Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Według plotek to Barcelona w ogóle próbuje się przerzucić kompletnie na tryb wolnych agentów.

 

Kto to nie jest w grze! Christensen, Azpilicueta, Gaya (temu kontrakt się kończy za rok), no i Franck Kessie.

 

 

W sumie już zatrudnili całą linię ataku z odzysku, to teraz obrona by pasowała. Ciekawe kto na bramkę ostatecznie, bo chyba już nie wierzę w odrodzenie Ter Stegena.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
On 3/5/2022 at 4:01 PM, ogqozo said:

Według plotek to Barcelona w ogóle próbuje się przerzucić kompletnie na tryb wolnych agentów.

 

Kto to nie jest w grze! Christensen, Azpilicueta, Gaya (temu kontrakt się kończy za rok), no i Franck Kessie.

 

 

W sumie już zatrudnili całą linię ataku z odzysku, to teraz obrona by pasowała. Ciekawe kto na bramkę ostatecznie, bo chyba już nie wierzę w odrodzenie Ter Stegena.

Znowu wracają plotki nt. Lewandowskiego, który już latem miałby się przenieść do Barcelony. Można to raczej włożyć między bajki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wszystkie media zgodnie piszą, że Lewy poinformował Bayern, iż nie przedłuży umowy. Ponoć wkurwił się o to, że prowadzili rozmowy Haalandem do samego końca, jednocześnie zbywając Zahaviego. Jeśli to prawda to za rok odejdzie za darmo, bo ten baran Salahalalalalalaldżibulodzić nie ogarnia tematu. 

Odnośnik do komentarza

Info podał BILD, więc nie wiem na ile legitne, że nie przedłuży i chciałby odejść teraz. Z jednej strony polityka "żaden piłkarz nie jest większy od Bayernu" gwarantuje to, że finansowo to być może najstabilniejszy klub na świecie nie mający żadnych długów, ale z drugiej przez to mogą wygrywać Bundeslige przez najbliższe 20 lat i w tym czasie w porywach raz wygrać Ligę Mistrzów czy dojść do finału. Ja tam bym chciał, żeby Lewy odszedł, fajnie by go było w innej lidze zobaczyć, może zmiana otoczenia przyda się też pod kątem reprezentacji. Widać w jego grze od kilku miesięcy, że swoje strzela, ale jakoś hiper zadowolony to nie jest.

Odnośnik do komentarza

Jestem przekonany, że po tylu latach profesjonalnego kopania w Bundeslidze, wyzwanie w nowej lidze dałoby mu kopa i na nowo rozpaliło radość z gry, a w jego wieku tym bardziej ma to znaczenie. No i co istotne w tym wszystkim, podobno nie po drodze mu z trenerem Bayernu, którego (oczywiście podobno) rozwiązania taktyczne podważa i jego zdaniem to Nagelsmann załatwił im dwumecz z Villarrealem w LM.

Odnośnik do komentarza

To prawda, że oczy krwawią czasem od gry Bayernu pt. stoimy wszyscy na połowie przeciwnika, klepiemy bez końca tylko po to, żeby podać do Comana/Sane/Gnabryego i zajebać wrzutę bez sensu. Villareal im pięknie tą taktyke rozjechał, a i w lidze męczyli się mam wrażenie w tych meczach, które oglądałem 3x bardziej niz za kadencji Flicka.

Odnośnik do komentarza

Sklad sie wiele nie zmienil od czasu zdobycia LM i miazdzenia rywali za to styl gry teraz to patologia. No ktos musi jednak za tym stac i kto jak nie trener :reggie:

 

Z jednej strony chcialbym Lewego w nowym klubie z drugiej strony troche szkoda ze nie pobije ultimate rekordu bundesligi Mullera. 

 

Juz przy tym z bramkami w sezonie niektorym szwabkom duoy pekaly co to by bylo jakby jeszcze i ten pobil :fsg:

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

– Rozmawiałem z „Lewym”. W trakcie dyskusji powiedział mi, że nie zamierza przyjąć naszej oferty przedłużenia kontraktu i że chciałby odejść z klubu – wyznał dyrektor sportowy bawarskiej ekipy (Salihamidzic).

– Oznajmił, że chciałby robić coś innego. Nasze podejście się nie zmieniło. Lewy ma kontrakt do 30 czerwca 2023 roku. To fakt. Nie przejmuję się tym, co się może stać. Nasza opinia jest jasna.

