Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


marek1712

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie ta gra dostarcza funu dopiero wtedy, gdy za headsetami siedzi ekipa, która potrafi grać, a i jeszcze jest z kim pogadać/pokomentować w chwilach przerwy między kolejnymi falami. nie widzi mi się tak luźna rozmowa z przypadkowymi ludźmi z budda-wie-skąd.

 

być może tak do tego podchodzę, bo na szczęście akurat mam zgraną i rozgarniętą ekipę do ODST, granie z którą, jest więcej niż udane i przyjemne : ]

poza tym tak dużo osób w to gra, że nie jest wielkim problemem zebrać 4 odpowiednie osoby.

Odnośnik do komentarza

Jest jak jest, ale na dłuższą metę to rozwiązanie rzeczywiście może być uciążliwe. Na razie jeszcze sporo osób gra, ale z czasem będzie ich coraz mniej (ja np. jutro sprzedaję) i zrobienie osiągnięć wymagających 4 osób może stać się problematyczne. Na szczęście przynajmniej firefighty można zrobić bez problemu w 2 osoby, a od biedy pewnie samemu by się dało.

Odnośnik do komentarza

bynajmniej nie bronię braku takiego rozwiązania, jednak nie widzę problemu z powodu jego braku.

faktycznie brak znajomych, którzy gry nie mają przeszkadza. jednak na forum można znaleźć sporo chętnych do gry.

 

@Wampis

Ty sprzedajesz - ktoś kupi. gra nagle nie znika, tylko inna osobą będzie w nią grała, co nie znaczy, że również nie będzie szukała chętnych do gry.

 

kolejna sprawa to fakt, że ODST jest kluczem do bety Halo Reach, to spowoduje, że masa osób zachowa swój egzemplarz gry. a sprzedawanie tylko po to, by później kupić z powrotem mija się z celem i nie za bardzo się kalkuluje.

Odnośnik do komentarza

Mnie rzeczy na pudelku czy w instrukcji malo interesuja - rzuce okiem i mi z glowy wylatuja po zamkniecu ksiazeczki/pudelka bo nic tam ciekawego zazwyczaj nie ma. Marnowanie papieru. Jak odzyskam spowrotem Odeesti to sobie zakoduje w glowie date bo o samym Reach malo co wiadomo. Jakos beta H3 mnie wogole nie interesowala. Z reszta zapewnie bedzie wymagac GOLDa ale ja wiecej placic za online nie zamierzam - skupie sie na singlu/splicie

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Mam okazje zdobyc ta gre i sie zastanawiam czy warto... h3 jakos mi nie podeszlo... jest w niej cos ciekawego czego nie bylo w poprzedniczce ? chodzi mi bardziej o single bo multi to chyba raczej przegra u mnie z nowym codem :)

Multi to i tak jest dokładnie to samo multi co w 3, tylko ze wszystkimi możliwymi mapami. Single średni, jak w 3 ci się nie podobał, to tutaj też raczej nie. Warto za to tak jak napisał Dante do trybu Firefight jeśli jesteś fanem tego typu rozwałki. Tylko wtedy musisz mieć kogoś chętnego na splita albo na coopa przez Live, bo matchmakingu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Samemu też się fajnie w Firefight gra, sam jeden przeciwko 10-16 przeciwnikom w każdej fali :)

 

Najlepsza mapa moim zdaniem to Chasm Ten :) Dzisiaj jak sam grałem i wskoczyłem na piętro wyżej i zobaczyłem 3x Brute'y biegnące w moją stronę z młotami to mało w portki nie narobiłem :P Później 3-4 takich zabiłem jednym granatem, mieli pecha tam gdzie stali parę granatów leżało, he he.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...