Skocz do zawartości

Kolejny model DS'a


Gość logan40

DSi - Czekasz czy olewasz ????  

107 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czekasz z niecierpliwo?ci? na premier? nowej maszynki Nintendo czy mo?e masz to g??boko w powa?aniu

    • Czekam !!!
      40
    • Olewam to
      57
    • o co chodzi jakby ????
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Gość logan40

Jak w temacie - Nintendo wprowadza na rynek kolejną wersję DS'a :

dsi-white.jpgdsi-black.jpg

dsi-firmware.jpg

 

Z nowości póki co znane między innymi są :

 

- Brak slotu GBA

- Slot SD

- 2 wbudowane kamery (0,3 oraz 3 MP)

- Wyświetlacze powiększone o 0,25" (rozdzielczość ta sama)

- Odtwarzacz muzyczny

- Obsługa AAC

- Przeglądarka internetowa Opera

- Nowy firmware i kanały (DS Channel)

- Wsparcie dla Mii na DS

 

- Premiera 1 listopada w japonii - szacowana cena to około 18900 Jenów ($179.99)

Reszta świata poczeka sobie do 2009 :P

 

Zainteresowanych zapraszam do oglądania TEGO filmiku

Edytowane przez logan40
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość logan40

Zawsze można poczekać - obniżka cen lite prędzej czy później w perspektywie DSi to pewniak. Ja też miałem kupować DS'a (haha niebawem 18) jednak poczekam - po pierwsze obniżka własnie, a jeżeli DSi okaże się naprawdę godny (przeróźnych testów do oblukania w necie nie braknie) to zdecyduje się na DSi.

W sumie konkurencja robi swoje - Sony dało cynk o nowym modelu - nintendo kontraatakuje :P

Odnośnik do komentarza

Ale crimson/cobalt black też ma matową obudowę (poza samym wierzchem). A słuchanie muzy i obsługę micro SD mamy dzięki homebrew. Jednyne co mnie kusi to te większe ekraniki, choć z drugiej strony, to czy ja wiem czy ćwierć cala więcej to aż tak dużo? Ja najprawdopodobniej zostanę przy moim kupionym 2 miechy temu Lajcie, a kasę wolę odłożyć na prawdziwego kieszonkowego next-gena od N :)

Odnośnik do komentarza

Przymierzałem się po malutku do kupienia DS Lite więc mam nadzieję, że dzięki nowemu modelowi cena starszego brata ulegnie sporemu obniżeniu ;) Fajnie, że dają większy wyświetlacz ale aparat mnie totalnie nie interesuje - od tego mam lustrzankę i w nagłych potrzebach telefon. Brak slotu GBA oznacza z kolei brak supportu dla niektórych gier wykorzystujących przystawki podpinane pod GBA-Slot. Suma-sumarum wolę litea ;)

Odnośnik do komentarza

W sumie to tak troche głupio, bo niby konsola ta sama, a pojawi się problem "czy ta gra jest kompatybilna z moją konsolą?" Jedna będzie miała rumble packa (do EBA chociażby) i GHOT, a druga gry obsługujące kamerkę (swoją drogą ciekawe w jaki sposób) i jednynym słusznym wyborem będzie nabyć obie konsolki. Nintendo wie co robi...

Odnośnik do komentarza

Średnio optymistycznie podchodzę do tego nowego modelu DS-a :/ ... Największe zdziwienie to wywalenie slotu GBA - już nie mówię o tych tysiącach produkcji ze starszej konsolki Nintendo i wstecznej kompatybilności (ktoś mógłby powiedzieć, że nową konsolę nie kupuje się po to, by grać w starocie), ale co ze wspomnianymi już przez przedmówców akcesoriami do niektórych gier? W Guitar Hero: On Tour już raczej bym sobie na DSi nie pograł, o Rumble Pack'u też mógłbym zapomnieć...

 

Osobiście mam nadzieję, że DSi to będzie tylko alternatywa dla DS Lite'a i ten ostatni nie zostanie wycofany w najbliższym czasie ze sprzedaży, bo jednak różnice w specyfikacji pomiędzy tymi dwoma modelami są dość znaczne...

Odnośnik do komentarza

Kurrrczę, mi się szczerze mówiąc podoba, taki ulepszony DS Lite, na którego się grzałem już dłuższy czas ;]. Pewnie za rok, może półtora sprawię sobie tę konsolkę, podoba mi sie. Uwielbiam DS'a i jego klimatyczne gry, no a dodanie wszystkiego, co oferuje PSP (muzyka, zdjęcia, karty) + aparacik, nowe menu... super :).

 

Boję się tylko o kompatybilność z pozostałymi grami i programami. Co z Opera DS? Co z Rumble Packiem? Co z Guitar Hero?

Odnośnik do komentarza
Gość logan40

Nintendo zapowiedziało że planują rozwój dwóch konsolek, znaczy że DSi to nie konkurent Lite'a a jego kompan w walce o rynek. DSi będzie miał wbudowaną właśnie Operę. W sieci jest sporo pogłosek na temat blokady ale :

- intendo milczy czyli czekamy na oficjalne info (jednak wiadomo że piractwo na DS'a jest spore, nintendo ponoć się o to ładnie wścieka, zabespieczenia jakieś na bank będą, jednak co tu szkodzi blok regionu ??) Czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Nintendo zapowiedziało że planują rozwój dwóch konsolek, znaczy że DSi to nie konkurent Lite'a a jego kompan w walce o rynek.

Jakiś link na poparcie tej informacji? Byłbym bardzo za tym, by raczej nie zaprzestawano produkcji Lite'ów, bo jednak na razie wygląda na to, że obie konsolki będą miały swoje wady i zalety (w przeciwieństwie do konfrontacji Classic <=> Lite, gdzie ten pierwszy mógł się pochwalić jedynie lepszymi głośniczkami, czy krzyżakiem, a reszta była na niekorzyść).

Odnośnik do komentarza

Heh z tym rynkiem to się zgodzę ;p parę dni temu kupowałem DSa, więc w moim mieście jest tylko 1 DS do kupienia za 600zł (LOL) w kolorze białym (LOL) i 4 gry (LOL) na umm 80 tysięczne miasto.... (LOL) ok.....btw kupiłem online, już sprowadzoną konsolkę z US i jestem zadowolony jak cholera!

 

Blokada regionu to był jeden z czynników, który zdecydował o zakupie Lite, niż czekaniu na DSi...sorry ale coś takiego na ręcznej konsolce to dla mnie kpina i nieporozumienie...

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.