Skocz do zawartości

Berserk


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Uwaga to tylko świeża plotka, możliwe że to jakiś pic na wodę zrobiony przez fana (chociaż wygląda to rewelacyjnie), zresztą oceńcie sami.

 

Wzięte z zagranicznego forum: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=330057

 

I know this is gonna sound fishy coming from a new member and all, feel free to ban me if some news doesn't surface on it soon. So anyway I was talking with an old classmate who works on animation in japan:

 

-So what are you up to these days?

-Pachinko stuff and modelling for some Berserk thing, tv-series I guess.

-wtf Miura Kentarou's Berserk?

-Yea we made a pilot for a "cel+3d hybrid" before and now it's gonna be a real serie, or a movie, I'm not sure.

 

(roughly translated)

 

Trust me I would not make this shit up and face the wrath from my fellow Berserk fans.

 

qn9573_1250217060961.jpg

gg6694_1250217083797.jpg

mr3919_1250217143557.jpg

eo5418_1250217181002.jpg

 

Jeśli to prawda to możliwe, że to na potrzeby nowej gry na PS3 albo co bardziej prawdopodobne trailer dla firm z branży, które mogło by to zachęcić do wyłożenia kasy.

Ogólnie mam mokro w spodniach. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Następny numer YA wypada w dwudziestolecie Berserka. Będzie sporo dodatków. Nie wiadomo jeszcze co i jak, ale okładka magazynu na pewno będzie związana z Berserkiem, do tego ma być kolorowa strona. Stawiam też, że zobaczymy wygląd 34 tomu. Może rozdział będzie miał więcej stron? Miura mógłby na jubileusz machnąć ze 50 (złudna nadzieja).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z tego co widziałem i napisali to nowy rozdział poza pierwszą stroną jest wypełniony samymi podwójnymi stronami.

Historia nie posunęła się do przodu, a nowy rozdział pojawi się 9 października, przynajmniej to jest dobra wiadomość. :)

 

Sądzę, że ten epizod to ostateczne zwieńczenie i odejście od długiej serii rozdziałów "bez tekstu", następnym razem akcja zapewne znowu ruszy do przodu.

Kto wie może nastąpi nawet jakiś mały przeskok czasowy.

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

Tak. Ten rozdział kończy Millenium Falcon Arc, Chapter of Falconia.

W kolejnym numerze YA zacznie się Fantasia Arc, Chapter of Elf Island - czyli wracamy do Gutsa.

Czy ja wiem, czy historia nie posunęła się do przodu? Griffith ostatecznie zdobywa swoje królestwo, koniec wojny z Ganishką, rozpoczyna się nowa era w historii ludzkości.

 

Liczyłem, że Miura pokaże więcej Falconii, ale powrót do Gutsa też mi pasuje :)

Odnośnik do komentarza

Jest już skanlacja nowego rozdziału.

 

Najbardziej ze wszystkiego podobał mi się tekst o drzewie. Myślałem, że Miura zrobi porównanie tylko do Yggdrasila, ale on poszedł dalej :) Czy tylko ja mam wrażenie, że w Falconii będzie panował egalitaryzm, a człowiek i bestia będą żyli obok siebie? Swoisty raj (nawet mają Ogród Eden z Drzewem Życia ;))

Miasto jest gigantyczne, więc pewnie pomieści wszystkich. Być może nawet stanie się ziemią obiecaną dla rzesz ludzi z innych regionów? W myśl zasady: "jesteś z nami albo śniadaniem smoka" ;)

Odnośnik do komentarza

Miło, że ktoś z Evil-Genius kupił YA i to zeskanował, nigdzie rawa nawet porządnego nie było.

 

W każdym razie Falconia robi wrażenie, teraz kiedy rozpocznie się nowy arc i Guts zejdzie w końcu z łódki ciekawe jak ta kraina będzie wyglądać, coś czuję że niewesoło.

