Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Bo koleżanka jest maniaczką Soulsów, splatynowała każde Demony i napisała konkretny poradnik.

I czemu niby platyna nic nie warta? Wszystko robiłem sam, zero co-opa, 300h na liczniku... Że niby głupi grind, żeby coś wypadło to jakiś prestiż jest? To jakiś wyznacznik skilla byłby, gdybym siedział chooy-wie-ile godzin i napyerdalał czarnego rycerza backstabami, aż coś z niego wypadnie? Nigga please... :shieeet:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to była swoista wisienka na torcie. Ta ulga kiedy za XXXXXX runem wypadł upragniony kamień - bezcenne :banderas: Były to czasy studenckie, to nie narzekałem w sumie na natłok zajęć. Z perspektywy czasu uważam, że kto sam nie znalazł Pure Bladestone, ten nie jest prawdziwym fanem Soulsów :isee:

 

PS przy kolejnej platynie ktoś z forumka dropnął mi tego sukinsyna, przy trzeciej natomiast wyleciał mi jakoś bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Wredny napisał:

Bo koleżanka jest maniaczką Soulsów, splatynowała każde Demony i napisała konkretny poradnik.

I czemu niby platyna nic nie warta? Wszystko robiłem sam, zero co-opa, 300h na liczniku... Że niby głupi grind, żeby coś wypadło to jakiś prestiż jest? To jakiś wyznacznik skilla byłby, gdybym siedział chooy-wie-ile godzin i napyerdalał czarnego rycerza backstabami, aż coś z niego wypadnie? Nigga please... :shieeet:


Połowicznie toczę bekę.
Ale zgadzam się też z ze Stoodio, jak już męczysz gierkę tyle godzin to rzadki kamień jest wisienką na torcie (jak legendarki i egzotyki w FPS - tam też Ci rzucają?)
Inna sprawa, że kamień służy do wykucia takiej a nie innej broni, którą faktycznie zdobyła koleżanka - szacunek dla niej :)

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Mejm napisał:

Fani soulsow :yao:   Gra umozliwiala zaliczenie trofea przez drop to wzial dropa. Na ch.uj tu dorabiac jakies legendy. To powiekszanie sobie e-penisa jest nieznosnie.


Umożliwia też całościowe przejście w coopie no i co z tego?
Nie oceniam jak kto gra, mam to gdzieś. Ale akurat kojarzę posty Wrednego a nawet filmiki z walk z bossami i wiem, że lubi platyny no to logicznym jest dla mnie, że winien zrobić Demonsy sam.

Odnośnik do komentarza

Dark Souls zrobiłem całkowicie sam i tu poniekąd odpokutowałem swoje lenistwo - dumny byłem jak diabli.

Do Demon's Souls podchodziłem chyba ze 3 razy i dopiero za ostatnim podejściem "kliknęło", ale taki grind wydawał mi się tak okropnie głupi, że jak tylko nadarzyła się okazja - skorzystałem.
Lubię platyny, ale w wielu grach je odpuszczam, gdy np widzę coś w stylu "zabij 10000 przeciwników" itp - to mi się dokładnie tak samo skojarzyło - nie mam czasu na takie zabawy.

Gdybym dorwał gierkę w czasach szkolnych to pewnie bym to opyerdolił po lekcjach :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

W sumie Sony mogło by sypnąć groszem na jakiś mały porcik na PS4 z podbitą rozdzielczością i trochę lepszymi teksturami. Gierka w momencie premiery była niszowa dopiero z czasem rozgrywka zyskała na popularności.  Tylko pewnie przez architekturę PS3 nie mamy jeszcze wersji na PS4. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.