Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem tylko jedno. Wczoraj na mapce "skład tharsis" ,między godziną 22-23, pierwsza rozgrywka, zostało mi 4 sekundy abym został celem zamachu i jakiś "Cwaniak" mnie załatwił wyzywając przy tym od kamperów. Wyzywał mnie tylko dlatego, że próbowałem się gdzieś schować żeby mnie nie ubili a on z takim tekstem. Poczułem się urażony jak cholera ;)

Niestety nie pamiętam kto to był.

Odnośnik do komentarza

osz kmać - ze 4 strony tematu natrzaskaliście... ale jak to powiedział POL_Soul:

Widzę, że cały ten King of PoP cup napawa wszystkich niesamowitą wolą walki

 

ja po pierwsze powiem, że bardzo się cieszę, że się spotkaliśmy w tak licznym gronie klanowym - fajnie, że chcieliście zagrać a emocje są wskazane, ale ważne byśmy się szanowali (a dla Królów Popu - i że gramy dla funu :)). Myśmy grali pierwszy z Hooligans w składzie BEZ HEADSETÓW i szło prawie dobrze :D hehe graliśmy aż jeden mecz. Swoją drogą czemu Królów POPu dobrał do pracy z Hooligans jak oni maja 10 razy więcej punktów niż POL, a my najmniej z całej stawki?

 

co do HELLBOYZ - chłopaki tak chcą podnerwić oponenta, ale ogólnie dają radę, więc się ich bardzo nie czepiam. A jak mi ktoś powie że Welna_PL nie rzuca komentarzy to nie uwierzę - teksty w stylu "masz kamperze" są na porządku dziennym. Choć wszem i wobec ogłaszam, że BoDereKochPL z Ułanów to dla mnie mistrz ciętej riposty. Miałem okazję ciupnąć też jego kompana z klanu i okazuje się, że ich tam takich jest więcej ! :D pozdro chłopaki i będę Was szukać online

 

Wiem już co trzeba usprawnić - przede wszystkim więcej graczy - myślę, że 5v5 to minimum (choć miałem na względzie, że nie wszyscy wystawią tylu zawodników, widzę, nawet, że nie wszyscy mogli wystawić trzech, mimo myślę, że 5v5 lepiej odwzorowuje realny poziom danego klanu). Nigdy nie rozpisywać na sobotę (to tylko moja wina - walnąłem się w dacie - przeprasza, wszystkich). Natomoast nadal jestem zdania, że mapka byłaniezła. Chodził o oto, że by nie było sytuacji w której zaraz po respawnie lecimy na siebie, tylko żeby dac pole do popisu taktykom i kombinatorom - duża mapa, mniej ludzi. A do tego HEL.Industries - nie wiem jak u Was, ale u nas było dość klimatycznie - oddział 3ch osób spotyka oddział przeciwnika i zaczyna się zabawa :P )

 

a przy okazji - kto w końcu wygrał KINGS OF POP Cup bo nie mogę podglądnąć jakoś - wczoraj był finał prawda? czy na dziś zaplanowano końcówkę bo kurde nie mogę znaleźć teraz tego eventu (coś to mam skopane z tymi turniejami)

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Finał jest dzis Z3RO vs Essence ale pewnie podobnie jak podczas półfinałów będzie błąd serwerów i nie będzie można dołączyć tak więc zwycięzce turnieju konsola wybierze losowo.

 

A co tego kto z kim grał w turnieju.....zawsze jest tak,że o tym decydują punkty męstwa,w pierwszych rundach klan z największą liczbą punktów gra z tym to co ma najmniej,drugi klan z największą liczbą punktów gra z przedostatnim itp.Tak więc warto mieć sporo pkt bo dzięki temu lepiej jesteś obstawiony w pierwszych rundach.

Odnośnik do komentarza
A co tego kto z kim grał w turnieju.....zawsze jest tak,że o tym decydują punkty męstwa,w pierwszych rundach klan z największą liczbą punktów gra z tym to co ma najmniej,drugi klan z największą liczbą punktów gra z przedostatnim itp.Tak więc warto mieć sporo pkt bo dzięki temu lepiej jesteś obstawiony w pierwszych rundach.

