Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

jakoś mój zapał do MW2 znacznie opadł.

Po tym trailerze mam tak samo. Nowy Battlefield wymiecie, jeśli chodzi o multi. Doskonałe odgłosy broni, niesamowite walki, kupa pojazdów i zniszczenia. Mimo, że obie gry jeszcze nie wyszły to chyba już wiadomo czego się można po nich spodziewać. Jak dla mnie BF:BC2 > MW2 w aspekcie multi.

Edytowane przez Matt90
Odnośnik do komentarza

Tak pewnie, z przyciskami od Xboxa 360 ;).

Zreszta na pewno robiliby teraz bete akurat PC'a.

 

Jezeli BC2 bedzie posiadac wszelkie lementy jakie wchodza w kazda szanujaca sie obecnie sieciowa strzelanke (w sensie community i do diabla mnogosc opcji multi, a nie sam quickmatch), to tak - dostaniemy Hiciora, w innym wypadku ciekawostke ktora po dluzszym czasie znuzy.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Przyznam szczerze, że zazwyczaj nie kupuję gier w trakcie lub kilka dni po premierze ale czuję tak silne ciśnienie na BF: Bad Company 2, że nie wiem jak dotrwać do tego marca. Przez bliżej nieokreślony czas myślałem nad Modern Warfare 2, jednak gdy dopiero teraz zobaczyłem gameplay BC2- oniemiałem.

Na pewno kupię obie gry, jednak to Battlefielda w tej walce uważam za faworyta.

Odnośnik do komentarza

...nie widze powodu dlaczego na PS3 mialoby byc gorzej. Nic ino sie cieszyc :D

 

Oj Magic, w krainie czarów mieszkasz ? :)

Nikt nie widzi powodu dlaczego Tekken 6 działa o wiele gorzej na PS3 niż na X0, niekt nie widzie powodu dlaczego nowy NeedForSpeed na PS3 zawiera dużo więcej bugów niż na X0... dlaczego Bayoneta wyglada o wiele gorzej na PS3 niz a X0 i tak dalej i tak dalej...

 

Ja nadal nie wierzę w taka grafikę jaką pokazują na filmach... EA jest mitrzem marketingu i ściemniania. Przed kazda gra zapuszczają takie filmy że gra wygląda na hit roku :) a później okazje się być co najwyżej dobra ale i były gorsze przypadki (NFS Undercover).

Po najnowszym NfS, EA trafiło na listę firm, którym nie wolno ufać (tuż obok Ubisoft) więc poczekajmy na premierę, nie gorączkujmy się :)

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

BC 2 będzie takim dużym odpowiednikiem 1943, z dużą ilością dobrych map, commnity itd. itd. to będzie hicior i niech MW 2 się chowa.

 

A skad TY masz takie informacje ?? Wogóle nie będzie podobny do 1943. Nowy BF, moim zdaniem, bedzie dokładnie takie sam jak BF:BC1 tylko z lepszą gradfiką a ilość map będzie na pewno mała bo tak teraz robią, 5 góra.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...