Skocz do zawartości

Resonance of Fate


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Heh, bardzo fajnei to wyglada, tylko mylicie pojecia.

 

KWestia poruszona w temcie o FF13 to byla implementacja zmiany wygladau postaci wzgledem noszonego armora. Tutaj nie ma nic takiego. To co jest tutaj pozwala jedynie na zmiane outfitu, co zreszta zdarza sie czesto w grach od Tri Ace.

 

Oczywiscie jest to swietna sprawa, bo mozna sie pobawic, niemniej jednak to zupelnie osobna kwestia.

 

Inny jest tez troche design postaci, mozna zaobserwowac ze ich ubior sklada sie z osobnych 'czesci'. Tors, nogi, buty etc. Ale nie powiem, fajnie by bylo dostac cos takiego w FF ;) Oby tylko nei skonczylo jako DLC lol...

 

Drugi filmik strasznie nudny, ale pierwszy rewelacja. Przy czym moja uwage bardziej przyciagnela swietnie wygladajaca customizacja broni niz ubioru postaci ;]

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Gra zapowiada się ciekawie, pomimo lekkiej mangowości postaci (w końcu to jRPG) design jest na tyle wyważony (nie cukierkowo infantylny ale też nie przesadnie mroczny), że mnie pociąga tym bardziej, że lubię steampunk. Jeśli gra będzie miała dobrą fabułę to kupię, bo dawno nie grałem w jRPG a to wygląda na coś świeżego. Mogliby tylko zostawić oryginalne ścieżki dialogowe i dodać same napisy, bo nie lubię angielskiego dubbingu ;)

Edytowane przez Antares
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

No więc ja mam mieszanu uczucia po demie.System walki wydaje się fajny skoki i serie z broni jak w Matrixie ale jak za 3 razem przechodziłem demo na Normal level 2 cokolwiek to oznacza było to troche nudne:/ w demie żadnych spoilerów nie ma chyba że ktoś umie japoński ale i tak obczaimy tylko jedna szybka scene w demie a tak pozatym cały czas walki i jeden marny boss.Muzyka taka sobie jeśli chodzi o grafike to FF13 to to nie jest :)

Odnośnik do komentarza

Strasznie mi się podoba system walki. Nie wiem czemu ale na easy nie można wykonywac zwykłych ataków tylko najpierw trzeba kwadratem biec i wtedy atakować. Teraz spróbuje Wam troche przetłumaczyć tutorial. Przytrzymujać X łądujecie broń(jedno okrążenie to jedno załadowanie) jak załądujecie to wystarczy jeszcze raz X wcisnąć by zaatakować.L1 i R1 możecie zmieniać postać która będzie wykonywała ruch. NA polu gdzie jest imie hp i lv jest taki niebisko-zielony pasek, on pokazuje ile możecie się ruszyc(takie ap). Damage jest podzielony na 2 rodzaje. Direct damage i scratch damage. Direct zabiera hp odrazu a scratch damage może się z czasem odnowić, ale jeśli zanim się odnowi dostaniecie directa to zabiera wiecej(czyli np dostałeś 50 scratcha i potem dostaniesz 10 directa to zabierze to łacznie 60 hp, tak jest pokazane w tutorialu) direct jest oznaczony czerwonym kolorem a scratch niebieskim. To jaki rodzaj damagu zadacie zależy też od broni. Directy zadają hand guny i granaty a scratche machine guny. L2 zmienia się broń u postaci a selectem naboje itp. kwadratem chyba wszyscy wiedzą co się robi, podobnie z resonance attack(to z trójkątem). Treaz hp przeciwników. Przeciwnik oprócz głównego hp ma też hp częśći. Widac np wokół bossa takie zielone paski energii. Atakując np z boku zadajemy damage właśnie tym bocznym częściom(z góry jest to randomowe). Mam nadzieje, że sie to przyda bo dzięki temu na normalu można używac jakiejś strategii(nawet trzeba). Jak coś jeszcze trzeba napisac to piszcie postaram się w maire możliwości napisać.

Odnośnik do komentarza

Killabien, mam jedno pytanie. Kiedy wybieramy kierunek w którym ma się udać postać, to czasem linie między naszymi postaciami się przecinają. Widać wtedy świecący punkt na przecięciu linii. Nie zauważyłem jakieś znaczącej zmiany podczas takiej akcji. Czy daje to jakieś bonusy podczas walki? Z góry dziękuję.

Edytowane przez -Sora-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.