 

Cytat

 

- Na początku rozmawiałem z Hasanem i powiedziałem, że podjąłem decyzję, nawet pomimo braku otrzymania propozycji. Obie strony muszą myśleć o przyszłości. Poinformowałem też trenera o mojej decyzji. Myślę, że teraz najważniejsze jest znalezienie dobrego rozwiązania dla obu stron.

- Bardzo możliwe, że to był mój ostatni mecz w barwach Bayernu. Ale nie wiem tego na sto procent, mam jeszcze rok kontraktu. W najbliższej przyszłości wszystko się wyjaśni. Musimy znaleźć idealne rozwiązanie dla obu stron.

 

 

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

La Liga już napisała na swojej oficjalnej stronie długie oświadczenie, że idzie do sądu mdr. Zapowiadają zgłoszenie się do UEFA i ciał organizacyjnych Francji. Nawet nie Real, cała liga hiszpańska jest oburzona i będzie mówić lidze francuskiej o francuskich przepisach.

 

Nie mam sił nawet do tych ludzi. Mbappe jest twarzą całego pokolenia, jak Messi i Cristiano byli na pół poprzedniego. Mbappe jest dalece najpopularniejszym, najlepszym młodym graczem. Kto go ma, zyskuje wiele. Zaoferowanie tej kasy Mbappemu to nadal finansowo dużo lepsza inwestycja niż 20 mln rocznie na rękę dla Bale'a, Hazarda, ponad 10 mln dla Jovicia itd.  

 

PSG naciąga reguły mocno i jest w finansowej du'pie, ale akurat czepianie się kontraktu dla Mbappego z ich wszystkich wydatków to dla mnie jednak beka.

 

 

 

W ogóle nie mogę, przez cały ten rok dostawałem na stronkach (anglojęzycznych zwłaszcza) tyle zje'b, minusów i nazywania debilem bo w ogóle WĄTPIŁEM, że na 100% Mbappe już w Madrycie. Nie wolno było wątpić. Dla jednego człowieka w Paryżu, dziś jest jeden wyjątkowo słodki dzień...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ogqozo napisał:

La Liga już napisała na swojej oficjalnej stronie długie oświadczenie, że idzie do sądu mdr. Zapowiadają zgłoszenie się do UEFA i ciał organizacyjnych Francji. Nawet nie Real, cała liga hiszpańska jest oburzona i będzie mówić lidze francuskiej o francuskich przepisach.

 

Nie mam sił nawet do tych ludzi. Mbappe jest twarzą całego pokolenia, jak Messi i Cristiano byli na pół poprzedniego. Mbappe jest dalece najpopularniejszym, najlepszym młodym graczem. Kto go ma, zyskuje wiele. Zaoferowanie tej kasy Mbappemu to nadal finansowo dużo lepsza inwestycja niż 20 mln rocznie na rękę dla Bale'a, Hazarda, ponad 10 mln dla Jovicia itd.  

 

PSG naciąga reguły mocno i jest w finansowej du'pie, ale akurat czepianie się kontraktu dla Mbappego z ich wszystkich wydatków to dla mnie jednak beka.

 

 

 

W ogóle nie mogę, przez cały ten rok dostawałem na stronkach (anglojęzycznych zwłaszcza) tyle zje'b, minusów i nazywania debilem bo w ogóle WĄTPIŁEM, że na 100% Mbappe już w Madrycie. Nie wolno było wątpić. Dla jednego człowieka w Paryżu, dziś jest jeden wyjątkowo słodki dzień...

Nie wiem czy nie rozumiesz tej sytuacji czy tylko udajesz. PSG łamie wszystkie możliwe przepisy i śmieje się ludziom w twarz (nie od dziś, ale to jest przekroczenie kolejnej granicy absurdu). Właśnie wydrukowali 500 mln euro dla Mbappe + dali mu wpływ na transfery wychodzące z klubu, wybór trenera i dyrektora sportowego. 23-latek stał się grającym współwłaścicielem klubu. To wszystko będąc na minusie na kilkaset milionów euro i generując 700 mln euro obrotu i wydając 600 na pensje (przed doliczeniem kwot dla Mbappe).
Jeżeli PSG nie dostanie żadnej kary za łamanie przepisów finansowych to utworzy precedens dla pozostałych klubów-państw do wydawania absurdalnych kwot na piłkarzy i możemy obudzić się w jeszcze gorszej sportowej rzeczywistości za 5-10 lat. Z drugiej strony mamy Mbappe, który był tak wielkim fanem Realu, że musiał rok zastanawiać się czy przejść do Madrytu. Złamał dane słowo i teraz musi go mamusia bronić na Twitterze. Pokazuje to też, że Perez miał rację mówiąc o piłkarzach, że są niegodni zaufania i niepoważni.

