Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


marek1712

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się teraz obawiać o wyniki sprzedaży. Ludzie będą kupować grę mając w pamięci trailer, nawet nie patrząc na to co się znajduje w środku pudełka :lol:

a biorac pod uwage co sie znajduje w srodku pudelka, to oplaca sie jeszcze bardziej. Halo 3 z wszystkimi mapami, tryb firefight i kampania singlowa. Jak nic jest to warte $60

Odnośnik do komentarza

No i właśnie, jak bedzie dokładnie z tym multi?

 

Czy jak kupię ODST to będe mieć mappacki z Halo 3 tak? A czy wkładając płytkę z Halo 3 będe tez mógł na nowych mapach grać?

 

No i czy te dwie gry nie będą jakoś powiązane (chodzi o multi)? Czy jednak będzie rozłam wśród graczy na tych co zostaną i na tych co przeniosą się na ODST?

 

Trochę to bez sensu, bo dużo było achievementów w Halo 3 za granie na mappackach.

Odnośnik do komentarza

Płyta multiplayer H3: ODST zawiera 24 mapy multi - 21 znanych z H3 i 3 nowe.

Sama płyta rozpoznawana jest przez system jako H3, nie H3 ODST.

Ergo: to jest TO SAMO multi. H3 = ODST w temacie multiplayera (poza 3 mapami).

edyta:

logika podpowiada, że H3 współgra z ODST na 21 mapach (i tak samo "dogadają się" Gracze ze sobą, posiadając różne gry). Natomiast posiadacze ODST będą mogli grać na 24 mapach ze sobą...

Proste.

 

 

 

W ODST nie ma Flooda... 8)

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Gdyby nie co-op w Halo 3 to nie miałbym siły sam tego przechodzić, a tak to zawsze śmieszne akcje były jak we 2 się grało (zwłaszcza te momenty z tymi dużymi pająkami - nie pamiętam jak się nazywają). Widząc te pierwsze 30 min na youtube z ODST to ten etap w mieście w nocy jest strasznie nudny. Z zapowiedzi wydawał się ciekawszy, a tak to zwykłe zabicie 5 wrogów i bieg po ten artefakt, czy co tam jest. Jak będą fajne akcje w single i znowu jakieś wielkie bydlaki na otwartych przestrzeniach (bo zanosi się raczej na jakieś ciasne, miejskie otoczenie) to pewnie po jakimś czasie nabędę, ale teraz w ogóle mnie do niego nie ciągnie, no i zamiast w Firefighta wolę zagrać w Left 4 Dead.

Odnośnik do komentarza

No i właśnie, jak bedzie dokładnie z tym multi?

 

Czy jak kupię ODST to będe mieć mappacki z Halo 3 tak? A czy wkładając płytkę z Halo 3 będe tez mógł na nowych mapach grać?

 

No i czy te dwie gry nie będą jakoś powiązane (chodzi o multi)? Czy jednak będzie rozłam wśród graczy na tych co zostaną i na tych co przeniosą się na ODST?

 

Trochę to bez sensu, bo dużo było achievementów w Halo 3 za granie na mappackach.

Gra ma 2 plyty

- Halo 3 Multi (standardowe mapki z "Halo 3" + te w postaci DLC (platne i free) + 3 ktorych nigdzie nie bylo)

- Halo ODST (nowy single, firefight)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Czy jak kupię ODST to będe mieć mappacki z Halo 3 tak? A czy wkładając płytkę z Halo 3 będe tez mógł na nowych mapach grać?

 

No i czy te dwie gry nie będą jakoś powiązane (chodzi o multi)? Czy jednak będzie rozłam wśród graczy na tych co zostaną i na tych co przeniosą się na ODST?

 

Czyli w skrócie odpowiadając na zadane po drodze pytanie: Nie, wkładając "zwykłe" HALO 3 do napędu nie zagrasz na 3 nowych mapach, zrobisz to tylko poprzez dodatkową płytkę znajdującą się w ODST. Tak jak już wcześniej było wspominane - multi jest to samo, więc rozłamu nie będzie. Po prostu dla graczy posiadających ODST będą przygotowane specjalne playlisty, a w normalnych nowe mapy będą trafiać się tylko jeśli wszyscy gracze w lobby będą je posiadać.

 

Tak przy okazji - ta dodatkowa płytka z multi z H3 nazywa się HALO 3: MYTHIC i jest to ten dokładnie ten sam Mythic, który podczas zeszłorocznego PAX (Penny Arcade Expo) wywołał tyle zamieszania.

 

A teraz pora na moje IMHO - szkoda, że nie ma Flood'a, zawsze dochodził ten element zastraszenia, w końcu astro-zombie to astro-zombie. Chociaż z drugiej strony z zaufanego źródła wiem, że w ODST cały czas czuć pewnego rodzaju zastraszenie i człowiek podobno dwa razy zastanawia się, zanim właduje się w walkę z Covisami (pamiętajcie, że w Halo nie opłaca się grać na niższym poziomie niż HEROIC, szczególnie w co-op'ie).

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

No wiesz, jak to wygląda w praniu to jeszcze się przekonam, ale myśl o spotkaniu z parką Hunter'ów, kilkoma Brute'ami (nejlepiej Stalker'ami, czyli niewidzialnymi) i małą gromadą Grunt'ów, gdy w pobliżu lata sobie Engineer, a poziom trudności ustawiony jest na Legendary do najprzyjemniejszych nie należy. O takie właśnie zastraszenie/zaszczucie mi chodzi. Z Flood'em było trochę gorzej - nigdy nie było wiadomo skąd te gnoje wyjdą ;).

Odnośnik do komentarza

Jest juz pierwsza recka H3:ODST

 

64/100 - note taka wystawil serwis Associatedcontent

 

Jedna nota o niczym nie swiadczy, ale warto miec na uwadze fakt, ze H3:ODST to tylko kilka godz singla, przestarzala grafika oraz wyciaganie kasy za cos, co piwinno pojawic sie na Marketplace.

 

Oj, wydaje mi sie, ze MS wytłacza H3:ODST na plytce jako pelnoprawna gre nieco na sile, zeby odeprzec w tym roku zmasowany atak Sony. No coz, frajerzy amerykanie i tak na to poleca, zlozono juz 1,2 mln pre-orderow w tym kraju ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Recenzje mają embargo do 20 września, więc tej bym nie traktował poważnie. W życiu też nie słyszałem o tej stronie.

 

Powiedzmy, że ODST wychodzi na Marketplace jako DLC do Halo 3. Cena za coś tak dużego pewnie oscylowałaby w granicach 1600-2100 MSP, czyli gdzieś 60-80zł. Dolicz do tego cenę dwóch map packów za 800 MSP. Ponadto dostajesz jeszcze trzy mapki, które niekoniecznie muszą pojawić się na Xbox Live osobno. Ważna jest też beta Reach. 130 zł za Halo 3: ODST to chyba jednak rozsądna cena, nawet jeśli okaże się, że samo ODST nie jest jakimś wielkim hitem. W Ameryce muszą płacić jak za każdą nową grę, u nas chociaż raz jest lepiej :)

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...