, czyli zaklęcie na przywołanie tych małych pierdółek co teleportują+dorzuć na pozycję 2 i 5 run "Pargon"

Użytkownik dziki_dziku edytował ten post 28 September 2008 - 18:42

• 0

#9 barcelona fan

barcelona fan
  • Użytkownicy
  • 658 postów

Napisano 28 September 2008 - 18:55

Kurde ale ty masz pamięć tongue.gif.Ja grałem w to całkiem nie dawno i nie pamiętam. tongue.gif
  • 0

#10 bart-blank

bart-blank
  • Użytkownicy
  • 280 postów
  • Skądwawa

Napisano 28 September 2008 - 18:55

Niestety nie, próbowałem w ten sposób. Wg gamefaqs trzeba przywołać coś większego smile.gif

EDIT: ok już mam, trzeba było samemu to zaklęcie o przywołaniu zombiaka zrobić na 5 poziomie a nie wiedziałem, która to runa ARETAK smile.gif

Dzięki Wam za pomoc!!!!

Użytkownik bart-blank edytował ten post 28 September 2008 - 19:02

• 0

#11 dziki_dziku

dziki_dziku
  • Użytkownicy
  • 104 postów
  • GG1262313
  • SkądPoznań

Napisano 28 September 2008 - 19:30

CYTAT(bart-blank @ 28 09 2008, 19:55) Wyświetl post
Niestety nie, próbowałem w ten sposób. Wg gamefaqs trzeba przywołać coś większego smile.gif

EDIT: ok już mam, trzeba było samemu to zaklęcie o przywołaniu zombiaka zrobić na 5 poziomie a nie wiedziałem, która to runa ARETAK smile.gif

Dzięki Wam za pomoc!!!!

może i źle to opisałem, ale wg tego co Ty napisałeś, to musiałbyś wezwać "Horrora", czyli stwora z zaklęcia 7-punktowego, a nie zombiaka

mały tip dla grających:
polecam pobawić się runami, ponieważ zdecydowaną większość zaklęć można zdobyć i używać dużo wcześniej, wystarczy że mamy runy i "circle of power"
poza tym świetne sa zaklęcia z "Mantorokiem" na pozycji dominującej, dzięki nim można sobie parę rzeczy ułatwić (choć nie wszystkie zaklęcia da się z tym runem wykonać)
  • 0

#12 barcelona fan

barcelona fan
  • Użytkownicy
  • 658 postów

Napisano 28 September 2008 - 22:20

Ja jak grałem to się właśnie nie bawiłem tym wręcz to olałem. happy.gif .No ale pod koniec gry niestety zostałem do tego zmuszony i straciłem dużo czasu.Polecam przejść ją kilka razy bo za 1 razem (przynajmniej ja tak miałem) można nie czaić o co cho biggrin.gif .
  • 0

#13 ogqozo

ogqozo

Użytkownik ogqozo edytował ten tytuł minutę temu

• Senior Member
  • 19817 postów
  • GG9067453
  • SkądJarosław

Napisano 16 December 2012 - 18:28

Świetny Time Extend "Edge'a" o grze, ciągle zdaje się nieco zapomnianej, wyrzucanej przez ogrom graczy z grona największych osiągnięć poprzedniej generacji:

http://www.edge-onli...anitys-requiem/
  • 0

#14 Harbuz

Harbuz
  • Premium Member
  • 2453 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 January 2013 - 01:07

Musiałbym w końcu dorwać tę grę. Mam trochę opory przed odpaleniem Gacka bo boję się, że za którymś razem nie odpali albo padnie podczas gry, a jest to konsola, przy której spędziłem najpiękniejsze chwile w życiu gracza. A i tak zostały mi jeszcze takie pozycje do ogrania jak ED, RE0 czy Viewtiful Joe...
  • 0

#15 barcelona fan

barcelona fan
  • Użytkownicy
  • 658 postów

Napisano 03 January 2013 - 17:04

Musiałbym w końcu dorwać tę grę. Mam trochę opory przed odpaleniem Gacka bo boję się, że za którymś razem nie odpali albo padnie podczas gry, a jest to konsola, przy której spędziłem najpiękniejsze chwile w życiu gracza. A i tak zostały mi jeszcze takie pozycje do ogrania jak ED, RE0 czy Viewtiful Joe...

Mogę się mylić, ale czy konsole Nintendo nie są nieśmiertelne?
  • 0

#16 Harbuz

Harbuz
  • Premium Member
  • 2453 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 January 2013 - 17:28

Jak na razie wszystkie moje są i oby tak pozostało :) 7-letni DS jest chyba najbardziej przeze mnie eksploatowaną konsolką ever (do dzisiaj katuję go niemiłosiernie) a jedyne co jest z nim nie tak to pęknięty zawias.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0