Skocz do zawartości

Pure


yasiekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pamietam jak sprawdzalem demko na ps3 i mialem duze wymagania co do tej gry i demko wogole ich nie spelnilo. Przestalem sie nia interesowac, ale teraz jak zagralem w full wersje na xbox'a to tak mi sie to spodobalo ze przeszedlem w 2 czy 3 dni calos ; D teraz achievmenty sobie robie. Bardzo te gre polecam dla wszystkich, jest genialna. Grafika bez zadnych uproszczen, muzyki nawet nie slysze ale nie przeszkadza mi to (odpalilbym swoja, ale jakies bugi mam, ze losuja mi sie tylko piosenki od "A" do"C"...) a gameplay to cudo. spokojnie moge dac 9/10

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mistrzowie trików, zapodajcie jakieś rady, bo mam problem, ciężko mi idzie z combosami, najwyższy wynik jaki udało mi się uzyskać to marne 125000 za combo. Czy lepiej trzymać trik, czy raczej bić mnożnik? Czy flipy są przydatne i warto się na nich skupiać, bo nawet ich nie używam, wykonanie flipa zawiera dużo czasu, a do tego często na gałce nie chce mi wskoczyć, chyba zależy to też od nachylenia quada. Macie jakieś konkretne rady, czy pozostaje mi tylko ćwiczyć i cwiczyć? Drugi pytanko, to czy tryb freeride jest tylko i wyłacznie dostępny w zakładce online? Nie mam dostępu do sieci, a o freeride wyczytałem w tutkach.

Odnośnik do komentarza

Wcale nie takie marne, mi max to 60k/80 :).

 

Swietna gierka. Nigdy o niej nie slyszalem wczesniej a demo sprawdzilem z ciekawosci. Tak dobrej gry dawno nie widzialem - nie jest to kolejny NFS czy mizerna kolejna czesc gry jak np. Flatout. Szkoda tylko ze gre jest nieco trudna - albo boty czituja albo dopasowuja sie do mozliwosci gracza. Jako takich wad to gra nie ma poza brakiem Splita. Pozostaje czekac na Pure 2 z wiekszymi dropami, ciekawszymi specialami, itp oraz splitem ;). Niedlugo przyjdzie MC LA i zobaczymy ktora gra bedzie scigalka roku 2008 - narazie to duze szanse ma u mnie Pure

Odnośnik do komentarza

Masz nabity pasek boosta, jedziesz, zbierasz mnożnik, boost na maksa by do hopki zdążyć nim czas comba minie, robisz tricki (odpuść flipy, wal na maksa trików, bo każdy kolejny to większy mnożnik), lądujesz, znów boost do oporu i do kolejnej hopki, przy dużych skokach wciskaj specjale i tak do oporu.

 

Niektóre trasy są stworzone do takiej jazdy (Ghost Creek - ?chyba tak się to zwało)

 

Mój max combo? 1,250,000 :twisted:

 

A Pure bije na głowę MC LA IMO

 

Poradnik mojego autorstwa: http://www.onlinecenter.pl/Poradniki-Xbox-360/Pure.html

(choć ktoś z redakcji ingerował w tekst i przetłumaczył słowo: "Trick'i" na "sztuczki"...)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

w końcu to nie symulator;) ale zgadzam się ,potrafi trochę to wpienic:)

od dawna tak dobrze nie bawilem się przy wyścigacg arcade (ostatnio chyba freekstyle na ps2 tak mnie wciągnąl)

chociaż pod koniec gra traci już swój power "przyciągania" do tv;) jak na razie odpuściłem sobie dwie ostatnie klasy wyścigów:)

ale i tak z czystym sumieniem polecam!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...