 

Cytat

Nowy kontrakt gwarantuje piłkarzowi najwyższe zarobki w zespole, ale także solidne gwarancje sportowe. To oznacza zmiany w zespole, ale także dyrekcji. Już w sobotę poinformowano dyrektora Leonardo, że zostaje zwolniony, a jego miejsce najpewniej zajmie Luis Campos, bliski przyjaciel rodziny Mbappé. 

:facepalm:

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

Nie mogą się pokazać światu z pucharem LM, to chcą pokazać wszystkim, że nie będą wasalem Realu i że tacy piłkarze jak Mbappe stawiają grę w PSG na równi z Realem. Jak jest naprawdę wiadomo, no ale oficjalnie mają satysfakcję. Chodzi wyłącznie o dumę obrzydliwie bogatych szejków. Jestem przekonany, że gdyby wcześniej zdobyli tę LM, to nie mieliby takiego parcia na jego pozostanie, bo nie musieliby już udowadniać potęgi projektu na inne, poza osiągnięciami boiskowymi, sposoby. Ten Mbappe to dla Paryża taki tymczasowy (oby nie tylko tymczasowy) substytut pucharu, sygnał, że nie są chłopcem do bicia.
 

Odnośnik do komentarza

Nic co mówisz nie znaczy samo z siebie, że to jest zła inwestycja dla klubu. Wydanie 500 mln na coś, co ci przyniesie ostatecznie 501 mln, to lepsza inwestycja niż wydanie 5 zł na coś, co nic ci nie da. PSG ponosi straty, ale to nie znaczy, że bez Mbappego poniesie mniejsze. Tutaj potrzebne są twarde liczby, a płacze że "kluby nie mogą wydawać kasy, to nie fair!!" przypominają mi bardzo mocno teksty, które przed epoką szejków słyszałem ciągle o Realu Madryt.

Wtedy to Florentino był szatanem, ale co? No wydawał masę kasy, ludzie się śmiali że nie ma z tego sukcesów, ale zbudowano popularność klubu i świetne dochody, i ostatecznie te "szalone" wydatki dzisiaj są już widoczne jako po prostu sensowne inwestycje. A wiele tych "mądrzejszych" klubów co nie wydawało tak szalenie jak Madryt, nie zwiększyło też swoich dochodów i nic im z tej mądrości nie przyszło.

 

 

Nazywanie Luisa Camposa "przyjacielem rodziny Mbappe" pokazuje, jak zacietrzewieni są dzisiaj fani Realu.

 

Tak, Luis Campos to przede wszystkim przyjaciel rodziny Mbappe. 60-letni Portugalczyk, który jako dyrektor dwa razy z dwoma klubami dokonał niemożliwego i pokonał PSG w lidze, bo i zbudował sklad Monaco, i Lille - nie da się jego kariery określić inaczej, niż "bycie przyjacielem Mbappego" i nic więcej. Praktycznie jego brat, który siedzi na bezrobociu i musi dostać nepotyczną posadkę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak samo kiedyś mi pisano o Galacticos, tragedia i koniec futbolu, a dzisiaj to w sumie nikogo nie obchodzi i nawet widać że miało sens, bo Real (i może Barca) jako jedyny klub dotrzymał kroku dominującej coraz bardziej świat futbolu Anglii.

 

W ogóle to Luis Campos pracował 10 lat temu dla Realu Madryt hehe, rozwaliło mnie to określenie jaki to przyjaciel rodziny Mbappe, szkoda że wtedy w Madrycie z tej przyjaźni nie ściągnął przyjaciela do Realu, nie byłoby dzisiaj tych płaczów. Zresztą od kiedy odszedł z Lille to regularnie są plotki w mediach że Real próbuje go zatrudnić, a to wredni.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...