Skocz do zawartości

EP 6 - ankieta


...  

254 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W którym rejonie kraju chcecie EP ?

    • dolno?l?skie
      29
    • kujawsko-pomorskie
      10
    • lubelskie
      8
    • lubuskie
      5
    • ?ódzkie
      28
    • ma?opolskie
      19
    • mazowieckie
      22
    • opolskie
      4
    • podkarpackie
      5
    • podlaskie
      9
    • pomorskie
      14
    • ?l?skie
      52
    • ?wi?tokrzyskie
      5
    • warmi?sko-mazurskie
      14
    • wielkopolskie
      19
    • zachodniopomorskie
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Niech Wam będzie już to łódzkie - i tak w końcu muszę tam pojechać rekreacyjnie, to dlaczego by nie na EP ? ;)

 

Ale martwi mnie jedno: co my tam będziemy robić ? Jako organizatorzy zapodajcie jakąś wstępną deklarację co do organizacji prądu chociażby, coby można się rozyebać z telewizorem i Rock Band'em :twisted: Bo jeżeli to ma się skończyć na piciu wódki w lesie, to nie używajcie nazwy Extreme Party ;]

Odnośnik do komentarza

Mamy już plany co do miejsca, bierzemy pod uwagę nie tylko ankietę, ale Wasze uzasadnienia. Najprawdopodobniej odbędzie się EP w łódzkim. Oczywiście będą zorganizowane turnieje, będzie można sobie popykać w tekkena czy co tam wymyślimy, kto będzie chciał będzie pił wódkę. ;] Jeśli miałoby to się skończyć na samym piciu wódki, to bym nie zawracała głowy Feniowi. ;]

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
Mamy już plany co do miejsca, bierzemy pod uwagę nie tylko ankietę, ale Wasze uzasadnienia. Najprawdopodobniej odbędzie się EP w łódzkim. Oczywiście będą zorganizowane turnieje, będzie można sobie popykać w tekkena czy co tam wymyślimy, kto będzie chciał będzie pił wódkę. ;] Jeśli miałoby to się skończyć na samym piciu wódki, to bym nie zawracała głowy Feniowi. ;]

 

Myślę że do połowy marca ustalimy 3-4 typy miejscówek w łodzkiem. Sprawdzimy ich oferty, które podamy na forum tak byście mieli do wglądu, ot tak.

 

Lain odezwij sie na gg jutro po 7 wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Jezeli okolice Lodzi to proponuje zrobic cos tutaj http://www.borki.pl/ - co roku organizowane sa tu zloty motocyklowe, wiec mysle ze bande z konsolami tez jakos wytrzymaja. Jak bedzie w lodzkim to wpadne na dzionek lub dwa.

 

Dwoje naszych ludzi poechało właśnie pojechało do ośrodka Dresso. Zobaczymy z jakimi wiadomościami przyjada.

 

Jeśli chodzi o Borki, myślę że też jest poważnym kandydatem do umiejscowienia EP6. Porównami, sprawdzimy oferty.

 

Cerb dzięki za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Też polecam Dresso. Bardzo dobry jakościowo ośrodek - kaloryfery tam kiedyś na imprezie wykręcaliśmy i się skubane nieźle trzymały. (kurde, ja to chyba mam tam zakaz wstępu jakoś...) ;) Tylko alko w pobliżu się nie kupi. Uprzedzam też że dojazd byłby już etapowy. Najpierw trzeba się dostać do Piotrkowa, potem przesiąść do busa w stronę Sulejowa. W razie czego mogę dostarczyć więcej konkretnych informacji.

