Skocz do zawartości

Fullmetal Alchemist


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hela, wszystko zależy od punktu widzenia. Remake to remake, powinni imo lecieć do przodu od nowa tymbardziej, że i tak w kilku wspolnych dla mangi i starego anime momentach wydarzenia nieco się od siebie różnią (np.

w mandze Scar zabija Nine i Tuckera, a w starym anime samą Ninę

).

 

No bo jak nie zamierzaja tego robić od nowa to co? Będą walić same fillery do momentu w którym fabuła się rozeszła? Ja wiem, że ten filler był ok - szybki, efektowny, przystępny, ale to w dalszym ciągu zapychacz.

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza

Pewnie, wujek mojego znajomego pracuje w BONES, to się wie co nie co. ;)

 

Tak serio, to tej mangi nie czytam, ale nie przeżywajcie, że nie puścili dokładnie tego samego co w mandze z początku jest (jeśli w połowie, albo pod koniec tak zrobią to rzeczywiście możecie rzucić WTF?!).

Jeżeli studio miało podczas produkcji materiału dajmy na to do 44 odcinka, to przecież muszą wyciągnąć standard 50-52 odcinków, żeby to puścili bez problemów w TV, stąd kilka zapychaczy.

Odnośnik do komentarza

Mi w sumie rybka czy zamierzają dalej iść zgodnie z mangą czy przedstawiać swoje pomysły, byleby było ciekawie a nie "zieeeew", nie uśmiecha imo mi się czekać na odc w którym od daaawna wiem że A zabije B, a C okaże się być s(pipi)ielem.

Odnośnik do komentarza
Fajnie, że tak dokładnie od samego początku trzymają się fabuły mangi.
Oglądałeś coś innego niż wszyscy?

 

Ja wiem, że ten filler był ok - szybki, efektowny, przystępny, ale to w dalszym ciągu zapychacz.
Zapychacz to nie jest, raczej wprowadzenie, dzięki któremu ludzie nie znający serii zostali zapoznani z większością głównych postaci, a starzy wyjadacze się nie nudzili.

 

Odnośnik do komentarza

Drugi epek bardzo ciekawy - rzuca światło na kwestię niedopowiedziane o alchemii, dodaje parę nowych scen, czyli nie jest totalną kopiom. No i zdecydowanie przyspiesza tempo - nie będziemy się męczyć pół sezonu oglądając powtórki.

 

I bawi mnie że nazywacie pierwszy odcinek filerem - nawyki z Naruto i Wybielacza? - to że anime obrało sobie inną metodę przedstawiania historii świadczy tylko o zdrowym podejściu do sprawy, a nie odtwórczym powielaniu tego co każdy może przeczytać.

Odnośnik do komentarza
I bawi mnie że nazywacie pierwszy odcinek filerem - nawyki z Naruto i Wybielacza? - to że anime obrało sobie inną metodę przedstawiania historii świadczy tylko o zdrowym podejściu do sprawy, a nie odtwórczym powielaniu tego co każdy może przeczytać.

A nie zauważyłeś czego tu (prawie) wszyscy chcieli w temacie ? :P.

Osobiście mi to rybka, pierwowzoru nie oglądałem (chociaż chciałem), a mangę pani Arukawy czytam z wypiekami na twarzy, więc taki świerzak mi się podoba :P.

Odnośnik do komentarza
Coz, za pozno, moglem tego nie pisac. Pierwsza serie FMA ogladalem ladnych pare lat temu, ale ta nowa wydaje mi sie mroczniejsza.

 

Nowe odcinki pojawiaja sie w niedziele popoludniu ?

No i bardzo dobrze, mam nadzieję, że klimatem przerośnie początkowe odcinki pierwszej serii. A co do 2 epa to podobał mi się, akcja zaczyna się zawiązywać i robi się coraz ciekawiej :)

Ps. Czy tylko mnie drażni to, że wszystkie pomieszczenia w tym anime są takie wielkie i sterylne? :/

Odnośnik do komentarza

Eeee ja jestem zupełnie zielona w temacie anime ale na programie Hyper którego już niestety nie mam (nawet niewiem czy jeszcze jest ten program) oglądałam kiedyś właśnie Fullmetal alchemist i mi bardzo podszedł, ale niestety nie wszytkie odcinki, dlatego chciałabym się dowiedzieć jak legalnie można zdobyć lub obejrzeć ten serial no i gdzie można zobaczyć najnowsze odcinki bo też myslałam że ten serial się już skończył a jak już wspomiałam wcześniej temat anieme jest mi dosc nieznany co próbuje nadrobić w wolnej chwili

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...