Skocz do zawartości

spis posiadaczy gamecuba


czesio83

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie zakup NGC to jak najbardziej udana inwestycja.

 

1. kupilem sama konsole + jeden pad i memorka

2. przerobilem czipem viper

3. kupilem obudowe icedcube

4. gram w mase gier w ktore chcialem zagrac gdy byly wielkimi hitami, Residenty, MGS Twin Snakes, Zeldy, Metroid Prime

 

i wszystkie tylko trzeba nagrac na odpowiednia plytke i po sprawie :] fajna maszynka to nintendo nie łam sie graj w gry :glaszcze:

 

Odnośnik do komentarza

- czarna gejkupa (Metroid Prime Pack),

- Wind Waker,

- Metroid,

- James Bond: Everything or Nothing

 

Kupilem wlasciwie dla jednej gry (Zelda) i sie nie zawiodlem. Pad na poczatku wydawal sie dziwny, ale po jakims czasie mozna sie przyzwyczaic. Obowiazkowo bede musial obczaic mario kart, residenty i moze jeszcze Eternal Darkness

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

jak masz pirata lamborgini to jestes dobry..ja ta gre 2 lata szukałem.....a po co mi dziesiec oryginałow jak ja chce zagrac na kazdej gierce co wyszła na gcn...ja teraz moge nacieszyc oczy bajeczna grafa w lamborgini...a ty niestety ...moze tej gry na oczy nie zobaczysz...

 

Nie moge znalesc gry o ktorej ww. pan mowi. Co to za rarytas?

.

Osobiscie NGC kupilem okolo rok temu, z czterema padami, memorka itd + kilka gier, ktore mi nie przypadly do gustu. No, co prawda pogralem w kazda z nich pare wieczorow, ale raczej po to by wyrobic sobie opinie. Byly to m.in Splinter Cell i Freedom Fighters. Nastepnie zaczalem sobie kompletowac gry, ktore uwazam za ponad czasowe, Zeldy, Residenty, Winning Eleven 6 FE, Soul Calibur II, Mario Football, Party itd. Wciaz mi brak Pikmina, MGS'a i Zeldy tej co tak drogo chodzi na aukcjach. Jestem bardzo zadowolony z konsoli. Nie przerobiona. Uwazam, ze sama konsola w szczegolnosci i gry na nia sa tak tanie, ze wielce nieetycznym byloby piracic. Pozatym, szkoda zachodu.

Odnośnik do komentarza

To i ja się dopiszę, a co. Fioletowy, nieprzerobiony GC gości u mnie na półeczce już od jakiegoś miesiąca, z czego cholernie się cieszę :) W zasadzie wziąłem tą konsolkę tylko dla Residentów, ale może gdzieś tam też napatoczy mi się Metroid Prime... Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W końcu kupiłem GC:) Początkowo miałem go nabyć coś koło 2003 roku, głównie ze względu na cenę w stosunku do Xboxa i PS2. Niestety na konsolkę Ninny nie zapowiedziano Driv3ra, który dla mnie był jednym z poważniejszych powodów dla kupna (wtedy) next-gena. Poza tym ogólnie uboga ilość racerów, skłoniły mnie do zakupu PS2 w 2004r. Ale nie żałuję PS2 kupiłem ponownie rok temu, a teraz jedzie do mnie GC RE4 Ed. I cieszę się jak cholera, bo uwielbiam Residenty, Zelda podeszła mi na DSie, lubię horrory - jest Eternal Darkness, lubię gry z uniwersum Mario, Metroid z DSa też był spoko. I znowu odkurzę stare numery PSXa i czytnę pominięte wcześniej recenzje. A najlepsze jest to, że jeszcze nie było mi dane obcować z tą konsolą.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W końcu kupiłem GC:) Początkowo miałem go nabyć coś koło 2003 roku, głównie ze względu na cenę w stosunku do Xboxa i PS2. Niestety na konsolkę Ninny nie zapowiedziano Driv3ra, który dla mnie był jednym z poważniejszych powodów dla kupna (wtedy) next-gena. Poza tym ogólnie uboga ilość racerów, skłoniły mnie do zakupu PS2 w 2004r. Ale nie żałuję PS2 kupiłem ponownie rok temu, a teraz jedzie do mnie GC RE4 Ed. I cieszę się jak cholera, bo uwielbiam Residenty, Zelda podeszła mi na DSie, lubię horrory - jest Eternal Darkness, lubię gry z uniwersum Mario, Metroid z DSa też był spoko. I znowu odkurzę stare numery PSXa i czytnę pominięte wcześniej recenzje. A najlepsze jest to, że jeszcze nie było mi dane obcować z tą konsolą.

Kupuj jak najszybciej możesz Remake'a Pierwszego RE.Jak dla mnie najlepszy Horror w jaki grałem xD.Dla mnie nawet Silent Hill wysiada :woot:

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...