Skocz do zawartości

Auto do 25 tys.


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

No Oran, od razu widać, kto tu kuma o co chodzi w Cuore Sportivo :D Rozgadywać się nie będę, bo wyczerpałeś temat- po prostu AR, to fury dla ludzi z fantazją i charakterem, bo w nich czuję się że tworzyli je ludzie kierujący się właśnie tymi cechami..., mogę się zgodzić ze wszystkim, z tym że trudno kupić Alfę w dobrym stanie też, ja swoją znalazłem dość daleko, bo w Dudelange.

Wyjaśnię tylko że wolę 147(choć 156 jest przepiękna), bo w moim mieście każde auto większe od Cieniasa to katorga, a poprzednia moja bryka była właśnie trochę za duża i stąd zamiłowanie do szybkich hatch'ów z charakterem.

 

Ale lepiej nie ciągnijmy tematu, więc to mój ostatni offtopowy post, bo co prawda ja też chodzę na siłownię, ale jak zacznie się miotanie banami, to i 40 cm bicepsu nie pomoże :D a temat o Alfie?- hmm, raczej nie, bo wiadomo, będzie pole bitwy jak miłośnicy wozów od Helmutów się zmobilizują :D

Odnośnik do komentarza
po prostu AR, to fury dla ludzi z fantazją i charakterem, bo w nich czuję się że tworzyli je ludzie kierujący się właśnie tymi cechami...

 

Takie cechy to juz raczej wystepuja u goscia skladajacege aston martina i przykrecajacego tabliczke ze swoim imieniem niz 10 robotnikow na tasmie, ktorzy z podniecenia nie moga byc dokladni i precyzyjni, taki kisiel maja w majtkach jak skladaja alfy za marne grosze na dwie zmiany...

 

;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

To przytym choć jeden Hiszpan grzebał? Linia (II gen) zrobiona przez gościa który projektował Alfy (od czego notaben w każdym kolejnym projekcie "odcinał kupony" albo w Audi, Seacie czy VW nie pozwalali mu "rozwinąć" skrzydeł, chociaż Leon mu się udał i to bardzo nawet [ale patenty z Alfy wykorzystał ;]]) - Włocha, płyta podłogowa chyba z Golfa, skrzynia DSG, silniki również od VW - czyli niemcy... Kurcze, może pozwolili jakiemuś Hiszpańczykowi napompować koła.

 

Ale co prawda to prawda - kup jakąś Honde i będziesz miał spokój. :)

Odnośnik do komentarza
To przytym choć jeden Hiszpan grzebał? Linia (II gen) zrobiona przez gościa który projektował Alfy (od czego notaben w każdym kolejnym projekcie "odcinał kupony" albo w Audi, Seacie czy VW nie pozwalali mu "rozwinąć" skrzydeł, chociaż Leon mu się udał i to bardzo nawet [ale patenty z Alfy wykorzystał ;]]) - Włocha, płyta podłogowa chyba z Golfa, skrzynia DSG, silniki również od VW - czyli niemcy... Kurcze, może pozwolili jakiemuś Hiszpańczykowi napompować koła.

NIEMIECKIE KORZENIE? Jeszcze gorzej.

Ktoś tutaj słusznie zarzucił Hanią Prelude, ja jeszcze mogę polecić Toyote Celice 6gen. Masz do wyboru dwa silniki, 1.8 i 2.0

Młody jesteś, brzuchacić laski pewnie nie masz zamiaru więc kup piękne coupe i wybij się z tłumu czymś, co od razu przyciąga wzrok. Ma być lansss ;)

Odnośnik do komentarza
do prelude jakos nie moge sie przekonac ale celica jest swietna wczesniej o niej zapomnailem, poczytam o tym autku

 

ogolnie szukam wlasnie czegos w tym klimacie, ladne zgrabne coupe na ktore nie bede potem musial wydac fortuny, silnik 1,8

celica.

masz 192 km w serii. wystarczy ;]

jak masz w sobie samobojce to nissan 200sx s14 ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...