Skocz do zawartości

EP 6 - ankieta


...  

254 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W którym rejonie kraju chcecie EP ?

    • dolno?l?skie
      29
    • kujawsko-pomorskie
      10
    • lubelskie
      8
    • lubuskie
      5
    • ?ódzkie
      28
    • ma?opolskie
      19
    • mazowieckie
      22
    • opolskie
      4
    • podkarpackie
      5
    • podlaskie
      9
    • pomorskie
      14
    • ?l?skie
      52
    • ?wi?tokrzyskie
      5
    • warmi?sko-mazurskie
      14
    • wielkopolskie
      19
    • zachodniopomorskie
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiliśmy, że weźmiemy sprawę w swoje ręce. Narazie jest to takie gdybanie, ale czemu nie ? :> Mam nadzieję, że niektórzy do sprawy podejdą w miarę poważnie. Liczymy też na dużą ilość chętnych w przygotowaniach do EP. Skoro zgredzi na ten temat milczą, to czemu userzy mają czegoś nie zorganizować? ;)

 

BTW. jeśli już teraz wiesz, że nie zamierzasz przyjechać, to nie głosuj. ;f

 

Ankieta trwa przez miesiąc. Czyli dokładnie 16ego tematu uznajemy za zamknięty.

 

 

http://www.psxextreme.info/index.php?showt...p;#entry1723459

 

 

 

Edytowane przez Lain
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
Postanowiliśmy, że weźmiemy sprawę w swoje ręce. Narazie jest to takie gdybanie, ale czemu nie ? :> Mam nadzieję, że niektórzy do sprawy podejdą w miarę poważnie. Liczymy też na dużą ilość chętnych w przygotowaniach do EP. Skoro zgredzi na ten temat milczą, to czemu userzy mają czegoś nie zorganizować? ;)

 

BTW. jeśli już teraz wiesz, że nie zamierzasz przyjechać, to nie głosuj. ;f

 

Ankieta trwa przez miesiąc. Czyli dokładnie 16ego tematu uznajemy za zamknięty.

 

aj, nic nie mowiłeś ze bedziesz robiła ankiete :thumbsup:

 

next time daj znać w koncu team.

 

 

:krzeslem: :thumbsup:

Edytowane przez genetyk@
Odnośnik do komentarza

Oddałem głoś na Łódzkie. Nie ze względu na to iż tam mieszkam, ale dlatego że jest to centralna Polska i z każdego miejsca w kraju będzie taka sama droga aby dotrzeć na miejsce. Dodatkowo w Łodzi i okolicach jest dużo dobrych miejscówek na urządzenie takiej imprezy. Gdyby w moim mieście była taka impreza chętnie pomogę w przygotowaniach :).

Odnośnik do komentarza
Oddałem głoś na Łódzkie. Nie ze względu na to iż tam mieszkam, ale dlatego że jest to centralna Polska i z każdego miejsca w kraju będzie taka sama droga aby dotrzeć na miejsce. Dodatkowo w Łodzi i okolicach jest dużo dobrych miejscówek na urządzenie takiej imprezy. Gdyby w moim mieście była taka impreza chętnie pomogę w przygotowaniach :).

 

super, szukamy osob/ organizatorów które mogłyby dojechać bez względu na miejsce.

Więc jeśli sie czujesz na siłach daj znać.

 

Jak narazie jest nas troje:

 

Genetyk@

 

Lain

 

Lucek

Odnośnik do komentarza

/vote małopolskie ;)

 

Jeśli chodzi o chęci, to w małopolsce (Kraków lub Szczawnica/Krościenko) jestem w stanie pomóc w organizacji w ramach dostępnych zasobów czasowych. Pewne doświadczenie w organizacji i logistyce tego typu imprez mam (zloty ogolnopolskie).

Choć wiem, ze jestem nowy i raczej brak mi wsrod forumowiczow kredytu zaufania, to deklaruje chęć pomocy :)

Odnośnik do komentarza

Zaznaczyłem Śląsk bo nie lubię podróżować pociągami i w upchanych samochodzikach jak sardynki. Najeździłem się do woja i z woja. Styka. Należy mi się wygoda ;)

 

Ja się piszę. Choć nie wiem czy Sciera nam pomoże po ostatnim incydencie z samochodem.

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.