Skocz do zawartości

The Expendables Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Sylvester Stallone wciąż pracuje nad "The Expendables", lecz nie przeszkadza mu to już przygotowywać się do "Rambo V", którego realizacja został ogłoszona w ubiegłym roku. Dla fanów Stallone'a, którzy lubią konkretną demolkę, mamy jednak niezbyt dobrą wiadomość: Nie można wykluczyć, że oba filmy otrzymają kategorię wiekową PG-13.

 

Avi Lerner, producent "The Expendables", ujawnił, że powstają dwie wersje filmu jedna pod kategorię wiekową R, druga pod PG-13. Obie zostaną przetestowane i na podstawie wyników studio zdecyduje, która wersja zostanie wprowadzona do kin. Zdaniem Lernera bardziej prawdopodobne jest, że będzie to wersja łagodniejsza.

 

Powodem takiej decyzji mogą być wyniki "John Rambo", które przez sporą dawkę dość brutalnych scen akcji uzyskało kategorię R. Jak mówi Lerner, przez ten fakt czwarty "Rambo" zarobiło o połowę mniej pieniędzy niż mogło. Dlatego też nie tylko "The Expendables" mogą być łagodniejsi, ale również "Rambo V". Producent poszedł tak daleko, że zapewnił wręcz dziennikarzy, iż w piątej części nie zobaczymy aż tak brutalnych scen w ostatnim filmie.

 

ja_(pipi)e.jpg

Odnośnik do komentarza

Ale zrozumiałeś co napisałem tak? W poprzednich częściach Rambo nie było krwi i flaków i były niebo lepsze od czesci 4. Inny przykład? Punisher. Sie bałem, że film nie bedzie brutalny, był brutalny, ale niesty tak beznadziejny i głupi, że się w pale nie mieści. Wniosek z tego taki, że nie potrzeba wcale krwi i flakow, żeby zrobić dobry film, a kto myli inaczej ten wał.

 

Co oni tam będą robić jak nie będzie przemocy?

Sęk w tym jak pokazana jest przemoc, a nie czy w ogole. Tryskająca krew, odpadające czesci ciała w Rambo? WTF? To film akcji, a nie jakieś gore.

 

 

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

No ja dobrze o tym wiem, taki Batman Dark Knight pokazał jak bez flaków zrobić dobry, trochę mroczny film. Ale skoro już w Rambo 4 była rzeźnia to jej brak w Rambo 5 będzie kijowy trochę. Choć możliwe, że sam film będzie w porządku.

A co do Expendables to taki temat aż prosi się o trochę gore, nie mówię tu o cysternach krwi i kontenerach flaków, kategoria PG-13 może zabić ten film.

Odnośnik do komentarza

i zabije. Ja nie chce krwi i flakow w np. Zabojcze Broni ale w filmie wojennym owszem. Granat ma siac spustoszenie, wyrywac konczyny, ostra aminicja ma ranic ludzi a ci maja krwawic bo tak wyglada naprawdę. No i Rambo 4 jest zdecydowanie lepszy od trojki i troche lepszy od dwojki. Jedynka poza zasiegiem.

Juz se wyobrazam jak ci mega twardzi najemnicy strzelaja pistoletami na kulki, po postrzalach leci dymek zamiast krwi i zamiast meskiego Motherfucker, fuck you bedzie you bastard, damn..........

Odnośnik do komentarza

poprzednie części rambo były lepsze bo to była inna epoka, tak jak w terminatorze, tak jak w Rocky. dziś są inne wymagania. Ktoś miał wizje z krwią i super realistycznymi scenami gdzie ciała rozpadają sie na kawałeczki. Fajnie to wyglądało, to były super efekty specjalne. Ale filmowi nie pomogły, nie zarobił tyle szmalu i co teraz? Ktoś szuka innego wyjścia, obniżyć kategorie wiekową to może pomoże, ale pod warunkiem że film będzie naprawdę dobry.

 

Za szybko tracicie nadzieje. Rocky Balboa był smutnym filmem a jednak podobał się ludziom. Rambo też może taki być. Trzeba poczekać. Nie napisałem że sceny brutalne były złe, kuźwa były zayebiste :) człowiek chciałby wejść do menu DVD i zobaczyć materiały usunięte :) tyle że filmowi nie pomogły. Fabuła pod koniec sprowadziła Johna Rambo do domu.... i co dalej?

Odnośnik do komentarza

nie wiem. Seria idealnie sie zakonczyla. Nie wiem jak Sly chce to dalej ciagnac.

A Pg13 to przeciez nie tylko brak krwi. To cala masa glupot i dziecinada, ktora idealnie pasuje do Transformerow, ale nie do filmow z wojna w tle, czy po prostu meskich filmow sensacyjnych. Wezmy np. nowa Szklana Pulapke. Pierwsza z pg13 i co dostalismy?. Super informatyka, beznadziejnego pseudo smiesznego przydupasa Maklejna, miekkiego złego, tone przegietych i absurdalnych akcji zeby tylko dzieci sie cieszyly. Niech jeszcze obniza kategorie do PG1 - dla płodow. W strasznych czasach zyjemy. Jak dobrze, ze jeszcze żyją tacy tworcy jak Mann...

Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...