Tylko że jak rozumiem to Wy chcecie zrobić bardziej zlot, niż party - nie lepiej wynająć na jeden wieczór jakiś lokal w Łodzi? Bo staruchom to sie nie będzie chciało chyba jechać na parodniową imprezę. Lepiej której a intensywniej - np. do lokalu można by zamówić striptizerkę. Albo nawet wynająć łódzkie Extasy. ^_^

Odnośnik do komentarza

Przegladam forum, no i juz myślałem że to kolejny temat z pytaniami dla zgredów: kiedy kolejne EP? kiedy planujecie kolejny zlot? a tu prosze.. Widzę, że nie było mnie tu dość długo... Gratuluje pomysłu, swój głoś oddałem (ciekawe na co;]) Takze czekam na wyniki, i już oferuje swą pomoc. Co do doświadczenia to raczej takowego nie posiadam.. no chyba ze liczymy namawianie kumpli do grania i zorgnizowania wyjazdu na targi do lipska dla kilku osób ;p Ale wydaje mi sie ze tu głownie chodzi o chęci i czas. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Żadnych klubów bo zejdzie się hołota, szczególnie w okolicach pietryny. Najlepiej to by było zrobić coś w centrum Łodzi.

Klub wynajęty znaczy zamknięty dla ogółu, wystarczy wejście na hasło podane na forumie i w PSXie i po problemie. Ja jestem za taką imprezą, a nie kilkudniowym piciem w małych grupkach wzajemnej adoracji (czemu sprzyjają domki/pokoje) i graniu w Tekkena na małym telewizorku.

Odnośnik do komentarza

no nie wiem czy takie podane haslo w kilku miejscach pozwoli pozbyć sie nieproszonych gości. Hasło moze zdobyc kazdy ;) chyba ze bedziemy jeszcze zadawac pytania związane z grami i psx`em ;p inny problem to ze jeden dzien na taka impreze spowoduje ze będzie znacznie mniej osob. Dojazd z drugiego konca polski by zaraz potem wracac moze kogos lekko zniechęcić. Ale przyznam Ci racje ze domki czy pokoje, spowodują ze wszyscy sie wyalienują. Jak kto woli. Ciezko będzie wszystkim dogodzić...

Odnośnik do komentarza
Też polecam Dresso. Bardzo dobry jakościowo ośrodek - kaloryfery tam kiedyś na imprezie wykręcaliśmy i się skubane nieźle trzymały. (kurde, ja to chyba mam tam zakaz wstępu jakoś...) ;) Tylko alko w pobliżu się nie kupi. Uprzedzam też że dojazd byłby już etapowy. Najpierw trzeba się dostać do Piotrkowa, potem przesiąść do busa w stronę Sulejowa. W razie czego mogę dostarczyć więcej konkretnych informacji.

Tylko że jak rozumiem to Wy chcecie zrobić bardziej zlot, niż party - nie lepiej wynająć na jeden wieczór jakiś lokal w Łodzi? Bo staruchom to sie nie będzie chciało chyba jechać na parodniową imprezę. Lepiej której a intensywniej - np. do lokalu można by zamówić striptizerkę. Albo nawet wynająć łódzkie Extasy. ^_^

 

Zalezy z ktoerej strony ludzie beda jechac. Od łodzi to do piotrkowa i stamtad sulejow. Radom, lublin wawa przez Opoczno i juz sa. Kielce przez konskie i pozniej ladna droga na sulejow. Z dojazdem nie bedzie problemu. Z tego co pamietam nie ma bezposredniego polaczenia z sulejpwem poprzez PKP.

Odnośnik do komentarza
No bez przesady, a pomyślałeś Grigori o tych, którzy przyjadą z daleka ?;] Pobaunsować sobie mogą u siebie. No i hotele w Łdzi do najtańszych nie należą :] EP , to nie wynajęcie remizy i napierd/alanie wódy przy jednym stole. Dlatego pomysł z wynajęciem klubu na jeden dzień odpada ;]

 

Lain ma racje Klub napewno odpada, jakos sobie niewyobrazam opanowania calej holoty. Ma byc kulturalnie, turnieje, piwko, konkursy, czyli mowiac jednym słowem towarzysko i na wysokim poziome.

