Skocz do zawartości

Berserk


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mejm napisał:

Grac w gry i znac Berserka, dwie najwazniejsze rzeczy jakie mozi w zyciu osiagnal. Gratuluje, niesamowite osiagniecie.

Tak. Masz racje . Zrobiłem Edytę  bo nie chce mi się. 
zrobles zajebiscie machnąłes streszczenie bereserka i już nie musisz czytać bo wiesz ze jest chuyowy

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

W ogóle berserk to nie jest przypadek że "klasyczek" to trzeba nadrobić chociaż gówno w dzisiejszych czasach. Ja to sam nie mogę uwierzyć że mi się to spodobało bo nie cierpię tych fantasy głupot ze stworkami i rycerzami. Nawet władcy pierścieni już dzisiaj nie dam rady włączyć chociaż za gówniaka lubiłem. No ma tą chińską dusze ten komiks dla dzieci 

Odnośnik do komentarza

W ciagu doby dojechalem do momentu kiedy

Spoiler

uratowal ich szkieletor.

Ciekawy chapter 0, potem to jak dorastal. Najnudniejsze byly te zamkowe intrygi i robienie przez wiekszosc postaci i a juz szczegolnie Casce ciagle loda Grifinowi. Ja wiem, ze to mialo budowac scenerie ale to kim on sie stanie wiadomo bylo w polowie ch0. Az wspolczulem tym co musieli w latach 90 czekac roku albo dluzej zeby przez to przebrnac (zamek). Sama historia ma kilka ciekawych watkow (szkieletor) no i sam motyw glowny ale podtrzymuje wczesniejsze zdanie, ze inaczej bym to moze odebral majac 15 lat niz 40 i juz kilka mang za soba. Motywacje do dzialania Guts ma jednak dobra, myslalem, ze to beda jakies randmowe monstra a nie sam Femo.

 

A, ta loza to fhui zerznieta

Spoiler

z Hellreisera. I cala powage rozje.bali ci dwaj, osmiornica i zolw. No ku.rwa xDD

 

Odnośnik do komentarza

Kolejne 1,5 dnia i dojechalem do

Spoiler

troli

. Wciagajace go.wno nie powiem. Troche teraz blado wyglada Gutsa grupa przy armii blondasa i jego przydupasow (oj ale Demons Souls z tego siorbalo). Ciekawe jak to dalej sie rozwinie. Ale troche dziwne, ze blondas

Spoiler

sie odrodzil. No bo co z reszta tej dloni boga, oni sobie tam siedza i nic nie robia?

"Troche" jeszcze zostalo to moze bedzie ciekawie ale poki co odpuszczam bo za duzo czasu na to marnuje.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem. Droga do zacmienia byla nudna strasznie i wiadomo bylo co de facto sie stanie. Natomiast podoba mi sie w tym watku z wieza i odrodzeniem jak dolaczyly inne postacie. To tylko w chinskich bajkach moze byc tak,

Spoiler

ze typiara masturbuje sie przy dzwieku palonych ludzi a parenascie stron dalej pierze gacie w rzece. 

 

No i pojawil sie dla mnie jeden mocny haczyk czyli druzyna zlych zlozona z kilku indywidulow. Musialem zlapac to przy pierwszym MGS.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Mejm napisał:

To ty nie czytales mangi?

 

W sensie, tego co jest wypuszczone do konca?

Nie przepadam za czytaniem komiksów na komputrze A berserka odkryłem jak już zaczęli wydawać komiks po polsku no tak sobie czytam powoli :nosacz2: skończyłem 21 tom 

Spoiler

Czyli na tym że Pan jaszczomb odleciał na zoddzie 

Też się nie zgadzam że po zaćmieniu nastąpiło jakieś obniżenie poziomu 

Odnośnik do komentarza

To już kwestia gustu ale

Spoiler

Puck i Isidro mnie męczyli darciem mordy z kolei Farnese :wub:

Ale tak czy inaczej Mejm jest kontent to już jest dobrze bo myślałem że nie ma dla niego ratunku XD

14 minut temu, Mejm napisał:

Czy ja wiem. Droga do zacmienia byla nudna strasznie i wiadomo bylo co de facto sie stanie.

No to dobry jesteś bo

Spoiler

Ja poza faktem że blondas miał jajo króla i czułem że to jebnie nie do końca się spodziwałem że poświęci wszystko. 

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, mozi napisał:

No to dobry jesteś bo

  Ukryj zawartość

Ja poza faktem że blondas miał jajo króla i czułem że to jebnie nie do końca się spodziwałem że poświęci wszystko. 

No to jeszcze w chapterze 0 przeciez narysowali go i jego alterego. Do tego Zodd to przepowiedzial jak z nim pierwszy raz walczyli. No chyba ze czytales to jak wychodzilo, bo ja przy 40 tomach nie mialem watpliwosci xD (plus zaspoilerowalem to sobie ale potem wlasnie sie zdziwilem, ze nie byl az taki sekret w mandze).

 

31 minut temu, Pupcio napisał:

Nie przepadam za czytaniem komiksów na komputrze A berserka odkryłem jak już zaczęli wydawać komiks po polsku no tak sobie czytam powoli :nosacz2: skończyłem 21 tom 

To ja jestem na 24. Kurde myslalem, ze tutaj kazdy juz tylko czeka az ktos tam z wydawnictwa dopisze koncowke.

 

A mozecie napisac krotko jakie czaptery obejmuja te bajki i czy warto? Nie chce mi sie krazyc po temacie bo znow sie wje.bie na spoilery pewnie.

 

 

W sumie ja przed ostatnie 4 dni bo czytalem na takim wlasnie lapku xD

Przechwytywanie.JPG

Odnośnik do komentarza

No wlasnie slyszalem, ze 2016 go.wno rozmazane.

 

A anime to stare mocne czy pozbyli sie pewnej sceny przy zacmieniu?

 

 

W sumie teraz przez dolaczenie do druzyny

Spoiler

malego zlodzieja

i lzejszego tonu to duzo jest smieszkowania na kartach i troche sie to gryzie z ogolnym wydzwiekiem i lore mangi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...