Skocz do zawartości

Poker


Mathiu

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Ładny spot :D Miałeś ok. 0,1% na wygraną, czyli zdarzy się raz na tysiąc ;)

Swoją drogą, to widzę, że cały czas grasz jakieś śmieszne turnieje za 1$. Nie udało się wejść wyżej?

 

Ja sobie przeczytałem mojego pierwszego posta w tym temacie ze stycznia 2009 i na podstawie mojej aktualnej wiedzy pokerowej stwierdziłem, że byłem niesamowitym fishem :D

 

Nasze gierki domowe z kumplami rozwinęły się do tego poziomu, że prowadzimy tabelę z wynikami, gramy za 30 zł, a niektórzy są już ponad patyka w plecy :D

 

Generalnie siedzę poważnie w pokerze od dłuższego czasu i codziennie odkrywam nowe możliwości. Niesamowite jak umiejętności wpływają na wyniki.

 

Na koniec krótki filmik o życiu jednego z dwóch naszych rodaków, który załapał się do bycia częścią Teamu PokerStars Online.

Odnośnik do komentarza

A szkoda, bo gdybyś te 4 lata temu przysiadł nad poprawą gry i cały czas się rozwijał, to teraz byś w był w zupełnie innym miejscu. Wyobraź sobie zupełną niezależność od miejsca (potrzebujesz tylko komputera i Internetu), czasu (jak Ci wygodnie to możesz grać w poniedziałki rano, ale możesz też wstawać o godz. 16:00 i chodzić spać o 7:00) i finansów.

Odnośnik do komentarza

Tak, zdaję sobie z tego sprawę, że jakieś tam umiejętności i talent do tego mam, ale tak się złożyło, że musiałem pilnie wypłacić kasę, a jestem zbyt leniwy, by się zabrać do tego naprawdę profesjonalnie. Ciężko mi przychodzi nauka i wolę czas przeznaczyć na co innego. Smutne to trochę, ale wygląda na to, że jednak nie nadaję się na pokerzystę, tylko na zwykłego gracza, lubiącego rozrywkę i wypłaty po 100$ co pół roku. Może kiedyś wróci mi ochota do gry na wyższych stawkach i się przyłożę do tego na poważnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

 

Button ($4.23)

SB ($5)

Hero (BB) ($5.37)

UTG ($4.31)

MP ($3.98)

CO ($2.98)

 

Preflop: Hero is BB with Kspade.gif, Jspade.gif

3 folds, Button bets $0.15, 1 fold, Hero raises to $0.40, Button calls $0.25

 

Flop: ($0.82) Aspade.gif, 10spade.gif, Qspade.gif(2 players)

Hero checks, Button bets $0.60, Hero calls $0.60

 

Turn: ($2.02) 9diamond.gif(2 players)

Hero checks, Button bets $1.45, Hero raises to $4.37 (All-In), Button calls $1.78 (All-In)

 

River: ($8.48) 4heart.gif(2 players, 2 all-in)

 

Total pot: $8.48 | Rake: $0.35

 

Results:

Button had Adiamond.gif, Kheart.gif (one pair, Aces).

Hero had Kspade.gif, Jspade.gif (royal flush).

Outcome: Hero won $8.13

 

 

:o to sobie flopnąłem :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Jak to prawnie wyglada w polandii aktualnie z holdemem ? Moge isc sobie w miejsce publiczne, zabrac zetony i karty do baru czy innego lokalu i sobie kulturalnie zagrac ze znajomymi ? 

Pisalem w tej sprawie do kilku miejscowek w Krakowie i wszyscy mowia , ze nie pozwalaja grac w pokera bo 'moga miec problemy'.

Jakie sa to problemy ?

Granie w pokera dla sportu jest zakazane?

Skad ktos wie w co ja tam dokladnie gram i jak mi to udowodni ?

Juz nie mowie nawet o granie o jakies pieniadze (ze niby wtedy jest to hazard), chociaz tez nie widze jak nigdy ktos mialby mi udowodnic o co ja sobie z kims gralem. 

Poki co to wyglada na to, ze poker jest nielegalny niczym marihuana, nosz kur.wa, ale debilizm.

Nie zrozumiem jak to jest , ze np ktos moze isc sobie zagrac gdzie chce w Magica , chocby o kase , ale w holdem to juz no-no bo zlo , wiadomo. Geez.

Edytowane przez erix
Odnośnik do komentarza

Dżizas chłopaku... urodziłeś się wczoraj?

W tym kraju wrzucenie zdjęcia na FB z ruletką w tle, czy recenzja aplikacji mobilnej Bet365 to jawne namawianie do hazardu, a ty chcesz z kartami do pubu przyjść i pograć nawet na zapałki?

Nie ma czegoś takiego w Polsce jak poker sportowy.

 

...myślę, że nawet marihuana ma już większe przyzwolenie społeczne i karne, niż poker.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...