Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj została podpisana umowa połączenia Cyfry + z telewizją N, umowa od dawna oczekiwana, więc zaskoczenie żadne.

 

http://www.tvn24.pl/-1,1728510,0,1,tvn-i-canal--podpisaly-umowe-o-polaczeniu-platform,wiadomosc.html

 

 

Jak dla mnie same plusy - nareszcie, płacąc za JEDNĄ platformę, obejrzę ligę angielską, hiszpańską, włoską, polską oraz jako dotychczasowy klient Cyfry+, ligę mistrzów w HD.

Odnośnik do komentarza

Też się cieszę.Sumując te wszystkie kanały to naprawdę będzie co oglądać,a jeśli ktoś jest fanem piłki nożnej poczuje się jak w niebie (do tego co napisał Biały trzeba pamiętać,że od następnego sezonu również Liga Europejska w n ). Jestem ciekawy w jakich cenach nam to zapodadzą? Na plus również jeden dekoder,ale no właśnie co z takimi jak ja co posiadają obie platformy,a jeszcze sporo czasu zostanie do zakończenia umowy?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Takie pytanie, być może ktoś używał/używa: opłaca się ładować jeszcze w TNK, czy inwestować w TNK HD? Jak ma się mniej więcej to wszystko cenowo- lepiej, bądź gorzej- z kosztami gdybym chciał odbierać naziemną cyfrową telewizję- tzn. wybrać lepiej TNK, czy kupować tunery i resztę sprzętu do odbioru cyfrowej telewizji?

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj została podpisana umowa połączenia Cyfry + z telewizją N, umowa od dawna oczekiwana, więc zaskoczenie żadne.

 

http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html

 

 

Jak dla mnie same plusy - nareszcie, płacąc za JEDNĄ platformę, obejrzę ligę angielską, hiszpańską, włoską, polską oraz jako dotychczasowy klient Cyfry+, ligę mistrzów w HD.

 

Wiadomo, czy bede musial podpisywac na nowo umowe z Cyfra, zeby miec kanaly N, czy zostana mi dodane w formie aktualizacji (jesli oczywiscie bede mial wykupiony odpowieni pakiet)?

 

BTW. Wiecie moze do kiedy trwa 'Karnawalowa promocja" C+? Bo pod koniec lutego wypada mi przedluzenie umowy (i zrobie to na pewno - jestem mega zadowolony za to co Cyfra mi oferuje) i bylbym zainteresowany wlasnie ta promocja.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...
Gość Albert Wesker

Ponieważ w nce mieli dla mnie jakieś absurdalne propozycje w stylu "obetniemy trochę ofertę i płacisz tyle ile płacisz" oraz "zostawimy to co jest i płać 30 zł więcej" postanowiłem pożegnać się i zamówiłem sobie dzisiaj Cyfrę + (mam fulla). Pakiet Superpremium HD i dekoder PVR Philips. Szkoda mi trochę FOX HD i tych kilku kanałów HD, które teraz będą w SD (BBC Knowledge, History, TVN), ale za to będę miał Canal+, Planete. No i najważniejsze - po fuzji coś z tymi kanałami HD trzeba będzie zrobić, więc pewnie dołączą je zamiast standardowych do obecnych pakietów. Ogólnie jestem zadowolony i ciekawy nowej telewizji

Odnośnik do komentarza

Ponieważ w nce mieli dla mnie jakieś absurdalne propozycje w stylu "obetniemy trochę ofertę i płacisz tyle ile płacisz" oraz "zostawimy to co jest i płać 30 zł więcej" postanowiłem pożegnać się i zamówiłem sobie dzisiaj Cyfrę + (mam fulla). Pakiet Superpremium HD i dekoder PVR Philips. Szkoda mi trochę FOX HD i tych kilku kanałów HD, które teraz będą w SD (BBC Knowledge, History, TVN), ale za to będę miał Canal+, Planete. No i najważniejsze - po fuzji coś z tymi kanałami HD trzeba będzie zrobić, więc pewnie dołączą je zamiast standardowych do obecnych pakietów. Ogólnie jestem zadowolony i ciekawy nowej telewizji

 

Ja mam Cyfrę + i TVN jest w HD z kozackim obrazem, identycznym jak na "Canalach+"

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Cos czuje, ze w przeciagu najblizszego roku (obstawiam okolice lata-jesieni 2013) C+ i n wprowadza wspolne abonamenty. Widac, ze cos jest na rzeczy chociazby po Canal + Sport, na ktorym pojawily sie skroty z LM i Serie A. Co prawda obie mialy napis 'zdjecia dzieki uprzejmosci nSport', ale mysle, ze to moze cos znaczyc. W sumie to fajnie miec dwie najlepsze platformy oplacajac tylko jeden abonament, tylko boje sie troche, ze ze wzgledu na praktycznie zerowa konkurencje ze strony Cyfrowego Polsatu, owy abonament moze byc dosc wysoki.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Wiedziałem, że obie platformy dążą do fuzji, ale chyba były jakieś problemy i wszystko nie było na 100 procent pewne. Co do pakietów to mam nadzieje, ze będzie jakiś nc+ sport z kanałami sportowymi za rozsądną cene, bo przez ostatni rok oglądam tylko to + czasami jakieś nat geo

Odnośnik do komentarza

Mnie tylko obchodzi czy multiroom bedzie na zasadach C+ czy N

 

Dekodery N z tego co wiem musza byc połaczone.

Dekodery C+ nie- i to mnie najbardziej interesuje. Gdy mieszkałem u rodzicow miałem kupiona C+ z multiroom. Gdy sie przeprowadziłem poprostu wziałem jeden dekoder , dokupiłem antenę i wszystko śmigało mimo ,ze dzieliło nas około 5 km.

Jak by działało tak samo to biorę full pakiet

Odnośnik do komentarza

Jezeli masz n'ke to z tego co mi wiadomo to tak. Sam dostalem na dekoder info, ze moge zrezygnowac w ciagu dwoch tygodni od momentu jak wylacza pierwszego kwietnia npremiumy i kilka innych kanalow.

 

Jezeli chodzi o oferte to nie wiem jeszcze co robic. Teraz place 109zl za full pakiet, ale jakos nie widze niczego co by mnie zachecilo. Pewnie zrezygnuje calkowicie.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.