Skocz do zawartości

Dzień dobry, prawo jazdy i dowód rejestracyjny prosze


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku do standardowego powitania funkcjonariusz dorzucił: "Troche za szybko panie kierowco". Trafiłem na spoko gości, dali mi najniższy mandat i pouczenie. A jak sie zachować to przedewszystkim nie panikować i nie być agresywnym bo to napewno nie pomoże.

 

Oni prawie zawsze dają najniższe mandaty, więc nie są tacy spoko jak się wydaje.

 

Oglądam UWAGA PIRAT na TVN TURBO więc wiem :]

Edytowane przez Reiko
Odnośnik do komentarza

Raz wracałem z dwoma kolesiami ze szkoły. Jeden z nich kierował. Golfa trójkę. No i w pewnym momencie skręcił na zakazie a za nami od razu koguty. No trudno. Jak zobaczyli, że młodzi siedzą w sportowym tuningowanym aucie, to zaraz trzepanie zrobili. Mało co się nie musiałem rozebrać na środku miasta. Dla podkreślenia powagi sytuacji dodam, że na tylnej szybie auta narysowaliśmy wcześniej penisy na brudzie. Ho ho...

A ostatnio to kulturalnie se stanąłem na szluga. Panowie policjanci podjechali. Wiadomo, elegancja, dowodzik, prawo jazdy. Dobry wieczór, dobranoc. Tylko kiepa musiałem odgaszać w popiołce w aucie, bo przypał ;[. Innym razem to się spytałem czy mogę odgasić u nich w samochodzie, bo mieli taką butelkę na pety. O dziwo - pozwolili!!1 Taka to właśnie historia.

Odnośnik do komentarza

Mojej koleżance policja scholowała auto mimo że miała poświadczenie zawarcia umowy wydane przez jedno z Towarzystw Ubezpieczeniowych typu Direct- przez telefon

poswiadczenie to to wydruk mailowy,tymczasowy 30 dniowy dokument,do czasu otrymania oryginałów,podobno honorowany przez policje, wg Rozporządzenia Ministra Finansów zawiera potrzebne dla policji informacje i jak najbardziej powinien byc przez nich honorowany.

Mimo to policjant nie chciał nawet na to spojrzeć i auto scholował

Wywiązało sie spore zamieszanie,kolezanka odmowiła przyjęcia mandatu, z wielkim trudem wylegitymowałą tego gliniarza.

 

Teraz chce napisać na nich skargę oraz otrzymać zwrot kasy za holowanie i transport do domu (sytuacja miałą miejsce 100 km od miejsca zamieszkania)

Gdzie takie pismo powinno zostać złożone i w jakiej formie?

Czy da sie cos wiecej zrobić niż pisemna skarga?

Odnośnik do komentarza
....że młodzi siedzą w sportowym tuningowanym aucie...

 

 

Proszę Cię.

 

Corsa z filtrem stozkowym z allegro :|

Volkswagen Golf MkIII ze sportowym tłumikiem, zderzakami, kierownicą i taką właśnie dźwignią zmiany biegów. Aha, i czerwony skaj na fotelach! Opcja full tuning, więc mi tu nie gadać gupot.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran
Mojej koleżance policja scholowała auto mimo że miała poświadczenie zawarcia umowy wydane przez jedno z Towarzystw Ubezpieczeniowych typu Direct- przez telefon

poswiadczenie to to wydruk mailowy,tymczasowy 30 dniowy dokument,do czasu otrymania oryginałów,podobno honorowany przez policje, wg Rozporządzenia Ministra Finansów zawiera potrzebne dla policji informacje i jak najbardziej powinien byc przez nich honorowany.

Mimo to policjant nie chciał nawet na to spojrzeć i auto scholował

Wywiązało sie spore zamieszanie,kolezanka odmowiła przyjęcia mandatu, z wielkim trudem wylegitymowałą tego gliniarza.

 

Teraz chce napisać na nich skargę oraz otrzymać zwrot kasy za holowanie i transport do domu (sytuacja miałą miejsce 100 km od miejsca zamieszkania)

Gdzie takie pismo powinno zostać złożone i w jakiej formie?

Czy da sie cos wiecej zrobić niż pisemna skarga?

 

Do tej całej ich komendy głównej można w sumie napisać by było.

Odnośnik do komentarza
Ale taka właśnie dźwignia podświetlana była, co?

Zabrali wam (wszystkim, nie tylko koledze aidsa) kiedyś dowód za neony, podświetlane spryskiwacze albo wentyle? Bo montuję właśnie.

