Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Mają już być dostępne w całej Polsce - tam gdzie rzucono pierwszy numer nie było problemu z dostępnością, gościu z gildii rzucił w sumie na allegro 20 sztuk, które znalazł u siebie w salonikach prasowych i to jakieś 10 dni po pierwszym rzucie na rynek.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W prenumeracie nic nie oszczędzasz. Ale jak już zamówiłeś, to warto trzymać i tak można w każdej chwili zrezygnować.

 

Wieść niesie, że od drugiego numeru dystrybucja ma być już normalna, ale to się dopiero okaże w praktyce :P Na razie zainteresowanie zdaje się być spore, pewnie masa ludzi weszła w prenumeraty i to jest mocny argument, że wydawnictwo pociągnie całą kolekcję.

Odnośnik do komentarza

Okej dotarl do mnie pierwszy numer z lublina ;D Swietne wydanie. Cena super. Normalnie takie albumy po 70 zl minimum, a tu 4 dyszki tylko.

 

I zamowilem prenumerate, mimo ze ma byc komiks wszedzie to nie chce na to polowac, kij wie co bedzie. No i na 2 i 3 numerze oszedza sie, bo paczka kosztuje 39,9 zamiast 70 :) Potem standardowo co miesiac 79,9.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zajrzałem na forum gildii... c*uj, znowu to samo, tam gdzie był pierwszy numer, tam można kupić dzisiaj drugi, a w innych miastach jak nie było tak nie ma. Jakaś (pipi)a parodia.

 

Oczywiście na Allegro już leżą :confused:

 

Żeby jeszcze prenumeratę można było zamówić jak na XXI wiek przystało, przez neta, a nie telefonicznie - jak zwierzę ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

no siema chłopaki, dzisiaj środa czyli dzień oczekiwany jak zawsze przez wszystkich komiksomaniaków z wypiekami na twarzy. co wy podnieśliście dzisiaj z półki w waszym lokalnym rapidshopie?

 

age of apocalypse 07

 

 

detail.jpg

 

 

amazing spider-man 693

 

 

detail.jpg

 

 

avengers academy 36

 

 

detail.jpg

 

 

dark avengers 180

 

 

detail.jpg

 

 

deadpool 60

 

 

detail.jpg

 

 

defenders 10

 

 

detail.jpg

 

 

first x-men 02

 

 

detail.jpg

 

 

hawkeye 02

 

 

detail.jpg

 

 

invincible iron man 524

 

 

detail.jpg

 

 

the might thor 19

 

 

detail.jpg

 

 

punisher 15

 

 

detail.jpg

 

 

venom 24

 

 

detail.jpg

 

 

x-factor 243

 

 

detail.jpg

 

 

a może ultimate spider-man 14

 

 

detail.jpg

 

 

?

 

ukazały się okładki do trzech pierwszych numerów szykowanego w ramach inicjatywy MARVEL NOW! "avengers" od tria hickman/opena/white. jonathan hickman to jeden z najbardziej utalentowanych scenarzystów piszących obecnie dla marvela - gość sprawił, że nie czułem się zażenowany (no może trochę mniej zażenowany) czytając komiksy o fantastycznej czwórce, a panowie opena & white są odpowiedzialni za kreskę w jednym z najlepszych komiksów o superbohaterach wrzechczasów ("uncanny x-force"). spokojna głowa - okładki nie są ich autorstwa - środek będzie wyglądał pierwsza klasa. w lewym górnym rogu widzę chyba cannonballa (albo to sentry?) więc wygląda na to, że po "Avengers Vs X-Men" w 18-osobowym rosterze zobaczymy znacznie więcej mutantów

 

2573398-avengers.jpg

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

(pipi), muszę PORZĄDNIE zabrać się za starsze komiksy bo w ciemnej (pipi)e jestem. Green Lantern zatrzymałem się na "Brightest Day" (marne popłuczyny po "Blackest NIght"), w Batmanie nawet Battle for the Cowl nie ruszyłem, nie mówiąc już o obecnej Justice League przy której stanąłem na zeszycie #7. Nie wspominając już o Marvelu z którego czytam tylko one-shooty (MARVELS i Marvel Ruin rządzi).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...