Skocz do zawartości

Resonance of Fate


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie jestem też na tak, szczególnie podobają mi się postacie, są w bardzo japońskim ale i poważnym stylu, znaczna zmiana względem ostatnich pozycji Tri-Ace(vide Infinite Undiscovery). Licze zeby fabuła miała w sobie to "coś" co powoduje że chce się grać w takie jRPG'i. Teraz trzeba poczekać na jakiś gameplay z prawdziwego zdarzenia który nami pozamiata ^_^

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
O kuźwa - silny konkurent dla FFXIII moze z tego być. System walki zapowiada się fenomenalnie - SO na mega dopalaczu, no i to Tri-Ace, a oni nie zwykli pieprzyć swoich gier.

 

To dosc odwazna teza w kontekscie ich ostatniej tworczosci gdzie od czasu Silmerii nie zrobili nic powyzej sredniaka.

 

Jedyna nadzieja , ze to nadzor z SE na nich wymuszal pewne rozwiazania i ze w Sedze bedzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze - to Twoja ocena :) .

Po drugie - nigdy nie sugeruj się recenzjami rpgów w serwisach typu ign, gamespot itd. Zazwyczaj są one wystawiane po bardzo powierzchownym sprawdzeniu gry i np wątpię aby wielu recenzentów wymaksowało daną grę.

 

Biję tutaj do Infinite Undiscovery, które zebrało nieprzychylne recenzje - i faktycznie pierwsza płyta jest średnia, ale druga jest już znacznie lepsza. Ponadto różnego rodzaju questy, sekrety, Seraphic Gate, czy też nawet sam achievement 'Compulsive' dla rpgowego huntera - te elementy w moich oczach podwyższają ocenę. Dalej - grajac w tą grę czułem się jakbym grał w rpg z PS2 (w pozytywnym tego zwrotu znaczeniu).

 

Teraz SO4 - lol ludzie narzekają na dialogi i fabułę, podczas gdy w SO liczy się system, eksploracja, zbieranie i tworzenie itemów. SO3 też miało drętwą fabułę a była świetną grą.

 

 

 

Teraz to End of Eternity może konkretnie zamieszać. Zauważcie, ze to nie Square to wydaje - kto wie, może obawiają się konkurencji dla swojego FFXIII;].

Odnośnik do komentarza

To co pokazali daje radę, że aż miło. Jedyne czego się obawiam to scenariusz. Niestety SO3 i VP:Silmeria to jak dla mnie nędza pod tym względem :( (nie wiem jak IU) i za nic w moich oczach nie ratuje je świetny gameplay. Na szczęście w przypadku fabuły End of Eternity, choć może nie wydaje się na razie zbyt oryginalna, tak po trailerze i info mam wrażenie, że Tri-Ace bardzo poważnie do niej podchodzą. Może coś z tego wyjdzie ;)

Edytowane przez Belcoot
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu ale od początku, od pierwszych zapowiedzi jakoś nie kręciła mnie ta gra. Nie wiem z czego wynika to negatywne nastawienia - do tej pory grałem w dwie części SO i VP2 z gier tego studia, i mam jak najlepsze wspomnienia z rozgrywki ale RoF/EoE nie rozpala mojej wyobraźni.

Fakt faktem, że system walki pokazany w trailerze wygląda nader smakowicie (nie licząc brzydkiego HUD'a) ale czy to wystarczy? Nie nastawiam się na porywającą historię i wybitnie skonstruowane postacie ale czy to właśnie nie powinno być podwaliną dobrego RPG'a?

 

Poczekam jeszcze, może mnie zaskoczą. Na razie podtrzymuje mojej negatywne wrażenia.

Odnośnik do komentarza

Nie kazda gra ma prawo sie spodobac ledwie na "plaszczyznie", zwlaszcza jezeli mowimy tu o Jrpg'ach.

Widac ze ten tytul bedzie (jak na gatunek) nowy i specyficzny (i to jak sic !).

Mi sie tam podoba, chociaz i ja czuje brak "czegos", tez mnie jakos odpycha ta szarosc na pokazanych sceneriach.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Eksploracja miasta :

 

Mam zbyt leciwego kompa by móc to dokładnie obejrzeć w tej chwili, ale to co widzę (pokaz slajdów) daje radę! Cholera, jest na co czekać. Design tego miasta mi się bardzo podoba, do tego muzyka wydaje się naprawdę dobra. Jeśli też dobrze widzę, to pory dnia się zmieniają. 

 

 

Tri-Ace, błagam, nie zepsujcie tego! Droga Sego - proszę, trzymaj pieczę nad tymi bałwanami.  

Odnośnik do komentarza

Po tym filmiku z miastem pierwsze co na myśl mi przyszło? Valkyrie Profile 2 i miasta w tej grze lol...Ale muszę przyznać, grafika fajna i taka forma eksploracji bardzo mi odpowiada :) ehh tylko kiedy to wyjdzie, ehh to czekanie na rpg na ps3 jest już nudne, każdego dnia wychodzi jakiś fps, a rpg to raz na święta >.>

Odnośnik do komentarza
Po tym filmiku z miastem pierwsze co na myśl mi przyszło? Valkyrie Profile 2 i miasta w tej grze lol...Ale muszę przyznać, grafika fajna i taka forma eksploracji bardzo mi odpowiada :) ehh tylko kiedy to wyjdzie, ehh to czekanie na rpg na ps3 jest już nudne, każdego dnia wychodzi jakiś fps, a rpg to raz na święta >.>

 

Hehe jak to zobaczalem to tez stwierdzilem , ze wyglada jak VP :)

Odnośnik do komentarza
Eksploracja miasta :

 

Mam zbyt leciwego kompa by móc to dokładnie obejrzeć w tej chwili, ale to co widzę (pokaz slajdów) daje radę! Cholera, jest na co czekać. Design tego miasta mi się bardzo podoba, do tego muzyka wydaje się naprawdę dobra. Jeśli też dobrze widzę, to pory dnia się zmieniają. 

 

 

Tri-Ace, błagam, nie zepsujcie tego! Droga Sego - proszę, trzymaj pieczę nad tymi bałwanami.  

kurcze ale cudo się zapowiada,system walki z trailerów wydaje się bardzo ciekawy do tego z powyższego filmiku bije świetny klimat i piękna muzyka.Do tego eksploracja miast w stylu VP2 i już moim oku kręci się nostalgiczna łza.DAWAĆ MI TO

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...