Skocz do zawartości

Zelda: Spirit Tracks


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bym się wstrzymał z opiniami... Gram już kilkanaście godzin i powiem wam że powoli zaczyna mnie nudzić i przerażać styl tej gry, skończę ją dla zasady ale nie wiem czy kupię oryginał, nie jestem pewny czy gra zasługuje na swoją cenę!!! Jak dla mnie to średniak jedynie mocne 3+ (na 6) wielka szkoda, lekkie rozczarowanie po długim wyczekiwaniu i całej nocy walki z AP taka lipa :(

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie videoreckę na GT... Jezus, jaka ta gra jest piękna! Jej styl graficzny mnie rozwala! Najładniejsza gra na DS'a, to jest pewne. Muzyczka też wymiata, jak w Phantom Hourglass. O ile tamtą część przerwałem w połowie gry bo po prostu mnie znużyła, tak tutaj jak widzę kolejkę sunącą po torach to od razu przypominają mi się czasy dzieciństwa... Uwielbiam pędzącą kolejkę. I ta podwodna eksploracja xD.

 

Zauważyłem także, że pojawiła się masa różnych nowych rozwiązań w gameplayu, a to jakiś latające śmigiełko, a to kamera zmienia ujęcia... :D

 

Z tym że za grę wezmę się dopiero jak kupię sobie Lite'a (kiedy nie wiem), bo muszę mieć ten lepszy ekran by doświadczyć gry w pełni, na Classicu pewnie Link traci wiele ze swego uroku.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Z tym że za grę wezmę się dopiero jak kupię sobie Lite'a (kiedy nie wiem), bo muszę mieć ten lepszy ekran by doświadczyć gry w pełni, na Classicu pewnie Link traci wiele ze swego uroku.

 

E tam mam i lite-a i Classica i nie widzę specjalnej różnicy! może już ślepy jestem :D natomiast na DSi owszem widać kilka dodatkowych detali w każdej scenie :) fajna sprawa, poza tym nie jestem pewien czy gra nie dostaje na DSi dodatkowego powera? tak jakoś lepiej i płynniej wyglądała nie wspominając już że przeciwnicy jakoś mniej chaotycznie zasuwali po ekranie... ale żeby być pewnym że to nie moja wyobraźnia jeszcze ktoś musi zweryfikować

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...