Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że jest już temat o wymarzonych samochodach, ale tam najczęściej pojawiają się Dodge, Mustangi, Lamborghini, itp.

W tym temacie proponuje wpisywać (mile widziane zdjęcia) samochody i motory, które są lub będą w zasięgu naszej ręki i które zamierzamy kiedyś kupić.

 

Podobają mi się Alfy, chociażby taka:

http://www.allegro.pl/item478285049_alfa_r...na_allegro.html

 

Accordem również bym nie pogardził :) (niekoniecznie w coupe)

http://www.allegro.pl/item473970735_honda_...super_stan.html

 

 

Porządny golfik nie jest zły :)

http://www.allegro.pl/item474216895_volksw...a_17_felga.html

 

http://www.allegro.pl/item474880079_vw_gol...g_fvat_bcm.html

 

 

 

Na razie tyle :)

Edytowane przez Hubi.
Odnośnik do komentarza

Alfa 156 + kabona na zmiane zawiasu i hamulców, wtedy na 2, 3 lata bym miał autko - chociaż nigdy bym jej nie sprzedał, później bym tylko kase ładował aby była w stanie idealnym - tuningu troszke bym dodał, w sensie, że planowanie głowicy itepe.

 

Drugie przyziemne czyli do spełnienia to... Fiat Bravo ten nowy, taki właśnie z salonu bym chciał - kur.ewsko mi się podoba (zrzynka z Alfy 147 troche, ale ma swój charakter, po prostu podoba mi się i już - jest to jedyne auto które bym brał jako nówke z salonu :)).

Odnośnik do komentarza

Hamulce na środku osi wraz ze skrzynią tam umieszczoną robią swoje (balans masy) i autko trzyma się niesamowicie, miałem PRZYJEMNOŚĆ przejechać tym cudem jakieś 40 km i jestem zakochany.

 

Ale sprzęgło z racji jakiegoś dyferencjału czy jak to się zwie w takim wypadku który przenosi od wajchy do tyłu całe gmeranie w biegach to koszty niemiłosierne (mało części ogółem + trudność w naprawie) i ogólnie w każdym warsztacie Ci kolesie powiedzą "dlaczego to nie ma z tyłu hamulców?".

 

A powiedzą tak oczywiście dlatego, że te znajdują się na środku osi, przy felgach nie ma nic. :D

 

Poza tym jak to Alfa Romeo i ich V6 - r6 z BMW to przy tym jest jak malutki smoczek, V6 to prawdziwy smok. Żłopie benke jakby miał zamiast pompy paliwa, pompę głębinową.

 

Auto jest genialne, kiedyś napewno sobie taką Alfke kupie (jak już będe miał dość dużo kabony) dla przyjemności, a może w celach typowo wyścigowych - co by się w jakimś KJSie czy czymś takim pościgać :)

 

Tak, ten dźwięk v6tki jest po prostu boski - stawiam go na równi z odgłosem wydawanym przez boxerka 1.7 - choć są to całkowicie inne dźwięki od obydwu aż ciary na plecach przechodzą, a w majtkach robi się mokro. ^_^

 

A ta doskonała przyczepność tego auta po prostu wprawia w osłupienie - drift tutaj po prostu jest niczym bajka - możesz panować nad autem w każdym calu, to jest geniusz Alfy Romeo - chyba ostatnia Alfa która ma tak naprawdę coś wspólnego z sukcesami Alfy w F1 oraz ogólnie sportach samochodowych i takimi panami jak Nino Farina czy Juan Fangio.

Odnośnik do komentarza
800px-88-91_Honda_Civic_hatch.jpg

Taka hania i byłbym bardzo happy. Za rok może dwa...

to było moje marzenie , które spełniłem :) . Teraz moim marzeniem jest iVT :) . 4g 4 ever !

Żelazko ma w sobie coś, co przyciąga mimo starego wyglądu... rozumiem że chcesz zrobić w swojej swapa na jakiegoś vteca? Zapierdalać będzie niemiłosiernie ;]

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.