 

aaaaaaaaa to ja nie widziałem - wiedza przychodzi z doświadczeniem...

 

a tak przy okazji - wpadł mi pewien pomysł. Widzę, że mecze kiedy gramy wymieszani (ot wspólna gra kilku klanów) są u nas bardzo popularne (typowy przykład to serwery zakładane przez klanowiczów gdzie ląduje nas spokojnie 24 chłopa a reszta ma world is full). W związku z tym proponuję zorganizować globalny sparing, ot for fun, gdzie wymieszamy się składami, np.:

 

ISA

HELLBOYZ

Z3RO

KINGS OF POP

 

HELGHAST

POL

ESSENCE

UŁANI PL

 

Myślę, że wtedy można spokojnie odpalić można serwer na 32 graczy, po 16osób czyli po 5 mniej więcej na klan. Myślę, że event mógłby być ciekawy, klany w jednym teamie podzieliłyby się zadaniowo (np. ja zgłaszam KINGS OF POP do szerzenia chaosu wśród szeregów przeciwnika i swoich - tak tak dla zmyłki również strzelamy do siebie :D ). Fajny pomysł również wtedy na podział ról na samej mapie (Wy obstawiacie ten punkt S&D, a my drugi, itp.) Albo podzielić się, że w jednym klanie będzie więcej medyków, a drugi zajmie się respawnami - nosz możliwości tutaj jest multum!!! Odpalilibyśmy serwer z hasłem - wszystkie tryby, wszystkie mapy, bez bazook, granatników, pytanie tylko co z FF.

 

Co myślicie o czymś takim? Uważam, że fun byłby jak jasna cholera, trochę się już poznaliśmy więc mniej więcej jesteśmy w stanie się spiknąć na taką wspólną grę. Obrać możemy sobie jakiś dzień koło 22.00 (byłbym bardzo wdzięczny za taką godzinę, wcześniej usypiam dziecko, jem coś itp. itd)

 

I teraz pytanie od Waszego animatora kultury: ŁOT DU JU FINK ???

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
A co tego kto z kim grał w turnieju.....zawsze jest tak,że o tym decydują punkty męstwa,w pierwszych rundach klan z największą liczbą punktów gra z tym to co ma najmniej,drugi klan z największą liczbą punktów gra z przedostatnim itp.Tak więc warto mieć sporo pkt bo dzięki temu lepiej jesteś obstawiony w pierwszych rundach.

 

aaaaaaaaa to ja nie widziałem - wiedza przychodzi z doświadczeniem...

 

a tak przy okazji - wpadł mi pewien pomysł. Widzę, że mecze kiedy gramy wymieszani (ot wspólna gra kilku klanów) są u nas bardzo popularne (typowy przykład to serwery zakładane przez klanowiczów gdzie ląduje nas spokojnie 24 chłopa a reszta ma world is full). W związku z tym proponuję zorganizować globalny sparing, ot for fun, gdzie wymieszamy się składami, np.:

 

ISA

HELLBOYZ

Z3RO

KINGS OF POP

 

HELGHAST

POL

ESSENCE

UŁANI PL

 

Myślę, że wtedy można spokojnie odpalić można serwer na 32 graczy, po 16osób czyli po 5 mniej więcej na klan. Myślę, że event mógłby być ciekawy, klany w jednym teamie podzieliłyby się zadaniowo (np. ja zgłaszam KINGS OF POP do szerzenia chaosu wśród szeregów przeciwnika i swoich - tak tak dla zmyłki również strzelamy do siebie :D ). Fajny pomysł również wtedy na podział ról na samej mapie (Wy obstawiacie ten punkt S&D, a my drugi, itp.) Albo podzielić się, że w jednym klanie będzie więcej medyków, a drugi zajmie się respawnami - nosz możliwości tutaj jest multum!!! Odpalilibyśmy serwer z hasłem - wszystkie tryby, wszystkie mapy, bez bazook, granatników, pytanie tylko co z FF.

