Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
45 minut temu, milupl napisał:

Ktoś się orientuję, czy mecze Barcy będą pokazywane w cyfrowym Polsacie, w zeszłym sezonie pokazywali na eleven-ie, teraz 3 kolejka i ni chu chu.

 

Teraz, milupl napisał:

Trochę lipa, trzeba było zostać w nc+. :dunno:

 

Barcę i Real pokazują na zmianę nc+ z eleven. Jeden tydzień Barca w nc+, a Real w eleven, kolejny na odwrót.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, adasiulko napisał:

 

 

Barcę i Real pokazują na zmianę nc+ z eleven. Jeden tydzień Barca w nc+, a Real w eleven, kolejny na odwrót.

Chyba nie do końca, bo ostatni mecz Barcy i dzisiejszy poza eleven. 

Ps. W ten weekend Realu też nie pokazują na eleven-ie.

Edytowane przez milupl
Odnośnik do komentarza
Teraz, milupl napisał:

Chyba nie do końca, bo ostatni mecz Barcy i dzisiejszy poza eleven. 

 

Przepraszam, ale tak było w poprzednim tygodniu. Może teraz dogadali się inaczej. W każdym razie jak podpisali umowę mówili, że każdy pokaże po połowie meczy Barcy i Realu, a gran derbi obie stacje miały prawo pokazywać u siebie.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, milupl napisał:

Chyba nie do końca, bo ostatni mecz Barcy i dzisiejszy poza eleven. 

Ps. W ten weekend Realu też nie pokazują na eleven-ie.

Braca i Atleti w ten weekend w C+

 

https://www.canalplus.pl/sport/transmisje

 

CANAL+ to ciągle najlepsza opcja jeśli się lubi futbol. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, SG1-ZIELU napisał:

Niestety ale tak jest dwa lata temu wziąłem Eleven bo mieli Hiszpańską i Niemiecką ligę , a przez te (pipi)e dzielenie się transmisjami nie można obejrzeć meczy. To dzielenie to takie z dupy bo w eleven za to dostajemy tylko parę meczy carabao cup

Po tym hurra mamy wszystko, Eleven ewidentnie już brakuje hajsu albo widzów.  Ja mam full pakiet C+ i Eleven za 99 zł. Dochodzi masa transmisji z TVP Sport i jedyne czego mi brakuje, to ligii mistrzów, ale ni (pipi)a nie dam ani złotówki Solorzowi. Wolę jeden mecz w tygodniu na TVP1. 

Włoska liga robi się znowu super popularna w Polsce, nie zdziwie się jeśli Kurski sypnie hajsem i jakieś mecze będą na TVP Sport 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Na chwilę obecną mam Extra+ za 45zł i po złożeniu wypowiedzenia zaproponowali mi to samo albo:

- Extra+

- 10x Canal+

- 1x Canal+ 4K

- dekoder 4K

- HBO na 5 miesięcy 

- umowa na 15 miesięcy

 

Całość za 69zł. Nie tak źle ale miałem zamiar ogólnie zrezygnować z telewizji, więc jeżeli czegoś jeszcze nie dorzucą (np. HBO na całą umowę) to po 10 latach pożegnam się z nimi. Muszę poczytać czy coś w tej cenie da się jeszcze wyrwać.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.09.2019 o 19:09, Ins napisał:

Na chwilę obecną mam Extra+ za 45zł i po złożeniu wypowiedzenia zaproponowali mi to samo albo:

- Extra+

- 10x Canal+

- 1x Canal+ 4K

- dekoder 4K

- HBO na 5 miesięcy 

- umowa na 15 miesięcy

 

Całość za 69zł. Nie tak źle ale miałem zamiar ogólnie zrezygnować z telewizji, więc jeżeli czegoś jeszcze nie dorzucą (np. HBO na całą umowę) to po 10 latach pożegnam się z nimi. Muszę poczytać czy coś w tej cenie da się jeszcze wyrwać.

Na pewno to ci zaproponowali ? aż mam ochotę odebrać od nich telefon bo umowa do lutego a ci dupę już zawracają

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
7 godzin temu, lukas_k96 napisał:

Musisz sobie wykupić kanał C+ 4K, przy okazji MŚ pewnie swój kanał 4K uruchomi też TVP. Generalnie na razie tych treści u naszych operatów satelitarnych nie ma zbyt wiele. 

Mam ten kanał i Eleven 4k. Ogólnie faktycznie bieda. Co fajne to F1 w 4k robi robotę. Szkoda że jeszcze tylko rok :/

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.