Skocz do zawartości

Ciekawe filmiki


QBH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 657
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Nic specjalnego ale wybaczcie bo jest zima i glod na jazde potworny, w takim okresie pozostaje tylko YouTube i ogladanie filmikow :

 

 

 

qrde kilofazer to jest to :) jak będę się przesiadał na litra to właśnie na to :)

 

 

Brzmienie tych maszyn budzi respekt ;]. One tak seryjnie?

 

fz1 to na seryjnym był.

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza
Podbało mi się to jak koleś trąbnął na nich - tak mi to na przyjacielskie trąbniecie wyglądało ;) W sensie, że koleś się chyba też tym zajarał. Tak to sobie tłumacze :D

Tez mi sie wydaje ze przyjacielsko, sam zreszta raz sie spotkalem z takim przyjacielskim trabnieciem.

 

Lecialem sobie do Warszawy na motobazar, jadac do Mławy zaraz za Płońskiem jest taka ladna dluga prosta w dodatku lekko z gorki. Jade sobie za jakim passatem kombi. Widze w nim kilka osob ktore sie na mnie ogladaja. Na poczatku myslalem ze widzieli mnie 10 minut wczesniej jak zaliczylem glebe pod tym budowanym wiadukcie w Płońsku - przy 30 km na godzine zahamowalem przednim na piachu - efekt wiadomy no i oczywiscie wywolalem male zamieszanie. Wiec jade za tym passatem i mysle ze moze mnie widzieli ze glebnalem i sa ciekawi czy nie scigam ich na wozku inwalidzkim ;) . Postanowilem podjechac blizej tego passata i zobaczyc o co im chodzi, zerkanlem w lusterko, z tylu czysto to bieg w dol na trojeczke i sobie na lajcie do nich podjechalem. Za fajera siedzial jakis gosc z zona, z tylu corka w wieku rozrodczym i taka calkiem calkiem. Patrze a gosciu pokazuje mi zebym odkrecil, jego zona tez i machaja mi lapami, zerkanlem na corke i tak sobie powiedzialem ze jak ta laska jeszcze machnie to (pipi) odkrece im bo trasa ladna i z boku nic nie wyjedzie, a niech sie ciesza. Patrze na dziewczyne z tylu a ta cycki na wierzchu, se lize te brodawki i zerka na mnie, a jak zaczela jezdzic jezykiem po szybie* to az mi szyba w kasku zaparowala. Od razu zalaczyl mi sie kozak wiec zbiłem do dwójki i rura. Praktycznie zamknalem tam szafe i chyba jakbym nawet w cos (pipi)nal to nawet bym nie wiedzial ze nie zyje. Pozniej juz spokojnie dolecialem do Łomianek gdzie zawsze sobie zjezdzam na parking przy trasie i montuje GPS'a w uszy zeby nie bladzic po miescie. Tak sobie stoje i montuje i w pewnym momencie slysze takie wlasnie przyjazne trabienie, patrze a to rodzinka w passacie mi macha i trabi. Tez im pomachalem, sympatyczni ludzie.

 

 

Brzmienie tych maszyn budzi respekt ;]. One tak seryjnie?

Przejzalem te filmiki i Yamaha FZ1 (ta po prawej) miala chyba carbonowego Akrapovica (naklejka w kolorach tej firmy na wydechu), Kawasaki Z1000 mial zmieniony caly uklad wydechowy ze standardowego 4w2w2 na 4w1 prawdopodobnie na tytanowego Akrapovica - zaleta takiego ukladu jest wzrost mocy, brak w kolektorach zwezek tlumiacych dzwiek co oznacza spory wzrost gosnosci no i za(pipi)isty wyglad. Rzecz przydatna glownie na torze ale jak ktos ma zbedne 7-10 tys to sobie moze zamontowac, mialem przyjemnosc jezdzic juz z gosciem ktory ma taki uklad w Z1000 - orgazm dla uszu.

 

 

qrde kilofazer to jest to :) jak będę się przesiadał na litra to właśnie na to :)

Fazerek piekny sprzet a szczegolnie ten model, ale imo pozycja za fajera w ogole do mnie nie przemawia, siedzi sie jak na krzesle (przymierzalem sie i jechalem za laska ktora leciala takim fazerem) nawet na tym filmiku widac jaka pozycje przyjmuja kierowcy, ten na Zecie siedzi jak dziku a gosc na Fazerze jak na krzesle. Wole troche aktywniejsza jazde a na wygode w Zecie nie narzekam (400-500 km na raz nie stanowi problemu).

 

 

* chcialbym :blush:

 

Drugi film tych gosci :

 

 

Ale odlot babciu !

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...