 

Co myślicie o czymś takim? Uważam, że fun byłby jak jasna cholera, trochę się już poznaliśmy więc mniej więcej jesteśmy w stanie się spiknąć na taką wspólną grę. Obrać możemy sobie jakiś dzień koło 22.00 (byłbym bardzo wdzięczny za taką godzinę, wcześniej usypiam dziecko, jem coś itp. itd)

 

I teraz pytanie od Waszego animatora kultury: ŁOT DU JU FINK ???

 

Polać Mu :piwo: dobrze prawi :D Ja info do chłopaków zaraz po 14:30 pośle i się spikniemy co do nazwy serwera i hasła.

PS.

Zapraszam na TURNIEJ ULANOW PL 04-04-2009 o 21:15.

 

Odnośnik do komentarza

na bank się wstawimy :) serwer na hasło i nasze 6 klanów ,podział na isa i helgastów też mi pasuje,jest wyrównanie.

 

FF zdecydowanie ON. Będzie nas 32 to chaos i tak czy siak będzie więc lepiej trochę go ostudzić tym,że bezkarnie nie będzie można strzelać we wszystko co się rusza :P

Odnośnik do komentarza

Od 3 tygodni sukcesywnie wspinałem się w hierarchi najlepszych graczy zeszłego tygodnia aż z dniem dzisiejszym uplasowałem się w 1%. Co cieszy mnie nad wyraz bo w końcu będę mógł sobie odpuścić maniaczenie tuż po pracy w k2, przypominając sobie o żonie tylko w porze obiadowej ;P

Multi wymasterowane, więc w końcu mogę wrócić do singla :D

 

Odnośnik do komentarza
@Soul a jak żona na takie Twoje zachowanie? Musiałeś fanty kupić czy konsultacja słowna wystarczyła ? :D swoją drogą gratuluję 1% !

 

To była kwestia odpowiedniej miediacji słownej, gdzie z braku poważniejszych argumentów zazwyczaj wystarczało rzucenie hasła: "Wolisz żebym grał, czy szlajał się po barach?" - po krótkiej chwili ona włączała laptopa (wszak po to go dostała na gwiazdkę, żeby ze mnie zeszła podczas "sesji" :P ), a ja wracałem do gry... Cieżkie jest życie dorosłego gracza, ale wykorzystuje jeszcze ta chwilę swobody, że nie mam dzieci, co z racji jej rosnącego instyktu macierzyńskiego zapowiada się, że już nie długo się tą 'wolnością' nacieszę :lol:

Odnośnik do komentarza

Ale Soul parę razy pisałem Ci wiadomość na PSN to kilka razy zdarzyło mi się,że odpisała mi Twoja żona , tak więc twoja druga połowa ma jakiś tam kontakt z konsolą(choć nie wiem co na niej robi).Przypominam Soul byś nie zapominał o klanówkach,w kwietniu rusza liga :P

Odnośnik do komentarza
Ale Soul parę razy pisałem Ci wiadomość na PSN to kilka razy zdarzyło mi się,że odpisała mi Twoja żona , tak więc twoja druga połowa ma jakiś tam kontakt z konsolą(choć nie wiem co na niej robi).Przypominam Soul byś nie zapominał o klanówkach,w kwietniu rusza liga :P

 

Sir, YES SIR! Będę się stawiał regularnie. Ostatnio lekko pokpiłem sprawę bo w głowie miałem tylko chęć wplasowania się do 1%. Ale teraz jestem wolny od zmartwień i mogę skupić się na tym co najważniejsze - grze online z moim kofanym klanem :wub:

 

Klaudia ma dostęp do konsolki i włącza ją na mój sygnał: 'włącz rano konsolę co mi się dolądnie plik/demko, naładuj pada etc.

