Skocz do zawartości

Ankieta - EP Czytelnikow 2009 - DATA


Która data najbardziej Ci odpowiada ?  

144 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Weekendy:

    • 18.07 - 19.07
      34
    • 25.07 - 26.07
      17
    • 1.08 - 2.08
      24
    • 8.08 - 9.08
      18
    • 22.08 - 23.08
      20
    • 29.08 - 30.08
      29


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałam w poprzedniej ankiecie na zakończenie. Proszę o głosy i wpisywanie NA TEN CZAS chętnych. W marcu ostatnia ankieta dot. ośrodka znajdującego się w woj łódzkim.

 

 

 

Ankieta zakończy się 16stego marca. W tym przypadku, nie patrzymy na posty, liczą się wyniki ankiety. ;]

Weekendu 15.08-16.08 nie zaznaczałam ze względu na święto, a co się z tym wiąże - kiepskie dojazdy.

 

Z góry dzięki za głosy.

Edytowane przez Lain
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
Tak jak pisałam w poprzedniej ankiecie na zakończenie. Proszę o głosy i wpisywanie NA TEN CZAS chętnych. W marcu ostatnia ankieta dot. ośrodka znajdującego się w woj łódzkim.

 

 

 

Ankieta zakończy się 16stego marca. W tym przypadku, nie patrzymy na posty, liczą się wyniki ankiety. ;]

Weekendu 15.08-16.08 nie zaznaczałam ze względu na święto, a co się z tym wiąże - kiepskie dojazdy.

 

Z góry dzięki za głosy.

 

Najtrafniejszy wybór, czyli centrum. Spręzcie się i dawajcie głosy.

 

Pisałam o tym w poprzednim temacie. Fenix odpisał, że jeżeli będzie widział, że zależy nam na EP i jeśli większość zrobimy, to on w to wchodzi. ; )

 

Damy radę , będzie pomoc ze strony zgredów.

 

Pisałam o tym w poprzednim temacie. Fenix odpisał, że jeżeli będzie widział, że zależy nam na EP i jeśli większość zrobimy, to on w to wchodzi. ; )

 

Ps. Lain a kiedy jest sunrise festival ? :P

Odnośnik do komentarza
Ja tylko mam nadzieję, że data EP nie będzie się nakładała na Fun Daya.

 

A kiedy ma być sorry za off topa?

 

BTW. EP musi być, lecz te ankiety raczej nie będą miały żadnego wpływy czy się odbędzie czy nie. Choć nie powiem, EP jest moją najlepsza, oraz najklimatyczniejszą imprezą, nie byłem na żadnej lepszej związanej z taką tematyką (KONSOLE+GRACZE). Pamiętam czasy Piramidy i Szymocic, aż łezka się w oku kręci a to było tyle lat temu PSX FOREVER, klimat las, domki, basen, ognisko, dziadek na estradzie (Tańczący z Deskami) piłka nożna, przeciąganie liny, upadek kolesia twarzą w pupęcie pewnej laski ah pięknie było chcemy tego jeszcze taaaakkkkkkkkkkkk? Sciera słyszysz chcemy ponownie:)

 

AHA KTO MA FOTKI Z EP SZYMOCIC I PIRAMIDY??

Edytowane przez arczibal
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...