 

no nie wiem czy takie podane haslo w kilku miejscach pozwoli pozbyć sie nieproszonych gości. Hasło moze zdobyc kazdy ;) chyba ze bedziemy jeszcze zadawac pytania związane z grami i psx`em ;p inny problem to ze jeden dzien na taka impreze spowoduje ze będzie znacznie mniej osob. Dojazd z drugiego konca polski by zaraz potem wracac moze kogos lekko zniechęcić. Ale przyznam Ci racje ze domki czy pokoje, spowodują ze wszyscy sie wyalienują. Jak kto woli. Ciezko będzie wszystkim dogodzić...

 

Jakie hasła? Dane osobowe wczesniej spisane i tyle. Przy wczesniejszej rezerwacji na EP

Edytowane przez genetyk@
Odnośnik do komentarza
Zalezy z ktoerej strony ludzie beda jechac. Od łodzi to do piotrkowa i stamtad sulejow. Radom, lublin wawa przez Opoczno i juz sa. Kielce przez konskie i pozniej ladna droga na sulejow. Z dojazdem nie bedzie problemu. Z tego co pamietam nie ma bezposredniego polaczenia z sulejpwem poprzez PKP.

Nie ma takiego połączenia. Kiedyś była kolejka wąskotorowa ale to już chyba tylko historyków PRLu może zainteresować.

Również nadmiernym optymizmem jest twierdzenia że Dresso jest w Sulejowie - miasteczko jest chyba 4 kilometry dalej, a sam ośrodek leży, zresztą jak wiele innych (w tym ośrodek należący do Policji ;) ) wzdłuż trasy Piotrków-Sulejów. Dojechać można PKSem, ale trzeba wiedzieć gdzie wysiąść (albo spytać kierowcy).

Do samego Piotrkowa można dojechać z łatwością, przy czym z północy i południa bez przesiadek (liczne pociągi w relacji Gdańsk-Zakopane), ale już np. z Poznania to trzeba się liczyć z przesiadką. Z Katowic jedzie się jakieś 2.5 godziny, ze stolicy 3.5.

Jeśli mówisz o transporcie samochodowym prywatnym, to chyba co najmniej jedna osoba w samochodzie będzie w stanie ogarnąć mapę i znaleźć drogę z Piotrkowa do Sulejowa.

 

No co tam, jak nie jednodniowa impreza w Łodzi (swoją drogą to takie były pierwsze dwa EP jakby ktoś zapomniał), to ja będę lobbował za Dresso bo jestem z Piotrkowa. :) Niestety, nie wspomogę Was we wstępnej organizacji bo i tak siedzę w Łodzi, ale w razie co, doraźnie mogę coś pomóc dopinać na ostatnie guziki.

 

Odnośnik do komentarza

arczibal, nie każdy zgred jest ze śląska ; >

 

 

Tak więc, jak napisałam dzisiaj koniec ankiety (prosiłabym jakiegoś moda/admina o zamknięcie tego tematu). Jako, że braliśmy pod uwagę nie tylko wyniki ankiety, a przede wszystkim Wasze prośby w postach, gdzie przeważnie padało centrum Polski, właśnie tam odbędzie się EP. Co do miejsca, narazie mamy kilka miejsc, które odwiedzę ja albo inny z organizatorów (bądź razem :> hi Lucek ; p ) i podamy ceny i sami wybierzecie, które miejsce Wam najbardziej pasuje. Myślę, że do końca marca będzie zorganizowane i zaklepane miejsce. ;]

 

Ok. W następnej ankiecie z datą chciałabym aby wszyscy, którzy są NAPRAWDĘ zainteresowani przyjazdem na EP napisali o tym w temacie. Chcę zobaczyć ile mniej więcej osób na tą chwilę jest chętnych.

Dzięki za głosy i komentarze w tej ankiecie. Myślę, że centrum Polski jest odpowiednie, chociażby ze względu na to, że każdy ma dosyć blisko i nie będzie tak, że Ci z nadmorskich okolic będą mieli pretensje i żale, że daleko do Śląska itp. :]

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...