Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy takiego tamatu już nie było. Ale mniejsza z tym. Na tgsie pokazywali tę grę w ruchu. O ile design świata jest mroczny i "średniowieczny: tak walka aż zabija anemią.

Brak zalokowania się na przeciwniku utrudnia zadawanie ciosów na ślepo. Graficznie ładnie, ale jak już wspomniałem wszystko wydawąło mi się straaaaaaszniieeeeee wolneeeeeeee.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Asian Version: Opening Cinema

 

Asian Version: Boletarian Palace Gameplay HD

 

Asian Version: Attack Gameplay

 

Hum... czar prysł, bidnie ten gameplay wygląda. Jest lock'owanie pod R3 (niezbyt fortunne ustawienie) dobija mnie reakcja zwłok na postać, niedorzecznie to wygląda, wręcz żałośnie :down:

 

Przydałby się edytować nazwę gry w temacie na prawidłową -> Demon's Souls

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Hum... czar prysł, bidnie ten gameplay wygląda. Jest lock'owanie pod R3 (niezbyt fortunne ustawienie) dobija mnie reakcja zwłok na postać, niedorzecznie to wygląda, wręcz żałośnie

Aaa chrzanić to, Gothic jakoś arcygenialnie nie wygląda pod tym względem (a Oblivion ??).

Skąd takie porównania ?, ten tytuł pod jakimś względem przypomina mi starsze rpg'i z PC (nie aż tak stare jak Diablo czy Baldur's Gatte of course :P).

Ja chętnie sprawdzę ten tytuł, ale w wersji naszej, nie mam ochoty bawić się w sprowadzanie :/.

Odnośnik do komentarza
Hum... czar prysł, bidnie ten gameplay wygląda. Jest lock'owanie pod R3 (niezbyt fortunne ustawienie) dobija mnie reakcja zwłok na postać, niedorzecznie to wygląda, wręcz żałośnie

Aaa chrzanić to, Gothic jakoś arcygenialnie nie wygląda pod tym względem (a Oblivion ??).

Skąd takie porównania ?, ten tytuł pod jakimś względem przypomina mi starsze rpg'i z PC (nie aż tak stare jak Diablo czy Baldur's Gatte of course :P).

Ja chętnie sprawdzę ten tytuł, ale w wersji naszej, nie mam ochoty bawić się w sprowadzanie :/.

 

Nie rozumiem o jakie porównania Ci chodzi?:> Nie uważam, że ten tytuł ssie po całości bo nawet nie grałem ;) po prostu czekam na DS'a z mniejszym entuzjazmem (liczę na dobrą fabułę).

 

Do Diablo większych podobieństw nie widzę (jedna z moich ulubionych gier na PC) ale patrząc na gameplay od razu przypomina mi się następujący tytuł :

 

bladeofdarknessscreen02.jpg

 

SEVERANCE BLADE OF DARKNESS

 

Fajnie by było gdyby DS okazał się takim SBoD z fabułą i mechaniką godną miana rasowego RPG'a :)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Do Diablo większych podobieństw nie widzę

Czytaj ze zrozumieniem, właśnie piszę że przez "stare rpg" mam na myśli nie AŻ tak stare gry (jak Diablo np).

Nie rozumiem o jakie porównania Ci chodzi?

J/W . Zadałem pytanie samemu sobie :P.

Tak Severance to dobry przykład (imo gra mi swoich czasów niespecjalnie przypadła do gustu, niemniej ceniłem ją za oryginalność) - jest ich znacznie więcej (np trochę do starego Rune) ale moja pamięć jest nienajlepsza -_- .

Gothic - dziwne sterowanie, machanie mieczem przez jakąś maszynę a nie człowieka.

Oblivion - kiepawe zachowanie wrogich NPC podczas walk.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...