Odnośnik do komentarza
ale wykorzystuje jeszcze ta chwilę swobody, że nie mam dzieci, co z racji jej rosnącego instyktu macierzyńskiego zapowiada się, że już nie długo się tą 'wolnością' nacieszę :lol:

 

Soul - spoko spoko, dasz radę. Ja mam już prawie 8-mio miesięczną córę i nieraz grałem jak ona spała mi na ręką (tylko odpowiednio ją trzeba ułożyć na przedramieniu bo inaczej przy żywiołowej grze się zsunie i będzie niefajnie - budzone ze snu dziecko = złe dziecko = przekichana nocka. Teraz jest trochę mniej ciekawie bo młodej rosną zęby i jakiś agresor się jej włączył (więc czasami muszę odejść od konsoli w nocy) ale ogólnie jeśli dobrze to wszystko zorganizujesz to dasz radę (nie mówiąc o tym, że jak żona była w szpitalu na porodówce to ja miałem ustawowy urlop od pracy i grałem prawie non stop - to był mój najlepszy okres na Battlefield: Bad Company)

 

ale żeby nie było, że pełny offtop - Ficuś - wiadomo już kiedy rusza liga? bo coś tam pitolą, że jak liga COD się skończy, ale ja nie mam zielonego pojęcia kiedy to nastąpi....

Odnośnik do komentarza
(nie mówiąc o tym, że jak żona była w szpitalu na porodówce to ja miałem ustawowy urlop od pracy i grałem prawie non stop - to był mój najlepszy okres na Battlefield: Bad Company)

 

ale żeby nie było, że pełny offtop - Ficuś - wiadomo już kiedy rusza liga? bo coś tam pitolą, że jak liga COD się skończy, ale ja nie mam zielonego pojęcia kiedy to nastąpi....

 

Jak moja rodziła to prawie skonczyłem Motorstorma 2 (5 wyscigów mi zostało) hehe

 

 

Trzeba by zorganizować jakiś turniej dla młodych tatusiów, z dodatkowymi utrudnieniami jak np płacz dziecka w hs-ach hehe

 

PS. próbowałeś mrożonych gryzaków uśmieżających ból ?? :)

 

 

A co do końca ligi COD4 to wczoraj chyba mieli ostatni mecz (nie jestem pewien). Z tego co wiem to nawet regulamin nie jest jeszcze do końca uformowany. Myslę że przy dobrych wiatrach w 1 połowie kwietnia ruszy liga KZ2

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Trzeba by zorganizować jakiś turniej dla młodych tatusiów, z dodatkowymi utrudnieniami jak np płacz dziecka w hs-ach hehe

PS. próbowałeś mrożonych gryzaków uśmieżających ból ?? :)

 

hehe - już raz śpiewałem do hs-a to tylko [K_oP]madaxaa się kapnął że dziecko usypiam :D co do gryzaków - próbowałem, ale w nocy gryzaka nie ma cały czas w buzi, więc w nocy nie ma litości... a turniej dobra sprawa, ale pewnie tylko trzech na krzyć by się zebrało bo my tu na tym forum stare, zdziadziałe kopy jesteśmy :P

 

co do ligii - regulamin czytałem i nawet sensownie to wygląda, będzie dobrze 8)

Odnośnik do komentarza

Welna - ale po co runda rewanżowa? Czy w piłce nożnej w Lidze Mistrzów masz ligę rewanżową? Czy w lidze koszykówki masz ligę rewanżową? Nie ma czegoś takiego - jedna runda (sezon), jeden zwycięzca.

 

No chyba, że w np. proponujesz grać dwa mecze od ręki pod rząd, ale to chyba nie do dogrania jest....

Odnośnik do komentarza
ISA

HELLBOYZ

Z3RO

KINGS OF POP

 

HELGHAST

POL

ESSENCE

UŁANI PL

 

 

Co myślicie o czymś takim? Uważam, że fun byłby jak jasna cholera, trochę się już poznaliśmy więc mniej więcej jesteśmy w stanie się spiknąć na taką wspólną grę. Obrać możemy sobie jakiś dzień koło 22.00 (byłbym bardzo wdzięczny za taką godzinę, wcześniej usypiam dziecko, jem coś itp. itd)

 

I teraz pytanie od Waszego animatora kultury: ŁOT DU JU FINK ???

 

Swietny pomysl, tylko fajna bylaby godzina 23:00+. Ostatnio nie moglismy wystawic 3 graczy na 22:00 :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...