Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez jestem wstępnie zainteresowany (jak poznam finalną cenę :)

Z ciekawości looknąłęm na gamefaqsa i tu: http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage....;topic=49232580 koles pisze, że w Korei jest w stanie kupić DS za 38$. Jeśli negocjacje Welny nie pójdą za dobrze, to może ten kolo da radę? Napisałem tam posta, zobaczymy czy coś odpowie.

Odnośnik do komentarza

Dostałem odpowiedź od gościa z gamefaqsa:

 

Hi,

This is Jeong-bin from Gamefaqs. My English name is Eric. You asked me about getting some copies of Demon's Souls. If you buy 10 copies of the game, the price per game will be $64.00. The total price, including shipping, would be $640. I should be able to send them out by the end of the week, unless my supplier runs out. I just put in an order for 10 and it looks good so far, so it should be fine. I will know for certain tomorrow morning. Let me know if you want to go ahead and buy them. I can accept payment through paypal.

 

Eric

 

Trzeba by podjąć decyzję, jeśli ta cena nam odpowiada i nikt nie znajdzie lepszej oferty.

Od razu mówię, że ja tego gościa nie znam i nie wiem czy jest uczciwy, czy chce nas wydymać :)

Tak więc dobrze by było, jeśli decydujemy się na zakup przez niego, żeby ktoś z większym doświadczeniem z ebajem i paypalem przejął ode mnie dalsze rozmowy - podam maila do niego.

Odnośnik do komentarza

Wliczyc, nie wliczyc, wydaje mi sie ze nie przeprowadzono tu liczenia ile NA PEWNO osob chce wziasc sztuke (bo sa tu komentarze roznego typu).

Najlepiej jest sie najpierw upewnic ile osob wlasnie for sure wezmie, no ja w to wchodze np :P.

Chyba ze ogolnie nie chcecie na takiej zasadzie, tylko zbieracie jakas tam liczbe, a pozniej zorganizuja sie kolejni, ale wiadomo chyba co jest bardziej oplacalne ?.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...