 

Na szczescie, za takie glupoty zabieraja.

zamontuj se jeszcze chromowane pedały, kołpaka ze spinerem, spojler od supry, lampy typu lexus, i obowiązkowo na tylniej szybie łyżwa najki. Aaaa i nie zapomnij o superoskich naklejanych wlotach powietrza na maske.

Odnośnik do komentarza
Ale taka właśnie dźwignia podświetlana była, co?

Zabrali wam (wszystkim, nie tylko koledze aidsa) kiedyś dowód za neony, podświetlane spryskiwacze albo wentyle? Bo montuję właśnie.

 

Na szczescie, za takie glupoty zabieraja.

zamontuj se jeszcze chromowane pedały, kołpaka ze spinerem, spojler od supry, lampy typu lexus, i obowiązkowo na tylniej szybie łyżwa najki. Aaaa i nie zapomnij o superoskich naklejanych wlotach powietrza na maske.

 

sobie :)

Odnośnik do komentarza
Ale taka właśnie dźwignia podświetlana była, co?

Zabrali wam (wszystkim, nie tylko koledze aidsa) kiedyś dowód za neony, podświetlane spryskiwacze albo wentyle? Bo montuję właśnie.

 

Na szczescie, za takie glupoty zabieraja.

zamontuj se jeszcze chromowane pedały, kołpaka ze spinerem, spojler od supry, lampy typu lexus, i obowiązkowo na tylniej szybie łyżwa najki. Aaaa i nie zapomnij o superoskich naklejanych wlotach powietrza na maske.

 

sobie :)

 

se :)

Odnośnik do komentarza
....że młodzi siedzą w sportowym tuningowanym aucie...

 

 

Proszę Cię.

 

Corsa z filtrem stozkowym z allegro :|

Volkswagen Golf MkIII ze sportowym tłumikiem, zderzakami, kierownicą i taką właśnie dźwignią zmiany biegów. Aha, i czerwony skaj na fotelach! Opcja full tuning, więc mi tu nie gadać gupot.

 

przeczysz sam sobie najpierw piszesz ze w sportowym aucie a potem ze w golfie, to zdecyduj sie wreszcie bo jedno drugie wyklucza. sportowe auta to subaru impreza, mitsubishi evo... ale nie golf :D to jest conajwyzej podrasowany hetchbag ;p

Odnośnik do komentarza

no niestety, na tym forum trzeba czasem w nawiasie walnąć hasło "joke" by każdy czaił że coś jest żartem ;) choć nie przecze, że sam nazwałeś to tuningowanym autem. Ja za ch.uja nie obkleje swojego wymarzonego auta żadnym ścierwem, jedyne upiększacze jakie uważam to tuning ale fabryczny, nie made in zenek from bończa village style. Ogólnie nigdzie nie musiałem o tym czytać, wystarczy że zobacze czasem jak niektórzy odgiglają swoje fury to aż na końcu wstyd w tym jechać. Tekstem roku jaki usłyszałem od pewnego wieśmana posiadającego poloneza: "Ku.rwa silnik mi się zaczął palić, musiałem stówe wpier.dolić w silnik a miałem odłożone na chromowane pedały takie zaje.biste" (wypowiedziane specyficzną gwarą jaka panuje na wsiach). Po tych słowach spojrzałem na niego potem na tego poldka obśrupanego i czekałem aż powie że żartuje, niestety ale pojechałem w ch.uj bo tego nie usłyszałem hehe

Odnośnik do komentarza

Jedyny madry golf 3 to 2.8 VR6.

 

 

Ejcu jechal tuningowym golfem ze sportowym tłumikiem, zderzakami, kierownicą i taką właśnie dźwignią zmiany biegów. Aha, i czerwony skaj na fotelach! A pod macha jeden szesc katalizator, prawie tak samo elo jak Jeden Osiem L. Ril gengsta ;)

 

 

A mial chociaz ten stozek czy igla w serii ?

Odnośnik do komentarza
hetchbag to ma twoja stara. ludzie, nie załamujcie mnie.

 

Nie lubię tłumaczyć tak głupich i prostych żartów.

 

no ma i dobrze to smiga clio 1.4 16v :) spoko myslalem ze ty tak na seriko z tym sportowym aucie :P nie zajarzylem joka

 

zapomnieliscie dodac o mega lanserkich chromowanych lustarkach kupionych na stacji :P szczyt glupoty

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.