Zastanawia mnie też na ile to światło uzdrowiło Guts'a i czy Casca nie jest już niedorozwojem (chociaż to raczej nie ma nic do tego).

Odnośnik do komentarza

Nie zdziwię się jak na sam koniec okaże się, że ta Falconia to jeden wielki pic na wodę(czytaj tylko marzenie senne) i wszystko wróci do stanu jak przed walką z wielkim Impem.

Jakiś haczyk na pewno jest w tym zawarty, ale o tym czym on jest dowiemy się w najbliższej przyszłości:) Zaskoczył mnie wygląd królestwa Griffitha, wyobrażałem sobie Falconię jako typowe średniowieczne miasto a tu miłe rozczarowanie. Pewnie za jakiś rok dowiemy się jak dokładnie wygląda życie mieszkańców, a tymczasem akcja przeskakuje do Guttsa i wyspy elfów.

Ps. Czy tylko ja mam takie przeczucia, że radosną ekipę Guttsa czeka tam coś innego niż to czego się spodziewają? ;)

Odnośnik do komentarza

Nie zdziwię się jak na sam koniec okaże się, że ta Falconia to jeden wielki pic na wodę(czytaj tylko marzenie senne) i wszystko wróci do stanu jak przed walką z wielkim Impem.

Jakiś haczyk na pewno jest w tym zawarty, ale o tym czym on jest dowiemy się w najbliższej przyszłości:) Zaskoczył mnie wygląd królestwa Griffitha, wyobrażałem sobie Falconię jako typowe średniowieczne miasto a tu miłe rozczarowanie. Pewnie za jakiś rok dowiemy się jak dokładnie wygląda życie mieszkańców, a tymczasem akcja przeskakuje do Guttsa i wyspy elfów.

Ps. Czy tylko ja mam takie przeczucia, że radosną ekipę Guttsa czeka tam coś innego niż to czego się spodziewają? ;)

Zobaczymy jak to będzie. Trzeba czekać. "Czacha" :P mógłby się pojawić

Odnośnik do komentarza

Skull Knight ostatecznie okazał się wielkim przegranym. Każda jego akcja kończyła się porażką.

1. Chciał zabić Rękę Boga? Cała piątka zdążyła się narodzić.

2. Uratował Gutsa i Cascę? Umożliwił reinkarnację Femto/Griffitha.

3. Próbował zabić Femto? Doprowadził do połączenia światów.

 

To najlepiej świadczy, że on nigdy nie był poza przeznaczeniem. Zresztą Gutsa też się to tyczy. Kolejne jego akcje raczej pomagały Ręce Boga, niż jej szkodziły.

 

Mam tylko nadzieję, że Miura wie co robi i nie da Gutsowi jakiegoś kosmicznego power upa znikąd. Oby nie zapędził się w kozi róg.

Odnośnik do komentarza

Jako power up wystarczyłby mu jakiś sposób aby mógł się zbliżyć do Ręki Boga :) . Może na wyspie elfów znajdzie sposób aby 'złagodzić' działanie znamia ofiarnego (w sensie pozbyć się bólu, bo zabezpieczenie od przyciągania nieumarłego dziadostwa ma od Shierke). To by starczyło i byłaby to niezła niespodzianka dla Griffitha;].

Odnośnik do komentarza

Raczej nie liczyłbym na bezpośrednią konfrontację Gutsa z Griffithem. Oczywiste jest to, że Skully nie działa wbrew przeznaczeniu, a jego pojawienie się podczas walki z Ganishką jak dla mnie było symbolem przekazania władzy Femto w Midlandzie( przy założeniu, że Czacha naprawdę jest Gaisericiem). Bardzo interesująco wygląda też kwestia wpływu God Hand na świat po połączeniu się wymiarów... Kurde jak zwykle masa pytań a kolejny epizod na żadne nie odpowie lub doda kolejne :D Nie pozostaje nic innego niż czekanie. Nowy epizod wychodzi 9 października tak?

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...